Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszatérő hazugságok fórum

Visszatérő hazugságok (beszélgetős fórum)


1 2
2. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - 05e769adf4)
2020. jan. 28. 09:11

(Tudom, hülye vagyok, de kíváncsi vagyok, hogy csak az én értékrendemmel van-e a baj, vagy a Srácéval)


Mindkettőtökkel óriási nagy a baj!

2020. jan. 28. 09:01

Sziasztok!

Véleményeket szeretnék kérni. Próbálok rövid lenni. Van egy srác az életemben 9 hónapja. Már a kapcsolatunk elején többször hazugságokon kaptam, de próbáltam túllépni rajta, és meg is beszéltem vele. (Még az exével volt, amikor már velem randizott, volt 2 havercsaj az életében, akikkel titokban beszélt, találkozgatott, és hazudott miattuk, stb.) Ezt 4 hónappal később tudtam meg, amikor a faluban lekurváztak, hogy szétszedek egy családot. Többször eltűnt, de mivel van egy közös gyerekük, és mondta, hogy vele van, így nem gondoltam tovább. Később egy lány miatt kaptam hazugságokon, titokban járt hozzá hetente többször. Tesójának az exe. Mivel tudom, hogy nincs közöttük semmi, ezért ismét leültem, és megbeszéltem vele, hogy magyarázza meg, miért kell hazudozni. Ezt követően kiderült, hogy ezzel a csajjal speedeznek már évek óta, és az is, hogy több embernek szállít drogot, de állítása szerint magának nem. Majd kiderült, hogy DE, és fogyasztja is! Szakítottam vele. Teljesen kiborult, hogy ő nem akar nekem hazudni, de félt, hogy mit gondolok róla, és nem akart rosszat, és mától vége a hazugságoknak, a lányhoz sem jár fel, stb. Kapott még egy esélyt, de 1 hétig bírta csak. Megint hazudott, és bedrogozva várt. Szerinte én hisztis vagyok, és ez tök normális, meg ezek nem is nagy dolgok. Próbáltam rávezetni, és előadni neki az egész sztorit úgy, mintha én csináltam volna, hogy megértse, de nem érti. Szerinte ez piti dolog. Vélemény? (Tudom, hülye vagyok, de kíváncsi vagyok, hogy csak az én értékrendemmel van-e a baj, vagy a Srácéval)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook