Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Villás Béla - vámpírok? fórum

Villás Béla - vámpírok? (beszélgetős fórum)

1 2
2012. szept. 15. 05:31
Erre az ürgére a you tube-on bukkantam rá,megnéztem egy-két beszédét,nekem nagyon tetszett.
30. realityconstructor (válaszként erre: 28. - 408ef5b99a)
2012. szept. 15. 00:44

Cassiel és a többiek:

ár

először is tök jó, hogy nem hisztek el bármit csont nélkül, bármennyire is szuggesztív az


előadó.


nos, én sokat tanulok villás bélától és a tanítványaitól, és a sok megértés mellett számos


élő, valóságos megtapasztalásban volt részem. (jó, nem vagdosott falhoz démon, vámpírral se


találkoztam, de átéltem ezt-azt, és változott az életem konkrét dolgok terén is, pozitív


irányba, persze :))


szóval. arra biztatlak benneteket, hogy minden óvatosság mellett maradjatok nyitottak.


komoly tudóscsoportok, nem egy szál kisvárdai faszi, megállapították, hogy mi emberek bizony


csak a teljes elektromágneses spekrum 3 százalékát érzékeljük. ez azt jelenti, hogy a


létezés 97 százaléka láthatatlan, hallhatatlan, szagolhatatlan, tapinthatatlan... stb.


számunkra, itt és most, alapállapotban. nyilván vannak módszerek, amelyek a tudatosság


kiterjeszthető, ezekkel a tudósok, a droglaborok, a vallások egyaránt sokat foglalkoznak,


nem véletlenül.


ha egy pillanatra félretesszük a "vámpír" szót, Robert Pattinsont és Kristen Stewartot, meg


Brad Pittet és Tom Cruise-t, és egyszerűen csupán olyan nem fényoldali entitásokra


asszociálunk, amelyek más rezgésszinten, más dimenzióból jönnek hozzánk, hogy az anyagi


testüket a fényoldali emberi dns-sel tegyék tökéletesebbé, máris egy reálisabb képet kapunk


arról, amiről itt szó lehet. persze, sok a mendemonda és a mítosz a dolog körül, a legtöbb


"vámpírnak" kikiáltott lény nyilván szenzációhajhász vagy éppen kegyetlenkedő, szadista


ember, de azért az univerzum méreteit és érzékelésünk korlátait LOGIKUSAN átgondolva nem


zárhatjuk ki bizonyos ebbe a kategóriába illeszthető entitások létét.


aztán ott van a "mérges" dolog is. a tudomány rengeteget foglalkozik az elménk testre


gyakorolt hatásával, komplett esetleírások vannak materialista, szkeptikus betegekről, akik


komoly, súlyos betegségükre placebót kaptak, amire az orvos azt mondta, hogy új, szuperdrága


csodagyógyszer... és láss csodát, meggyógyultak. érted, a semmitől, pusztán azért, mert


elhitték, hogy világhírű orvoscsapat dolgozik a gyógyulásukon ritka szuperpirulákkal. Ha egy


alacsony tudatosságú ember képes erre, vajon mit érhet el olyan valaki, aki évtizedeken át a


tudata emelésével foglalkozott napi 20 órában?!


tény az is, hogy a nagyhatalmaknak valóban érdeke, hogy sötétségben tartsa a népeket, mert


tudatlan birkát könnyebb irányítani és fejni, mint tudatos oroszlánokat... így aztán


eképzelhetetlenül sok dolog van, amit a világhatalmak és az egyházak tudnak az univerzumról,


de hozzánk soha nem jut el az infó. vagy ha el is jut, elveszik az internet és a modern


kommunikáció információrengetegében, ahol a főhír az. hogy válik a Szinetár-Bereczky


házaspár...


nem azt mondom, hogy a vámpírsztori vagy a méregsztori mindenképpen igaz, mert a, nem voltam


szemtanú, b, velem nem történt ilyesmi, de azt mindenképpen javaslom, hogy gondolkozzatok


egy kicsit nyitottabban! kritikusan, de nyitottan, picit elrugaszkodva a fekete-fehér


sztereotípiáktól, a társadalom elvárásaitól.

2012. máj. 28. 17:00
Más próbált már tanfolyamra jelentkezni? nem nagyon veszik fel a telefont.
28. 408ef5b99a (válaszként erre: 27. - Hannapanni)
2012. máj. 22. 17:06

Igen, tudom nagyon jól.... Persze, nyilván vannak jó elszólásai, de ha bezavar valami, akkor nem tiszta az üzike.

Elég sok olyan dolog van ami nekem is rosszul esik. :D Például volt egy közvetítő, aki állítólag Mihály arkangyaltól közvetített....nos....teljes szorongással olvastam végig....Mihálytól olvastam már igazi üzenetet, és az egyáltalán nem töltött el szorongással. Igen, Doreenban én sem csalódtam sosem. :)) Szeretem a könyveit nagyon. :)) Meg a kártyáit is. :D És a tanácsait is. :)) Az Angyalokat meg méginkább. :D

27. Hannapanni (válaszként erre: 23. - 408ef5b99a)
2012. máj. 22. 08:42

Mindenki a saját szemüvegén át látja a dolgokat, és a saját korlátai korlátozzák. Vannak nagyon jó dolgai, ez tény, de a saját árnyékán ő sem tud átlépni.

Nekem eddig a Beszélgetések Istennel és Doreen Virtue voltak azok a források, amiben nem csalódtam egy picit sem.

Dahlkét és Detlefsent is szeretem, de náluk is találtam ellentmondást. Nem volt vészes (messze nem annyira, mint a biblia), de kiütközött, és "rosszul esett"...


Nem vagyok hajlandó egy mestert sem vakon követni, mert akkor a korlátait is magamra kellene venni. Épp elég a sajátom. :-)

26. 408ef5b99a (válaszként erre: 24. - Nothing87)
2012. máj. 20. 19:36

Öööö....de most ő is az egységet hirdeti? Vagy valami más szemszögből magyaráz?


Na igen, ezt én is furcsállottam mikor utánanéztem....hát egyház....számomra alapból rosszul kezdődik....

25. e57e061615 (válaszként erre: 24. - Nothing87)
2012. máj. 19. 23:35
Nyilván az adókedvezmény miatt.
24. Nothing87 (válaszként erre: 23. - 408ef5b99a)
2012. máj. 19. 23:06

Azt mondja, hogy ha beavatkozna Isten, azzal beismerné, hogy amit alkotott, az nem tökéletes. És nem avatkozik be.


Na de van neki lelkész képzése, amin állítólag átadja összes tudását. Viszont miért kell ehhez egyházat alapítani?

23. 408ef5b99a (válaszként erre: 22. - Nothing87)
2012. máj. 19. 14:06
Nekem az unokatesóm van belebolondulva, és meg akart erősen győzni arról hogy szentírás amit mond a Villás Béla....hát én elkezdtem mondani neki amikor mondott bizonyos dolgokat, hogy hááát én nem igazán így tudom, de mindegy..... Szerintem a saját mondandójába zavarodott bele a V. Béla....mert bizony az ellentmondások elárulják hogy ki az aki igazat mond....hm..... 3% szabad akarat csak??? És a többi hol a bigyulába van? :DDD Ez jó! :DDD Nagyot nevettem! :D Semmi gond, minden nem lehet tökéletes, ha egyszer van valami gikszer nála. :D "Isten nem avatkozik be"? Ööö...ha már alapból az egységet nézem, lehetetlenség hogy ne avatkozzon be.... Na, akkor elpazarolnák csomó időt az életemből, ha véggihallgatnám azt a sokmindent amit kaptam tőle....jajj....
2012. máj. 19. 09:33

Én hallgattam sok előadását és nagyon értékes dolgokat mond, gyakorlom is amiket mond.

Érdekelnének a képzései is, viszont néhány dolog mellett nem tudok elmenni.


Azt mondja, van 3 % szabad akaratunk mindösszesen. De azt is mondja, mindent elérhetünk imával, amit akarunk . Ráadásul azt mondja, a születés és halál idejét nem a földön döntjük el.. Tehát nem hosszabbíthatjuk meg éveink számát, az már eleve elrendeltetett. De ha egészségesebbé tesszük magunkat, akkor elvileg tovább is élnénk, tehát szabad akaratból meghosszabbíthatnák életünket, én szerintem. Másrészt, ha az ember szabad döntéséből éli életét, olyan változásokat hoz be, ami a halála körülményeit megváltoztatják automatikusan.. pl szabad akaratából elmegy Svédországba üdülni, akkor azonos időben nem lehet Horvátországban, ahol meg kellett volna halnia..


Máskor olyat mond, hogy Isten már soha nem avatkozik be a világ dolgaiba.. De a kívánságaink teljesülnek mégis.. akkor hogy teljesülnek?


Meg mond olyat, hogy az ember 79% víz. De hát ez egyénenként változó, max a csecsemőnek lehet annyi, inkább 60% feletti az az öszeg..

21. e57e061615 (válaszként erre: 16. - Hannapanni)
2012. ápr. 22. 20:55
Azért remélem, a dalai lámát nem csípi meg egy vámpír öregségére.
20. Hannapanni (válaszként erre: 18. - 408ef5b99a)
2012. ápr. 22. 16:44

Kíváncsivá tettél...ki Ő?

(közben királylány balra el, megyek gyerekgyógyítani...pussssssssz)

19. 408ef5b99a (válaszként erre: 14. - E57e061615)
2012. ápr. 22. 16:37
Lehet hogy annak a nőnek kicsit túl jól sikerült az éjszakája.... XDD Khm.... :)) Nem szóltam. XD
18. 408ef5b99a (válaszként erre: 16. - Hannapanni)
2012. ápr. 22. 16:36
Jaja....bár, egy kivétellel "találkoztam"....legalábbis szerintem kivétel....én úgy érzem nincs elrepülve....és emberi nyelven írta a könyveit, amik simán megfogtak, mert végre valaki úgy kezel, ahogy akarom: emberként, és nem egy alacsonyabb rendű valamiként.....
17. 408ef5b99a (válaszként erre: 13. - A0c1361e44)
2012. ápr. 22. 16:34

Nekem a True Blood is bejön. :P Jó kis sorozat, meg az is jó könyvbe. :) Bár nincs meg az összes.... :(


Hát én nem divatból hiszek/hittem az angyalokban, hanem mert tapasztaltam....azt hogy mit, senkinek nincs hozzá köze, mert nem akarok bizonygatni, semmi közöm hozzá ha egy ember nem tudja hogy léteznek.....de ezek a vámpíros hülyeségek nekem is elég meredekek.....főleg hogy olyasvalaki beszél ilyen állítólagos titkokról, aki egyházat is alapított.....ezek mindent elárulnak szerintem.....

2012. ápr. 22. 15:46
vannak "nagy" tanítók, akik mondanak sok okos dolgot, de a tapasztalatom, hogy előbb-utóbb mind elszáll. Ki így, ki úgy, ki több szempontból is...
15. a0c1361e44 (válaszként erre: 14. - E57e061615)
2012. ápr. 22. 14:29
:))))
14. e57e061615 (válaszként erre: 13. - A0c1361e44)
2012. ápr. 22. 13:09
Pedig elmondta a bizonyítékot, ő találkozott egy nővel, akinek a harapás ott volt a nyakán. :D
2012. ápr. 22. 08:56

Nagyon szeretem a Buffyt, az Angelt, Daren Shan 12 részes kaland regényét és persze a Drakula történetet is, de nem igaz az egész.

Manapság tudom, hogy divatos hinni ezekben és az angyalokban, valamint a szellemekben is, de én is úgy vagyok ezzel, hogy hiszem ha látom.

Leginkább az UFÓk-ban hiszek, mert azt elképzelhetetlennek tartom, hogy egy ekkora űrben csak a földön alakulhatott ki az élet, de ez nem jelenti azt, hogy elhiszem a Roswelben történt eseményeket.

Ez a pasi pedig felsorolja szinte az összes általam felsorolt történet alapját, valamint azt amit a vámpírokról megtudtunk már azokból, és ráadásként gyártott egy olyan elméletet, amely már más földönkívüli/földöntúli teremtményekkel kapcsolatban elhangzott. Nem néztem utána ki ez a Villás Béla, de azt nem hiszem, hogy tudós lenne és azt sem, hogy bármilyen bizonyítéka lenne vámpíros elméletére. Inkább azt gondolom, hogy valamely Drakula feldolgozás nagyon megtetszett neki, majd teljesen beleélte magát, most pedig már el is hiszi ezeket és ami számomra bizonyítja, hogy valami nem stimmel az agyában az az, hogy ország-világ elé is tárja. Azt hiszem kezelésre lenne szüksége.

Még a terminátorban is jobban hiszek, illetve a párhuzamos világok létezésében...

12. 376ca6d064 (válaszként erre: 7. - 408ef5b99a)
2012. ápr. 21. 23:16

Megbocsájtok magamnak,mert szeretem magam..

Megbocsájtok másoknak,mert szeretem őket..

11. 408ef5b99a (válaszként erre: 9. - 2f7db3f503)
2012. ápr. 21. 23:13
Semmi baj. :) Úgysem lesz túl népszerű ez a fórum... :D
10. 408ef5b99a (válaszként erre: 8. - 2f7db3f503)
2012. ápr. 21. 23:12

Jaaajjj. 8) Lefáradt az agyam egy pillanat alatt.... 8D

Én is téged! :) <3

2012. ápr. 21. 23:10

elképzelem magam lótuszülésben, miközben azt képzelem, hogy elképzelem magam lótuszülésben, miközben azt képzelem, hogy elkép....


löööjetek leee


bocsánat az OFFért. tanulnom kell, de ilyenkor a gondolattól is halálosan fáradt tudok lenni idöönként.

2012. ápr. 21. 23:07

Megkukkantottam, mirööl van szó, de nem tudok hozzászólni.


V iszont eszembe jutott valami: érdekes mese lehet, amiben a maci nézi a tévét és a tévében az megy, hogy a maci nézi a tévét, amiben az megy, hogy a maci nézi a tévét és abban a maci...


vagy egy festmény, amin van a falon egy festmény, amin van a falon egy festmény...


ma kinyúlok, már bolond vagyok, de szeretlek, Cassiel.

7. 408ef5b99a (válaszként erre: 6. - E57e061615)
2012. ápr. 21. 23:06
Valami olyasmit mondott az ismerősöm hogy a Béla azt mondta hogy egy ember halt bele abba a mérges sztoriba, mert többen csinálták, és hogy az volt a kulcs hogy megbocsájtott magának azért a hülyeségért hogy mérget ivott....vagy mi...ezért élte túl....hát azért elég baromságnak hat....
6. e57e061615 (válaszként erre: 5. - 408ef5b99a)
2012. ápr. 21. 22:59
Már nem emlékszem pontosan rá, hogy miről volt szó. Talán a megbocsátás, hogy ne emésszük a saját energiánkat. Lényeg, hogy valami olyasmi volt, amiben igaza volt, de tök nagy általánosság, és és egy pár ezren már elmondték ezt meg sok-sok-sok millióan rájöttek. Persze ettől még hatásos lehet egy előadás, de ezzel a mérges hülyeséggel kicsit túldramatizálta.
5. 408ef5b99a (válaszként erre: 3. - E57e061615)
2012. ápr. 21. 22:54
Ó, igen, ezt is mesélte az ismerősöm.... Végülis a kamugépek is mondhatnak néha igazat....kb úgy állok hozzá is....hogy valószínűleg van olyan dolog amiben igaza van, de azért keményen rájátszik némely dolgokra....
4. 408ef5b99a (válaszként erre: 2. - 376ca6d064)
2012. ápr. 21. 22:52
Az ismerősöm is ezzel jön....na de vámpírok? Oké, hogy összeesküvés elméletek meg ilyenek, de azért ez kicsit túlzás, nem?
3. e57e061615 (válaszként erre: 1. - 408ef5b99a)
2012. ápr. 21. 22:44
Én egy előadást hallottam tőle, voltak benne értelmes gondolatok, de mikor azt mesélte el, a sivatagban ő megivott egy fiziakilag halálos mérget, amit úgy élt túl, hogy az ő lelkében nem volt semmi méreg, akkor elég nagy hantásnak könyveltem el. Most már inkább zavarodottnak gondolom.
2012. ápr. 21. 22:35
Sok előadást hallgattam meg tőle,nagyon sok kérdésemre megadta a választ...Szerintem is nagy koponya.Abban azért kételkedek,hogy a nagyhatalmak etetik-itatják a vámpirokat...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook