Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt valaki a Horváth Ágnes féle alvástréningen? Érdemes rá jelentkezni? fórum

Volt valaki a Horváth Ágnes féle alvástréningen? Érdemes rá jelentkezni? (beszélgetős fórum)


2023. febr. 3. 19:13

Nagyon furcsa, hogy egyetlen vélemény sincs róla, egyébként a néhány elérhető videója kommentjeit is törli. Ugyan miért?


Én kaptam rengeteg hírlevelet tőle, amelyben az alvással kapcsolatban csupa magától értetődő dolgot ír, és ha ezeket betartjuk, akkor már meg is szűnik a probléma, nos nem így van!Azt sugallja, hogy az erő benned van, és ha betartasz néhány szabályt, meg tudod oldani. A módszere egy jól felépített reklámkampány: felsorolja, hol mindenhol tart előadást, mióta tart tréningeket, (szerinte) milyen sikeres, de erről egyetlen egy (még kamu) hálás nyilatkozó sincs, aki ezt igazolná. Ha feliratkozol, napi 2-3 mailt küld, amelyiknek mind az a vége, hogy jelentkezz a tréningjére. A weblapján feltehetsz kérdést, azt írja, hogy 2 munkanapon válaszol, de semmi nem érkezik. Ha a mai webes világban egy ilyen "misztikus" módszerről egyetlen sikeres gyógyult delikvens sem ír, akkor az nyilvánvalóan hatástalan. Még az is felmerült bennem, hogy titoktartási nyilatkozatot irat alá a résztvevőkkel...Nem mintha hinnék pl. a fogyasztószerek oldalain a sok csodában, hogy 1 hónap alatt lefogytak 20 kg-ot:)

2020. dec. 11. 18:39
Ha aludni akarsz, figyelj az egyenletes légzésedre. Semmi másra, csak a mély, hosszú belégzés, és a mély, hosszú kilégzés. És csak ezt csináld (a Guruljka által javasolt tea elfogyasztása után!), semmi másra ne gondolj! Még csak ne is számold, mert azzal ébrenlétre serkented az agyat. Tea+szabályos légzés. Szép álmokat! :))
2020. dec. 11. 18:22

A rászokás és a nagy pénzkiadás legkisebb veszélye nélkül, igyál meg esténként, már az ágyban, egy jó bögre citromfű teát.

Sokaknak már ennyi is segít.

Ha nem használ, semmi baj, mert legalább finom.

6. havanesekutyus (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. dec. 11. 17:38

Én is sokallom

Persze ha tudnám, hogy működik, akkor nem érdekelne.

5. Guruljka (válaszként erre: 3. - Havanesekutyus)
2020. dec. 11. 17:36

Hát tudod... Ennyiért inkább alszom magamtól.

Lehet, hogy nem mond butaságokat, de ezt sokallom. Mert hatezer még csak-csak, de hatvan???

4. havanesekutyus (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. dec. 11. 17:28
Nekem is küld folyton anyagokat, igy nem kell, de azért köszi🙂
2020. dec. 11. 17:27
60 ezer körül.
2020. dec. 11. 17:15

Mennyit kér érte?

Én kaptam tőle egy 10 pontos anyagot, azt elküldhetem mailben.

Nem emlékszem már, talán csak kíváncsi lettem rá, mert egyébként jól alszom.

2020. dec. 11. 08:49
Nem vagyok jó alvó, és ez rányomja a bélyegét a mindennapjaimra. Gondolkodom az alvástréningen, de jó lenne róla tapasztalatokat tudni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook