Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszahúzódó, önbizalom hiányos nő hogy szedjen fel egy szintén visszahúzódó férfit? fórum

Visszahúzódó, önbizalom hiányos nő hogy szedjen fel egy szintén visszahúzódó férfit? (beszélgetős fórum)

1 2
11. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 7. - Vigyefene)
2023. febr. 24. 07:52
Tüzet fogott a nunám, hol van itt egy stramm tűzoltó?
10. Főnix3 (válaszként erre: 9. - Vigyefene)
2023. febr. 23. 23:06
Így van! 🤣 Remek példa!
9. vigyefene (válaszként erre: 8. - Főnix3)
2023. febr. 23. 22:47
Meg ugye nem csak a külső számít, jó példa erre a hűtőszekrény.
8. Főnix3 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 22:45

Én ilyet soha nem éreztem. Nem szoktam azon gondolkodni, hogy ki milyennek lát. Ilyen vagyok, ha tetszik tetszik, ha nem úgy is jó!

Talán neked sem kellene azon gondolkodnod, hogy milyennek lát, próbálj ne magaddal foglalkozni az adott szituációban, hanem koncentrálj rá.

Gondolom igényes fiatal nő vagy, a munkába nem slamposan mész. Tehát a külsődön nem kellene aggódnod!

Inkább figyeld meg, hogy ha rámosolyogsz , hogy reagál, visszamosolyog, szemedbe néz?

7. vigyefene (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 22:36

Akkor hívd ki őt. A folyosón kiálts egyet, h mi a fene van itt, füstöt szagolok. Talán valahol tűz van? Bizonyitsák be h nem úgy van.

A nőknek rafináltaknak kell lenni.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2023. febr. 23. 22:34
Nem vagyunk olyan viszonyban. 2-3x beszéltünk.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2023. febr. 23. 22:32

Még ahhoz is félős vagyok, hogy bemenjek oda ahol ő van.

Mert arra gondolok vajon milyennek lát.

4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 22:30
Felszedni nagyon egyszerű, megtartani nehéz.
2023. febr. 23. 22:29
Menjetek el kávézni, vagy ha megbízol benne, akkor kérdezd meg, hogy tud e apró dolgokat megszerelni a lakásba, polcot felfúrni, vagy meghúzni egy csavart… nyekereg a széked…, stb! Ha igen, kérd meg, hogy segítsen! 🤷🏻‍♀️Csak van valami, amit meg kell javítani. 😜 Cserébe főzöl valamit, amit szeret! Ha főzni tud, akkor ő főz, te meg jól tudsz kóstolni. 😉
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 22:10
Egymáshoz valók vagytok. Mond meg neki kerek-perec, h valamit akarsz/szeretnél alakítani.
2023. febr. 23. 22:07
Egy munkahelyen dolgozunk, de nem egy a munkakör. Én önbizalom hiányos vagyok nagyon. És ő is egy visszahúzódó csendes pasi. Hogy lehetne valamit alakítani?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook