Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik multivitaminban nincs magnézium? fórum

Melyik multivitaminban nincs magnézium? (tudásbázis kérdés)


2023. máj. 4. 12:31
Találtál?
6. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2022. okt. 23. 18:26

Egy éve végigvettük a háziorvossal, hogy miket szedek, s kell-e minden? S a mg. ra rákérdezett, hogy görcsöl-e sokat a lábam? Nem. Azt mondta, akkor nem kell, különben is hizlal, maga pedig azt nem szereti.

3 gyógyszert szedtem feleslegesen, pl. a mydetont is, 1x kellett, aztán valahogy benne maradt a mindennapiakban.:((

5. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2022. okt. 20. 18:55
Tudomásom szerint a magnéziumot a B6 vitaminnal szokták kombinálni, mert az segíti a szervezetet, hogy a magnéziumot minél hatékonyabban építse be. És a B6 hízlal, nem a magnézium. Jobban mondva az sem hízlal, hanem alattomos módon növeli meg az étvágyat, és észre sem vesszük, hogy többet eszünk, mint korábban. Én így tudtam. Csak érdemes lenne hozzáértő szakemberrel = gyógyszerésszel beszélni. :))
2022. okt. 20. 18:46
Mert hizlal.:((
2022. okt. 20. 15:22
: = ? :))
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2022. okt. 20. 15:21

Miért nem akarsz magnéziumot is:

A magnézium annyira alapvető alkotórész az egészségesen működő szervezetben, hogy kétlem, bármelyik készítményből is hiányozna.

Talán ha gyógyszertárban kavarnak neked olyat, amibe nem rakják bele.

2022. okt. 19. 18:38
Tud valaki olyan multivitamint, amiben nincs magnézium?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook