Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vizsgaidőszak :( fórum

Vizsgaidőszak :( (beszélgetős fórum)

2010. dec. 8. 10:02
Én nem szedtem semmit, de vigasztalásul mondom lányok, egyszer vége lesz. :)
2010. dec. 7. 16:34
én reergint nyomattam eddig, de olyan szinten bepörögtem, hogy nem bírtam normálisan aludni...viszont, ha nem szedem, elalszoma könyv felett:D
2010. dec. 7. 13:10

sziasztok,


nekem is mindjart vizsgaidőszak...már örülök.

volt olyan félév h 14 vizsgám volt...:D idén csak 6 de kőkemények.


én most így készülök a vizsgaidőszakra:


vettem a dmben gyógynövényeket, azokból főzök nyugtató teát, hogy tudjak aludni. szedek omega3 vitamint, 2000mg civtamint egy nap, és egy b6 vitamint (stressz-szorongas ellen nagyon jo, és jot tesz az ebersegnek is).


azt szoktam mellé esténként, h mielött lefekszem, levendula, citrom vagy valami jó nyugtató illoóajat teszek a mécses vizebe. (100%os tisztasagu olajat, nem ilyen mécsesbe valót..)


ezek nekem segiteni szoktak, vagy tényleg hat, vagy placebóként müködik.


azért irtam le, hátha másnak is segít ez :))

17. pepi2
2010. dec. 6. 23:57

pedig a téli vizsgaidőszak mindig könnyebb, mint a tavaszi...akkor sokkal több minden elvonja az ember figyelmét:) csicseregnek a madarak, süt a nap, én meg a szobában "rohadok", miközben más meg....:) a téli mindig könnyebb...

fel a fejjel! hajrá!

16. CsillagTM (válaszként erre: 11. - Nebosszancs)
2010. dec. 6. 23:49
hát...nem irigyellek...:S kitartás!
15. emily32 (válaszként erre: 14. - E6e5405fd3)
2010. dec. 6. 22:55
Jaj,kezet rázhatunk,már a gondolata....Bbbrrrrr!!!!!
2010. dec. 6. 22:50
én ma sem fekszem le...pedig csak 13-tól van vizsgaidőszak...de ezen a 7en zh hegyek:S....már most rosszul vagyok, ha belegondolok, hogy 13-tól január végéig ez így fog menni:S...
2010. dec. 6. 22:33
Nekem szorgalmi időszakban remek elképzeléseim vannak,hogy mit mikor tanulok,szépen beosztom,aztán ez huss....az idővel együtt gyorsan elszáll.Marad az őrült tempó vizsgaidőszakban. :-(((
12. Nebosszancs (válaszként erre: 4. - E5bfff55e3)
2010. dec. 6. 22:30
Én ebben a félévben szigorlatozok, köv félév nekem is szakdolgozat + védése, államvizsga és remélem végre DIPLOMAAAAA!!!!!! :)))))
11. Nebosszancs (válaszként erre: 5. - CsillagTM)
2010. dec. 6. 22:28

Hát ez az én esetemben sajna nem így van :(

Fősuli utolsó évében lettem terhes, az utolsó félévet halasztottam, most fogom befejezni. Mellette dolgozom is, igaz csak 4 órában, de azért az sem elhanyagolható. Szóval gyerek-háztartás, meló, suli... Szünet???? Hahaha :)))

10. e5bfff55e3 (válaszként erre: 9. - E6e5405fd3)
2010. dec. 6. 18:55
Nem olyan jó az, nekem apa azt csinálta egész gimiben és nagyon utáltam! :) Valahogy magunkra kéne hatni.
2010. dec. 6. 11:37
jó lenne ha lenne egy személy a hátam mögött, aki folyamatosan rugdos, hogy tanuljááááll:D...
8. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - E6e5405fd3)
2010. dec. 6. 06:25
Szia! Én is ilyen voltam. Sajnos nekem nem adatik meg a 4 fal magány, de jó is lenne. Beviszem szépen a füzetet a munkahelyre és próbálok kezdeni valamit. De így nagyon nehéz bármit is memorizálni, hogy közben zsongnak körülöttem az emberek :(
7. 06718ca650 (válaszként erre: 1. - E6e5405fd3)
2010. dec. 6. 05:58
Én is mindig találtam magamnak más elfoglaltságot, és a végén kiderült hogy elég volt annyi is amennyit tanultam, mert vagy azt kérdezték, vagy olyat amit nem is tanultunk. :D
2010. dec. 6. 03:07
Én ügyes vagyok, két vizsgám már letudva, egynek pedig még nem tudom az eredményét :)
2010. dec. 6. 02:50

hát, csajok, drukkolok nektek...


és a fenébe is, irigykedek, mert nektek még van pihenőidőtök...meg nyári szünet, stb...én már dolgozom tavaly októbertől, és bár olyan szabad lehetnék, mint a suliban...

2010. dec. 6. 01:44
Na, nekem is itt a helyem bár én nem vizsgára készülök, hanem diploma védésre, de olyan nehéz rávenni magam. Kelnorem! Szívemből szóltál! :) Pont ugyanilyen vagyok, mikor végre az utolsó pillanatban nekiállok a dolgoknak, akkor jövök rá, hogy jé, ez érdekes is lehetett volna, csak már nincs rá idő! Mit csináltok, hogy ne érdekeljen minden más? Mert eddig rajtam csak a stressz segített, hogy húha, ez így bizony nem lesz meg... de az a baj, hogy túl későn...
2010. dec. 6. 01:10
hallod...nekem napi 10tételk kéne:))) mondjuk rövid idő alatt is néha csodákra vagyok képes...tavaly volt olyan, hogy 1 eléggé komoly vizsgámra (90 tétel) 2napot tanultam (holott 13napom lett vna rá, csak elb.sztam minden szarral:)), szóval 4re vizsgáztam:D...de most ez az évem, kva nehéz:S...lehet figyelemzavaros vagyok:D...azé' nem megy a koncentrálás egy adott dologra...később meg ha végre leülök, rájövök, hogy hu b.z....ez érdekes..meg érdekel...csak már késő:P
2010. dec. 6. 00:53

Helló!


Középsuliban hasonlóan voltam én is, az érettségire képtelen voltam normálisan felkészülni :)

Kiültem a teraszra, de valamiért nem csak a tételek vittem magammal, hanem egy krimit is :) Két nap alatt kiolvastam :)))) A vizsgám meg csak 4re sikerült :(


Most a fősulin már más a helyzet, de tényleg mindjárt kezdődik... :( Elhatároztam, hogy napi egy tétel és simán fog menni a szigorlat. Hát reméljük a legjobbakat :)))

2010. dec. 6. 00:49

Sziasztok!

Ezt a fórumot, azok részére hoztam létre, akik egy-két héten belül belevetik magukat tanulásba,és megszűnik számukra a külvilág, marad a 4fal, a könyvek és a vizsgadrukk.

Persze, ezt a "magányt", sokszor nem arra használjuk amire kéne, ilyenkor mindig minden izgalmasabb, én speciel hajlamos vagyok tv shoppos reklámot is órákig bámulni,és napi 10szer enni, és halasztgatni a "mindjárt leülök tanulni" dolgot, addig amig már csak 1-2 napom van felkészülni...akkor meg már azért nem állok neki, mert minek:)))...ha magadra ismersz, írj...tartsuk egymásban a lelket, valahogy ösztönözzük egymást, várom a hozzászólásokat, ki, hogy tudja rávenni magát, hogy a lehető leghamarabb neki álljon a tanulásnak...puszedli:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook