Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Visszanőhet a szemöldököm? fórum

Visszanőhet a szemöldököm? (tudásbázis kérdés)


8. Panna.33 (válaszként erre: 7. - LAJOS14)
2020. szept. 18. 22:19
Remélem sem a hajad, sem a szakállad nem vágod le soha és a hónod alatt is növekszik a természetes csodálatos dzsungel, kedves Lajos.
2020. szept. 17. 19:29
Nem a divatot kell követni. Legyen normális természetes. Ne a "MŰ DOLGOKKAL " foglalkozzunk.
6. pteri (válaszként erre: 1. - Anonymus8998)
2020. szept. 17. 18:44
Én csak igazítottam kicsit évekig. Mindig visszanőtt. Aztán vékonyabbra szedtem. Azota a vastag a divat. Nekem meg nem nőtt vissza. De lehet, hogy én meg öreg vagyok hozzá.
2020. szept. 17. 14:22
Nekem volt, hogy nem nőtt vissza. De azt én szedtem ki még 14 éves koromban.
2020. szept. 17. 12:52
Persze hogy visszanő. Addig pedig egy jó kozmetikus csipesszel meg tudja úgy igazítani, hogy ne kelljen hónapokig takargatni.
2020. szept. 17. 11:49
De az egy másik területe volt a szemöldökömnek.
2020. szept. 17. 11:39

Persze.

Bár te magad is azt tapasztaltad, hogy nem nő vissza.

2020. szept. 17. 11:27

Elmentem egy kozmetikushoz akinek azt hittem, hogy jó a munkája, eddig nem mertem,mert sok ideig..de megint ráfáztam.

Évekkel ezelőtt az egyik úgy elcseszte a szemöldököm ívét,hogy azóta se nőtt vissza.

Ez a kozmetikus meg túl vékonyra gyantázta le a szemöldököm, a szemöldökök elején felül, vissza tud nőni? A másik ugyan olyan vastag maradt, de a bal oldalit elcseszte sokkal vékonyabb lett.

A válaszokat előre is köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook