Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vidékről a fővárosba... fórum

Vidékről a fővárosba... (beszélgetős fórum)

1 2
5. spinneli (válaszként erre: 3. - Keep it Real)
2012. ápr. 6. 16:12
pontosan így van, a szüleidnek pedig el kell fogadni, hogy felnőttél, valószínűleg nem lesz egyszerű menet, de idővel valószínűleg megbékélnek.
4. ccdd4ca270 (válaszként erre: 1. - Keep it Real)
2012. ápr. 6. 16:11
menj, de ne a XII. kerületbe, sokáig ott laktam, ez egyik legdrágább...
3. Keep it Real (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2012. ápr. 6. 16:10

Épp ez az, vesztenivalóm szinte semmi, ha valami nem tetszik, nem jönnek össze a dolgok, fogom magam, és hazajövök. :-)

Itthon ülni, és várni a semmire, időpocséklás, s butaság. :-)

2. spinneli (válaszként erre: 1. - Keep it Real)
2012. ápr. 6. 16:07
menj, a fiatalságnak pont az a lényege, hogy változtat az ember, új dolgokat próbál ki...én a helyedben külföldi munkától sem riadnék vissza, nincs vesztenivalód.
2012. ápr. 6. 16:05

20 éves elmúltam, jelenleg munkanélküli vagyok. Pár hónapot lehúztam egy cégnél, de közös megegyezés alapján eljöttem onnan és azóta nincs munkám.

Az én kis városomban nincs lehetőség munkát találni, pedig keresem, ahogy csak tudom, de semmi.

Azon gondolkoztam, felköltözzem-e Pestre?! Ott több munkalehetőség van, mondjuk több munkanélküli is, de valamelyest csak könnyebb lenne ott munkát találnom.

Megérné albérletben lakni? Keresnék lakótársat.

Hol érdemes albérletet nézni? Én a XII. kerületre gondoltam.

A szüleim NEM AKARJÁK, hogy költözzek, szerintük utálni fogom azt a helyet, mert nem vagyok hozzászokva a nagyvárosi élethez. Szerintem egyszerűen csak féltenek, s nem akarják, hogy a legfiatalabb lányuk is "elhagyja" őket. :-)

Vélemény? Menjek vagy maradjak?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook