Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karácsonyról megmaradt vagy megunt ünnepi ételek átalakítása, felhasználása fórum

Karácsonyról megmaradt vagy megunt ünnepi ételek átalakítása, felhasználása (beszélgetős fórum)


1 2 3
70. forrest2010 (válaszként erre: 67. - Gribedli***)
2015. dec. 27. 19:20
Nem tegnap történt , csökkentettem az adagot / az üzletbe is sokszor van változatlan áron kevesebb a zacsiba ! / 2-2 szelet rántott-husi van fejenként 1 ebédhez csak , elég is , 1 leves után , körettel , nem éhes senki mikor feláll az asztaltól :))) nálunk is megszokták már , h nem hatalmas tál étel van eléjük rakva .
69. forrest2010 (válaszként erre: 47. - Globus)
2015. dec. 27. 19:12
v lehet morzsapartit csapni ! :)
2015. dec. 27. 18:21

Bármit le lehet fagyasztani.

A húslevestől kezdve a töltött káposztán át a bejgliig.

Így hetek múlva is el lehet fogyasztani a karácsonyi káposztát.

67. gribedli*** (válaszként erre: 47. - Globus)
2015. dec. 27. 17:47
:DDD Kiráz a hideg vagy sem, én nem szégyellem megmondani, hogy nincs több! De mire a végére érnek az összesnek addigra tényleg jóllaknak, csak az elején nevetnek, hogy légypiszok nagyságú izéket rakok nagy tányérokba:))) mondjuk már megszokták...
66. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Amby)
2015. dec. 27. 17:41

Jó ötlet átalakítani a maradékot kreatívan, de nekem nagyon ritka, hogy karácsonykor maradjon valami. Sokan vagyunk rá és az idén is 3 külön menüt csináltam de mivel több fogás volt mind, pici adagok voltak, így szinte mindent elpusztítottak (sebaj, örülök, hogy ízlett nekik:D), pl mi ma este még ehetünk valamit abból, amit tegnap főztem, és slussz, megint kábé nem marad semmi a hűtőben, ami már kész.


Egy dologból csináltam csak többet mert 2 óra a főzési ideje, így direkt sokat főztem de azt azonnal eltettem a fagyasztóba, ami felesleg volt:


Csicseriborsópüré volt az egyik ételhez, és amit eltettem maradékot, abból falafelt fogok csinálni majd később. A kész püréhez teszek fokhagymát, hagymát, petrezselymet, köményt, golyókat csinálok belőle, kisütöm és salátával vagy pitával finom.

65. sajtostallér (válaszként erre: 64. - 12d083b51b)
2015. dec. 27. 16:19
Ez a klasszikus mód amit leírtam, de felőlem Te csinálhatod sült húsból is, a Te dolgod, és Te eszed meg!:)
64. 12d083b51b (válaszként erre: 63. - Sajtostallér)
2015. dec. 27. 07:37

Ez ízlés és szokás dolga, hogy ki hogyan csinálja!

És így van ez minden más étellel kapcsolatban is, kár ezen vitázni, és erősködni, hogy így, vagy úgy.

63. sajtostallér (válaszként erre: 60. - Anyagi)
2015. dec. 26. 20:41

Nem sült hús.

Szakaszos párolással készül, vagyis egyszer pároljuk, aztán zsírjára sütjük, és ezt ismételjük.

Így egy jó kis szaft képződik.

62. andi6020 (válaszként erre: 60. - Anyagi)
2015. dec. 26. 19:34
Nem igazán. Ennyi erővel akkor sült húsból bármit lehet készíteni ami húsos étel?
2015. dec. 26. 19:18

Maradek porkoltbol hortobagyi husos palacsinta,

rakott kel.

60. Anyagi (válaszként erre: 56. - Sajtostallér)
2015. dec. 26. 18:32
A brassoi nem fokhagymas sulthus sult krumplival?????
59. Anyagi
2015. dec. 26. 18:29

Maradek sult hus felcsikozva, zoldsegekkel atdinsztelve, fuszerezve, uj etel.

Porkoltfele tejfolel behabarva, esetleg gombaval dusitva remek tesztaszosz.

Melegszenvicset es pl. toltott zsemlet szinte mindenbol lehet csinalni

58. sajtostallér (válaszként erre: 57. - Icuska538)
2015. dec. 26. 18:28
El sem bírom képzelni, de nem is akarom!:)
57. Icuska538 (válaszként erre: 56. - Sajtostallér)
2015. dec. 26. 18:22
Hogy érted jó vagy rossz ?
56. sajtostallér (válaszként erre: 52. - Icuska538)
2015. dec. 26. 18:16
A sült húsból brassói???? :):) Azért az már nem semmi!!!:):)
55. Anyagi (válaszként erre: 42. - MinnieMouse.)
2015. dec. 26. 18:12

Teljesen jo otletek!!!!

Ugyes vagy te es anyukad is!!!!

54. Anyagi (válaszként erre: 36. - Amby)
2015. dec. 26. 18:07
Nem is beszelve rola, hogy sokszor az egy adagos maradek ugy felturbozhato, hogy az egesz csalad jollakik es meg fel sem tunik a turpissag! :))
53. Cilumiluci (válaszként erre: 50. - Icuska538)
2015. dec. 26. 18:02
Nem vagyunk egyformák,de én sem akarok senkit megbántani, nem azért írtam :)
2015. dec. 26. 17:55
Sziasztok, mindenkinek jó pihenést ......senkit nem megbántani akarok a hozzászólásaimmal ....de vannak itt jó ötletek és vannak .....amik hát mit is mondjak .....krumplipüréből jó a krumplistészta, pörkölt jó hortobágyinak ....de nem javaslom a többit .....de nem vagyunk egyformák....
51. Luijza
2015. dec. 26. 17:52
Megmaradt krumplipüréből remek krumplis tésztát lehet készíteni.
50. Icuska538 (válaszként erre: 26. - Cilumiluci)
2015. dec. 26. 17:52
Én sem nagyon szeretem , nem olyan mint amilyen volt "újkorában"....
2015. dec. 26. 17:50
Maradék sültekből pedig töltött zsemle: a húsokat felkockázzuk, tejföllel elkeverjük. A zsemlék belsejét kiszedjük, megtöltjük a keverékkel, főzhetünk bele tojást is pluszban. A tetejére reszelt sajtot szórunk. Reggelire, uzsonnára nagyon fincsi! :)
48. Icuska538 (válaszként erre: 23. - Channa*)
2015. dec. 26. 17:49
Ebben teljesen igazad van ....sült húsból brassói stb vannak maradékok amiket fel lehet használni de vannak amitől engem is hideg ráz ....mármint az ötletektől, viszont kutyusék jól vannak tőlük.....
47. globus
2015. dec. 26. 17:34

Ha vendégek jönnek, nálam is adódik ételmaradék. Könnyű túltervezni a dolgot, ha arra gondolunk, hogy eleve legyen többféle kaja, mert mi van, ha nem szeretik ezt, vagy azt. Mindemellett előfordulhat, hogy hiába főztem többfélét, mindenki az egyiket akarná enni, és kiráz a hideg, ha azt kellene mondanom, nincs több. Úgy méretezek, hogy mindenki megkóstolhassa akár az összes fogást, ha bírja :)

Mondjuk nálunk nincs gond maradékok elpusztításával, férjem szívesen elviszi munkába is.

46. 76c87e32e1 (válaszként erre: 43. - Channa*)
2015. dec. 26. 17:33
Mi is ezt szoktuk, nagy rakományokkal jövünk el egymástól. :) Én is utálok ételt kidobni, akkor is, ha az a kutyánál landol, de kaptunk már rokontól olyat, amit még a kutya sem evett meg. :))))
45. Amby
2015. dec. 26. 17:29
Megmaradt krumplipüréből meg szendvicskrémet szoktam úgy, hogy mustárt bele, kurkumát, pirított hagymát kevés olajjal, sót, borsot. Pirítósra nagyon fincsi.
44. globus
2015. dec. 26. 17:28
43. Channa* (válaszként erre: 41. - 76c87e32e1)
2015. dec. 26. 17:26

Na, elnézést kértem már:D

A férjem vett vagy 5 kg malachúst, aminek csak a felét sütöttem le, mert úgy gondoltam, hogy nem fog elfogyni, így vagy kidobnám, vagy unalmas lenne és ismét csak kidobnám. És milyen jól gondoltam:D Voltak vendégek, de így maradt vagy 3 szelet.

Tegnap a tesóméknál voltunk, ahol töltött pulyka volt, meg rántott csirkemell sajttal+aszalt szilvával töltve. Voltunk vagy 10-en, de sok maradt, így a felét becsomagolták nekünk és azt ebédeltünk ma. Elfogyott:DDD

Holnap már főzök, de keveset, mert nem nagyon szeretem a több napos kaját....

2015. dec. 26. 17:21

Rántott hús maradékból gyakran készítek salátát. Felkockázom és készítek egy alapot: uborka, paprika, paradicsom, háromszög sajt vagy feta. Mikor mit találok a hűtőben. Erre csinálok egy fokhagymás tejfölös öntetet, a tetejére szórom a felkockázott rántott husit.


Anyukám például a burgonyapürét szokta úgy feldobni, hogy egy tepsibe nyomkodja. Csinál pár mélyedést, amibe tojást üt, a tetejére pedig sajtot szór.

41. 76c87e32e1 (válaszként erre: 28. - Channa*)
2015. dec. 26. 17:16

Nem tudom, neked mekkora családod van, de nálunk például hagyomány karácsonykor a töltött pulyka, és az nem éppen kis méretű. :) Rokonok is jönnek-mennek. Inkább süt, főz az ember többet, minthogy valakinek ne jusson, de előfordulhat, hogy kevesebbet esznek, vagy nem tud valaki eljönni.

Nem értem, miért kell ebben kötekedni. Vettük, hogy te finnyás vagy, más nem esik kétségbe attól, hogy a maradék sültet nem rizzsel eszi tovább, hanem mondjuk átforgatja krumplival vagy mással. :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook