Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Visszér / seprűvéna / Varican Pro Comfort tapasztalatok? fórum

Visszér / seprűvéna / Varican Pro Comfort tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


10. Murci33 (válaszként erre: 8. - Tulipán***)
2022. júl. 22. 12:39
Szia! Ne haragudj de el foglak keseriteni, nekem is rengeteg seprű véna van a lábamon kB 20 éves korom óta. Én is kipróbált a mindent, krémet gyógyszert, és ezt a radiofrekvencias kezeket is. Semmit nem javult a lábam. Lassan belenyugszok h ez ilyen marad. Annyira azt hallod ma minden hó na, hogy fogadd el magad ahogy vagy stb, de pl ez egy oylan esztétikai probléma amiről nem beszélnek.
9. varadero (válaszként erre: 8. - Tulipán***)
2020. máj. 13. 19:41
Nincs mit!
8. tulipán*** (válaszként erre: 7. - Varadero)
2020. máj. 13. 19:15
ez jól hangzik ... köszi
7. varadero (válaszként erre: 6. - Tulipán***)
2020. máj. 13. 18:51
Két éve volt azóta nincs jelentős változás. A kezelt területen a doki szerint végleges. Eddig úgy is tűnik.
6. tulipán*** (válaszként erre: 5. - Varadero)
2020. máj. 13. 18:45
És az eredmény végleges lett a kezelt területen, nem csak ideiglenes, ugye? Mennyi ideje volt a kezelése?
5. varadero (válaszként erre: 4. - Tulipán***)
2020. máj. 13. 18:41
Testvérem kapott ilyen kezelést (injekciós nem frekvenciatűs) neki segített.Nem tűnt el minden, de lenyegesen jobban néz ki. A kenőcs nála nem volt igazán hatásos, szerintem az csak kezdeti stádiumban segít. Az orvos dönti el a megfelelő módszert állapottól függően.
4. tulipán*** (válaszként erre: 3. - Varadero)
2020. máj. 13. 18:32

Pont egy frekvenciatűs kezelésről olvastam a neten. Ez hatásos lehet akkor szerinted? Próbáltad /hallottál arról, hogy milyen eredményt hozott?

A vadgesztenyés krémeket próbáltad? Seprűvénán segít? Visszerekkel szerencsére nem kell küszködnöm....

3. varadero (válaszként erre: 1. - Tulipán***)
2020. máj. 13. 16:09
A vadgesztenyes krémek néha segitenek, de a lézeres vagy szkleroterápias, esetleg a frekvenciatűs kezelés a megoldás. Oka a mozgásszegény életmód, esetleg súlytöbblet, de öröklött hajlam is lehet. Nem csak esztétikai probléma, hanem későbbiekben több gondot is okozhat. Dokit kell keresni, és nem a netes humbugokra fizetni súlyos pénzeket.
2. varadero (válaszként erre: 1. - Tulipán***)
2020. máj. 13. 16:03
Szia! Egyértelműen kamu. Amúgy pedig semmit sem ér. Persze, hogy nincs mellékhatása mivel hatása sincs. A mágnesessegen alapuló gyógymódok sajna nem megoldások a problémádra. Még a fordítás is hitvány az ezzel foglalkozó oldalakon. Undorító átverés. Persze mindig lesz "lelkesemese" akinek segített... egy vicc.
2020. máj. 13. 11:56

Sziasztok!


Tudtok olyan módszert ami jó seprűvénák/visszér kezelésére/eltüntetésére? Ill. most olvastam a Varican Pro Comfort nevű mágneses pántokról. Úgy jött fel mint általában a kamu hirdetések, tehát hosszan fejtegetik a pozitív hatásait, negatív hatása persze nincs, és most hihetetlen kedvezménnyel veheted meg!!! :D Szóval úgy van "becsomagolva" mint a kamu termékek általában, de szívesen meghallgatnám, ha esetleg valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatosan, mert éppen működhet is .... köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook