Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt valakinek vadhús a nemiszervén, nekem a szülés óta van. Mit lehet vele csinálni? Köszike!!!!!!! fórum

Volt valakinek vadhús a nemiszervén, nekem a szülés óta van. Mit lehet vele csinálni? Köszike!!!!!!! (tudásbázis kérdés)


8. boszorkánylepke (válaszként erre: 1. - Annamarya77)
2010. júl. 6. 20:05

Nem lehet, hogy két varrat között szétnyílt a sebed és az okozta a problémát?

Ilyen szétnyílt sebem nekem is volt a szülés után, de aztán szépen összeforrt, szerencsére.

7. Vikoka18 (válaszként erre: 1. - Annamarya77)
2010. júl. 6. 15:50

Még sosem hallottam erről,így nem tudok válaszolni,de kíváncsi vagyok ez hogy néz ki?!

És a helye fáj?Hogyan vagy mitől alakult ki?

2010. júl. 6. 15:41

Szia!

Nekem a gátsebbe nőtt bele és a belső varratokba is nagyon csúnyán,a doki a 6 hetes kontrollon leégette valami ecsetelővel.Egyáltalán nem éreztem semmit,csak ahogy kenegette.Utána kamillás ülőfürdőzni kellett,körömvirággal kenegetni,és pár napig égett húsdarabok ürülnek...és persze semmi házasélet..

5. kacago325 (válaszként erre: 4. - Mamcili)
2010. júl. 6. 15:35
Valóban így van,nekem is azt mondták hogy meg lehet plasztikáztatni,de egy másik szülés és újra ott van.Vagy intim torna..
2010. júl. 6. 15:31

orvos mit mond?

ha nem zavar maadhat, ha zavar el kell távolítani...

3. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Annamarya77)
2010. júl. 6. 15:31
csak és kizárólag a nőgyógyászodhoz fordulj vele!
2010. júl. 6. 15:25

Nem mentél el a nőgyógyászodhoz, hogy mit csinálj vele???


Nem tudom , hogy mi az pontosan, csak sejtésem van, de szerintem orvoshoz kéne menni vele.

2010. júl. 6. 15:17
Volt valakinek vadhús a nemiszervén, nekem a szülés óta van. Mit lehet vele csinálni? Köszike!!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook