Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Visszatérő hüvelyi fertőzés kezelésére keresek orvost fórum

Visszatérő hüvelyi fertőzés kezelésére keresek orvost (beszélgetős fórum)


1 2
10. 6d6d8e3c3c (válaszként erre: 7. - 0c7adf8ee7)
2015. szept. 21. 14:04

Szia!


Ne haragudj, de nem értem a kérdésed.

WC papírt használok igen, a helyes technikával előről hátra felé és illatmenteset.

Tampont nem használok, betét igen menstruáció alatt, amit legalább 1-2 óránként cserélek - szükség szerint. Illetve tisztasági betétet 100% pamut és napi egyszer minimum cserélem azt is.

Popsitörlőt csak akkor ha nem pisi van és nem tudok a zuhany alatt alváz mosást beiktatni :)

Krémszappant (intimszappant)használok (Saforelle) esténként, sima tüsfürdőt nem.

9. 6d6d8e3c3c (válaszként erre: 6. - Shally)
2015. szept. 21. 13:56

Szia!


Megnéztem az intézet honlapját, de nem nagyon értem, Széll András nőgyógyász is vagy hogy vesz kenetet? :) Bocsi a hülye kérdésért.

Lázár Erikát már én is megtaláltam, de eljutni még nem sikerült hozzá, de bíztató ha neked használt, köszönöm a hozzászólásod :)

2015. szept. 21. 13:07
2015. szept. 21. 13:04
Wc-papír, betét, tampon, popsitörlô, krémszappan használata??
6. Shally (válaszként erre: 5. - 6d6d8e3c3c)
2015. szept. 21. 13:00

Szia! Én is szenvedtem coli fertőzéssel több mint egy évig, ami nekem segített Lázár Erika doktornő közbenjárásával külföldről behozattuk a gynatren laktobacillus vakcinát. Nem kevés pénz volt, és az ő adagolása szerint beadattuk ötször. Az ötödik után teljesen elmúlt a problémám. Most 20. hetes terhes vagyok, megint előjött, de remélem nem kell azt a kálváriát végigjárnom mint tavaly :( Szóval tudom miről beszélsz!Nem a gynevac van-e már forgalomban újra, próbálj meg utánajárni.


És még vkit tudok javasolni neked Széll András mikrobiológus Budapest G1 intézet, ő ezekre a fertőzésekre specializálódott. Nála is voltunk, de akkor szerencsére már rendben voltam. Ő megnézi a kenetet mikroszkópban is, és tutira ki tud kezelni, ez a profilja.

5. 6d6d8e3c3c (válaszként erre: 3. - Bajaikriszta)
2015. szept. 21. 12:47

Hát én is gondoltam már így 6 év után, hogy fejben is lehet probléma, de ha kenet vétel szinte mindig rossz, nem tudom, hogy a bacikat hogy lehet 'odagondolni'.

Ezüstkollidnak utána járok, mert nem próbáltam még.

Köszönöm szépen.

4. 6d6d8e3c3c (válaszként erre: 2. - 9c57fd10dc)
2015. szept. 21. 12:45

Szia!

nem hüvely gombám szokott lenni, hanem bakteriális fertőzésem, ezért nem candida diétáztam még soha, de én nem is eszem cukrot és fehér lisztes dolgokat is csak elvétve.

A fehérneműmet flóra septbe áztatom 95 fokba mosom külön és vasalom, de kipróbálom a teafaolajat, szerintem van is otthon.

Köszönöm a hozzászólásod:)

2015. szept. 21. 12:44
Immunerősítés , nagy dózisú c vitamin,multivitamin szedése. Természetes gyógymódok: ezüstkolloid szedése. Egészséges táplálkozás. Próbálj meg a legkevesebbet gondolni erre a ploblémára: engedd el. Talán segít.
2015. szept. 21. 12:41

Esetleg candida diétát már javasoltak neked?

Vagy mondjuk fehérnemű mosásnál teafa olaj használatát?

2015. szept. 21. 12:37

Sziasztok!


Évek óta szenvedek visszatérő fetőzésektől. Mind én, mind a párom számtalan kivizsgáláson estünk át. Nálam van hogy találnak valamit van hogy nem, páromnál soha semmit. Rengeteg gyógyszer, kúp, hüvely flóra helyreállító, fehérnemű csere stb után se javul a helyzet.

Szeretnék pontot tenni az ügy végére, de ha google-ben keresgélek csak szülésre ajánlanak a fórumok orvost, olyan helyet még nem nagyon sikerült felfedeznem ahol hasonló problémával küzdő nők ajánlanának orvost.


Köszönöm előre is a segítségeteket.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook