Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vizsgaidőszak fórum

Vizsgaidőszak (beszélgetős fórum)


30. Fiatal nő (válaszként erre: 29. - Boszi Juci)
2010. jún. 9. 19:03
Igen, szerencsére erre a félévre már végeztem. Köszönöm. Kitartást a vizsgákhoz, amik még visszavannak. A hármassal meg ne foglalkozz. Már én is túltettem magam rajta... :)
29. Boszi Juci (válaszként erre: 28. - Fiatal nő)
2010. jún. 9. 15:02

Mindennel kész vagy? Ráadásul ilyen szép eredménnyel?

Gratulálok!

Nekem még 3 vizsgám van.

Az előző pedig 3-as lett...

2010. jún. 9. 14:11
Mindenem ötös lett, kivéve egy tárgyat, amiből hármast kaptam, de ott az oktató volt hülye, mert minden második szóra rákérdezett, aztán Ő maga gyorsan meg is válaszolta a kérdéseit és elmondta a tételt helyettünk is. Pff. :-/
2010. jan. 19. 17:34
WOW az szuper!!! Grat :D
2010. jan. 19. 17:34
Gratulálok! Nagyon ügyes vagy! :) Csak így tovább! :);)
25. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - 73000ceac6)
2010. jan. 19. 16:08
Már csak 2 vizsgám van vissza. Az eddigiek csupa 5-ösök, egyet leszámítva, ami "csak" 4-es. :-)
2010. jan. 19. 15:44
Hát Boszikám jól szurkoltál :) Köszönöm :) (na jó még azért ne kiabáljuk el...)
2010. jan. 19. 07:55

Jó reggelt!

Biabababa ma vizsgázik analízisből, szurkoljunk neki!!! :)

És persze Minimanónak is! :);)

2010. jan. 18. 15:31

Hihi :)

Hát majd este akkor belehúzok.. Most elmélyülök az integráljelek rengetegében!

Hogy állsz? :)

2010. jan. 18. 09:31

Szerintem be lehet. :)

Én a 22-eire is úgy készültem, és 16-ot sikerült elsajátítani. És a 17-et kaptam. XD

Egyébként szerintem valami hosszú lesz. Szóval nem hinném, hogy az 1., 2. lenne. Aztán ki tudja, lehet pont azért lesz, mert nem számítunk rá. :D

Fogalmam sincs mi lehet benne! :S

2010. jan. 18. 09:11

Szerinted a bizonyításokat be lehet vágni 1 nap alatt? :S


Illetve te melyikre számítasz? :)

2010. jan. 18. 08:25

Tételek + bizonyítások rendületlenül mennek tovább, gyakorlás ma indul. :)

Megfogadom a tippet! :)

2010. jan. 17. 14:37

Na ma is megy a gyakorlás 1000-rel azt hittem többet felejtettem, de ahogy meglátom a feladattípust beugranak a dolgok, mikor meg az elsőt leellenőrzöm onnantól oké :D

Szóval jó technika megcsinálni egy feladattípusból 1 et és utána leellenőrizni és végül azt 2-3 feladaton át berögzíteni :)

Izgulok már nagyon!!!

Juci hogy állsz? :)

2010. jan. 16. 22:36
Sok sikert!!! Szorítok! :);)
2010. jan. 16. 09:47

Okés! köszi! Akkor én is hasonlóan fogom csinálni :)

Végignézem azt amiket vettünk füzetben, megnézem a gazdasági feladatokat, meg megcsinálok pár fv-elemzést meg a kétváltozósat gyakorlom deriválni :) és akkor estnkánt meg tétel + B tanulás :)

Tökre izgulok (pirul) :)

2010. jan. 16. 08:32

A tételek és bizonyítások elsajátításával kezdem, mivel az 14 pont, és szerintem az nagyon sokat ér.

Olvasgatom még az előadáson írottakat, mert ugye én UV-s vagyok, így +10 pont még elmélet lesz.

Aztán egyszerűbb feladatokat gyakorlok - szintén mert olyan van az UV-ban. :D

A nehezebb feladatoknak is neki fogok majd állni, remélhetőleg azok is könnyebben mennek majd, ha a könnyebbeket már meg tudom oldani.

2010. jan. 15. 15:17

Senki sem ír :( Még a régebbi (előző) vizsgaidőszakról írtak... Most meg úgy látszik senki nem érdeklődik!

Nem baj... Juci akkor majd mi :)


Mit tanulsz a matekra? Hogyan? Adj nekem is tippet, 5letem sincs hogyan álljak neki... :S

2010. jan. 14. 19:24
Hogy mentek a vizsgák csajok? Meséljetek, ha van infó!
2010. jan. 14. 15:59

Nekem gazdasági jog 3, vállalati gazdaságtan 2, pénzügy bukta!

Megyek 19-én gazdasági matekból és 21-én pénzügyből. Hát remélem a legjobbakat.

Egyébként a gyakorlati jegyes tárgyaim nekem is sikerültek :) És ha Jucinak meg Minimanónak is meg nekem is sikerül minden, akkor a következő félév is tuti jó lesz :) SŐT velük még ez a vizsgaidőszak sem olyan vészes...

2010. jan. 14. 14:40

Sziasztok!

Ez az első vizsgaidőszakom. De most érzem, hogy nem szeretnék többet. :D

A gyakorlati jegyes tárgyaim sikerültek.

Vizsgáim: gazdasági jog - 4, vállalati gazdaságtan - 4, pénzügyek alapjai - 4, gazdasági matek - 1. :( Sajnos.

De javítóvizsgám lesz 22-én!

Szurkoljatok, légyszíves! :)


Sok sikert mindenkinek!!!


Egyébként pénzügy-számvitel szakra járok Biabababával együtt. :)

2010. jan. 14. 14:19

Hát ismét vizsgaidőszak van...szóval... Kinek hogy megy? hogy bírjátok? Ki mit tanul?

Élénkítsük a fórumot :D

2009. júl. 8. 15:55
hát, tegnap nem sikerült egy vizsgám, nem tudtam a tételt, visszaadtam. Látod ti-mici, nekem sem jön össze minden. Mehetek 1 év múlva belőle vizsgázni..
2009. jún. 15. 08:52

sziasztok!

de jo nektek, ilyen jo jegyekkel, es minden siman ment, nalam sajna ugy all a dolog, hogy egyes tanarok, nem tudom miert, de nagyon ugy nez ki hogy kivannak ram, es mar nem tudom mit csinaljak, mind megbuktatnak, es ha rakerdezek mind kitalalnak valami hulye magyarazatot...mit tegyek?! nagyon el vagyok keseredve, hisz igy nem allamvizsgazhatok...akkar menyit tanulok mindig van valami kifogas hogy megbuktasson :(

2009. jún. 15. 06:49

Gratulálok mindenkinek az eredményeihez!!!!

Nekem 3db 4esem, 4 db ötösöm, meg lett egy 2esem, de az is jobb, mintha bukta lett volna a vizsga. Még van hátha 4 vizsgám, de ebből csak 1 az, ami rizikós. A többi szóbeli, azokon ki tudom dumálni magam.

2009. jún. 8. 13:58

Adó szakirányos vagyok, és a múlt héten volt az utolsó vizsgám...4 lett, így az átlagom 4,23 lett.:)

Decemberben záróvizsga, így a nyáron szakdolgozatírás teljes gőzzel...

2009. jún. 5. 12:14
ma lettek meg a gyakorlati vizsgáim eredményei: Lett 3db 5ösöm, 1db 4es és 1 db 3as...de még hátra van a 8 szóbeli vizsgám....de már úgy érzem tele a fejem és nem fér bele több.....
4. Fiatal nő (válaszként erre: 3. - Ti-mici)
2009. jún. 5. 08:00

Szerintem is így lehet tanulni. "inkabb az ertelmet keresem a dolgoknak es nem tanulom meg szorol szora a dolgokat" Aki magol szó szerint, az úgyis elfelejti, ha nem egy hét, akkor egy hónap múlva tuti. És akkor meg mi értelme az egésznek..? :-)

Neked is sok sikert! :-)

2009. jún. 5. 07:16

Sziasztok!

Vegzos egyetemista vagyok, kozgaz, nagyon sok vizsgaim vannak es nehezek is, es becsuszott par potvizsga is :(

amit eddig produkaltam az stressz :(

eredmenyrol meg semmi hir, es az allamvizsgara is keszulnom kene, de ha nem sikerultek a vizsgaim ( akar nehany kedves tanar miatt!!!) akkor potvizsgaznom kell es ugy mar nem biztos hogy lesz idom allamvzisgani, inkabb ettol is van nagyobb sztresszem...


tanulni nem sok idom van mivel a vizsgaim egymas utan vannak majdnem, es inkabb este es ejjel tudok tanulni, valahogy akkor jobban megy, van mikor megy a tv, zene van mikor csendben, es mindig kiirom magamnak a fontos dolgokat, szinessel irok, rajzolok ugy jobban megertem, mert en inkabb az ertelmet keresem a dolgoknak es nem tanulom meg szorol szora a dolgokat...ha ertem az osszefuggeseket akkor mar minden ok :)


nah hat sok sikert es kitartast minden vizsgazonak!

2009. jún. 5. 06:36
4,9-es átlagot produkáltam.
2009. jún. 5. 05:53
Írd meg hogyan sikerültek eddig a vizsgáid, mennyit készültél rájuk, megérte-e a sok időt rászánni és milyen módszereket vetettél be tanulás szintjén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook