Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Virágok fórum

Virágok (beszélgetős fórum)


1 2
2009. aug. 18. 11:47
Tudja valaki hogy mennyi az ideális páratartalom nekünk és a növényeknek???
8. c62e5b7d24 (válaszként erre: 7. - Gigianyu)
2009. aug. 18. 11:36
Szerintem bármi jó, ami párát csinál nekik. És nektek is:)
2009. aug. 18. 11:31
A hideg-meleg párásitó nem jó a növényeknek??Avair ultra 3.Ha ez megy az jó a növényeknek vagy nem?Vag y vizes törölközö a radiátoron.Akár télen akár nyáron.
2009. aug. 18. 11:06

panelban nehéz sajna mert nagyon száraz a levegő:(

Fűtésszezonban érdemes azt csinálni, hogy nagy tálkát alárakni, feltölteni agyaggranulátummal, arra víz és azon álljon a cserép. Nem rothad el a gyökér, de párolog a víz a granulátumból és azt szeretik

2009. aug. 18. 10:58

Most lezuhanyoztattam meglocsoltam tálkábol kiöntötem a vizet és várok a csodára :)Annyira szép virág és házasági évfordulóra kaptam most júniusba szeretném ha elne még egy jó darabig.Tavaj és elötte broméliát kaptam házasági évfordulóra azoknak már gyerekei is vannak külön cserépbe.tele a lakás velük.

Az a baj panelba nem marad meg semmi főleg nem virágzó.Pedig imádom a virágokat

4. c62e5b7d24 (válaszként erre: 3. - Erika8)
2009. aug. 18. 10:50
Az igen, ritka, hogy ilyen sokáig megmarad, biztos jól érzi magát. Anyámnál van egy, alig törődik vele, mégis csodaszép. Nálam pedig rendszeresen meghal a croton, pedig kertész vagyok, vagy mifene:(
2009. aug. 18. 10:47

Hát én ami a tálkába van nem tudom kionteni, mert a virág már a plafonig ér olyan nagy.

Azt tapasztaltam, hogy vannak ilyen levéleldobálos idoszakok, szoktam egy kis tápot venni, és hogy attol-e vagy mitol jon rendbe azt nem tudom de legalább 20 éves a virágom

2009. aug. 18. 10:42
mindig úgy öntözd, hogy jó alaposan felülről, de ami a tálkába kifolyik, öntsd ki alóla. Huzatot se szereti és érdemes a leveleit spriccelgetni, mert a párát szereti.
2009. aug. 18. 09:32

Sziasztok!

Van egy Croton nevű virágom és gyönyörü volt de pár napja lekonyultak a levelei és elkezdte ledobálni is őket.Locsolom de nem túl.Ablaknál van mert fényigényes.Tudtok valami ötletett mi baja lehet??Előre is köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook