Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vidd vissza!! fórum

Vidd vissza!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
42. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 40. - BeauIieu)
2021. dec. 18. 03:14
aham, már értelek.
41. BeauIieu (válaszként erre: 40. - BeauIieu)
2021. dec. 18. 03:12
Kiabalok
40. BeauIieu (válaszként erre: 37. - 5d8fd6c5cb)
2021. dec. 18. 03:12

Ahol én laktam egy szuper retkes volt, el felmondtam pár hónap után.

Amikor 1083637373 vizes/üdítős üveget kiraktam egy műszak után, és felfepertem, évekkel azelőtti promo cuccokat találtam. Ragadt a szalag, napok óta heverő zsomleket találtam reggel a pékáru polc alatt az esti "takarítás"után, amikor a salátás, felvágottak pult belső feluletet le akartam takarítani, közölték, hogy ezt nem szoktak.

A walk-in fridge-ön ár vezetett az út a walk-in fagyasztóba, aminek nem működött belülről az ajtaja, és mikor szóltam, azt mondták, az évek óta olyan. Ha bezartam volna magam egy pólóban, senki nem hallott volna, hogy kínálok a -22 fokban.

39. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 38. - BeauIieu)
2021. dec. 18. 03:08

ne haragudj, de nem tudtam követni a gondolatmenetedet...


ezt mire vagy kinek válaszoltad?

2021. dec. 18. 03:05

Amúgy a volt munkáltatóm bukott egy allergiás pert pár éve, mert neki volt a legszarabb ügyvédje, lobbistája.

Nem írom le a véleményem.

De azt tudni kell, hogy akkor ezt a céget vétek elő, mert meghalt... A beszállító hibázott, és szolgálatuk fel. A sajtóban megjelent, hogy ez akkor is ennél a cégnél fordult elő! Veszélyesek vagyunk.

37. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 36. - BeauIieu)
2021. dec. 18. 03:04
a Spar tényleg olyan rossz?
36. BeauIieu (válaszként erre: 12. - Syria)
2021. dec. 18. 02:59

Nekem több országból vett tapasztalatom vevőként vagy dolgozokent: adnak a minőségre.

Pl. A retek helyi Sparhoz (-17) képest 10 pont. Az InterSpar meg tiszta. A fejéről bűzlik a hal.

35. BeauIieu (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2021. dec. 18. 02:55
Nem pofajuk, hanem kötelességük. Amikor kibújik a szenyesezettseg, MINDEN terméket visszak KELL hívni ami azzal készült, legyen az keresztszennyezes az előző gyártótól, vagy törött üveg darab.
34. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 33. - Channa*)
2021. dec. 17. 19:23

Lőrincen nem járok, sorry, nekem a belvárosból az kiesik...


de rakd el a címet, sosem tudhatod:


VII. ker Nagy Diófa utca 1.

33. Channa* (válaszként erre: 31. - 5d8fd6c5cb)
2021. dec. 17. 19:16

Ez eredeti! Rajta van a gyulai címke és nagyon kevés helyen lehet kapni.

Én a lőrinci piacon szoktam venni, pedig újpesti vagyok;)

32. Channa* (válaszként erre: 29. - 5d8fd6c5cb)
2021. dec. 17. 19:15
:DDDD
31. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 27. - Channa*)
2021. dec. 17. 19:13

Én maradok az eredetinél...

szerdánként szállítanak ide Pestre friss árút.

30. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 27. - Channa*)
2021. dec. 17. 19:12

no, és hol van a probléma?


egészségedre...-)

29. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 24. - Channa*)
2021. dec. 17. 19:10

Jó volt olvasni a véleményed..-)


és teljesen egyetértek Veled.


Frankfurt am Mainban a LIDL-ben kapsz hozzá kapszulát, semmi gond.


Egy kiruccanást megér..-)

28. Channa* (válaszként erre: 23. - Globus)
2021. dec. 17. 19:07
:DDD
27. Channa* (válaszként erre: 25. - 5d8fd6c5cb)
2021. dec. 17. 19:06

A gyulai! diákcsemege nagyon jó! Olyan házias jellegű.

Nem szeretek sűrűn venni, mert 2 nap alatt képes vagyok megenni kenyér nélkül a kb. fél kilós rudat;)

26. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 23. - Globus)
2021. dec. 17. 19:04

ez is azt mutatja, hogy van humoruk...

tessék nevetni..-)D

25. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 21. - Fincsi5)
2021. dec. 17. 19:02

Semmi baj, korrekt a válaszod, és mindenki mást szeret...


zsíroldóban nem vagyok jó, sorry.

Én ízre a békéscsabai szalámikat szeretem, ők vastagkolbásznak hívják...-)

a gyerekkoromat juttatja eszembe a dédinél Gyulán..


Tegnap voltam a pesti boltjukba a Nagy Diófa utcában, vettem is kéz nagy rúddal.

Én egyedül élek, nekem jó az előre csomagolt árú is.

a kuty meg pipi farhátat kap, ő is szereti.

Román helyzetet nem ismerem, ott még sosem jártam.

24. Channa* (válaszként erre: 21. - Fincsi5)
2021. dec. 17. 18:51

Én vittem már vissza spárba romlott felvágottat, nem akarták vissza adni a pénzt, mondtam, hogy nem ez a lényeg, jöjjön ide a csemege pultos és egye meg előttem. Nekem ez pont elég;)


Piacra nem egyszer vittem vissza romlott húst. A férjem cikinek érzi megszagolni amit vett, mert mit szól az eladó, hogy vissza adja. Ezt mindig én intézem;)


Egyébként lidlben és aldiban is van nem fagyasztott hús, és állítom, hogy frissebb, mint a piacon a heti egy szállítmányból vett hús.


Én már nem is igen vásárolok a piacon, mert annyi romlottat vettem már, és persze sokkal drágább, a minősége viszont nem konzisztens az árával.


Tehát, szoktam spárba is, tescóban is, lidben és aldiban vásárolni.


Nálunk a lidl és aldi elég jó. Rendezett, nem kicsi, de van olyan üzletük, ahová nem megyek még egy tejért sem. Nyugatinál, Béke téren, stb.


Spárnál is azt nézem, hogy milyen. Itt a környékünkön van legalább 3 kb. egyforma távolságra, azaz a legközelebbibe nem járok, mert koszos, kicsi, sok a romlott terméke. Ja, becsomagolt sajtot is vettem már spárba, ami teljesen penészes volt, de nem látszott a csomagolás miatt. És nem rég nem spáros virslit adtak, így kidobtam, mert csak a spárost eszem meg.


Pennyiben is van sok jó termék. Pl. ott szoktam venni zsírszalonnát, sokszor sertéshúst is. Nem áll ott napokig, mert kirakják reggel 7-kor és 9-kor már nincs semmi. Na, hurkát nem szabad venni náluk és sütnivaló kolbászt sem.


Ruhákat, cipőket kifejezetten szeretek venni lidlben. Sokkal jobbak a farmerok, mint máshol és 4 ezerért meg van. 20 ezret nem adok ki farmerért.

Többször vettem ott cipőt, szandált, csizmát, bakancsot, futó cipőt és nagyon kényelmesek, ráadásul a 37-es az 37-es és nem 38-as vagy 36-os. Akár próba nélkül is simán meg lehet venni. A ruhákba is az a méret, ami bele van írva, nem beszélve arról, hogy simán visszavihetem, semmit nem kérdeznek.

Ja és a gépek. Szerintem a legjobbak. Volt már sokféle porszívóm, de a lidl-s a legjobb eddig, ahogy a vasalóm is lidl-s és ez nagyon jó, nem úgy, ahogy a tefal és társai, amit kb. fél év után kidobok. Ott vettem kontakt grillt, a férfjem sok szerszámot és mind szuper és meg sem említem a 3 év garanciát.


És aldi: a tesóm vett egy kapszulás kávéfőzőt nálunk nekem és kint Ausztriában. Most nyáron megszűnt a kávéfőzőhöz való kapszula, így használhatatlanná vált a gépem.

Mondták, hogy vigyem vissza a gépet és visszakapok 10 ezret. Nem érdekelte őket, hogy nem itt vettük, nincs blokk és az sem, hogy kb. 3 évig használtam;)


Ja, felvágottat én is spárba veszek, de csak az egyikbe;)

23. globus (válaszként erre: 22. - Channa*)
2021. dec. 17. 18:48

Biztosan. Pl. hozzánk legközelebbi Penny ajtajába kutyák vannak kikötve, oldalt mindenféle furcsa külsejű hajléktalanok borozgatnak, kéregetnek... értem, hogy nem a bolt hibája, de elrettentő jelenség. Azért amíg volt kis kosár, beugrottam, de a bakszekeret tolni zsúfolt sorokban nem jó.

Egyszer felhúzták az agyam: nagy akcióval laktózmentes sajtot hirdettek. Tíz óra körül tudtam menni érte, megígértem egy ismerősömnek, hogy részére veszek. Nem volt... mérgemben írtam az ügyfélszolgálatnak, mire nagy értelmesen azt válaszolták, hogy megvizsgálták a bolti árukészletet és Budaörsön VAN. Mondom, kösz, 300 km.

22. Channa* (válaszként erre: 20. - Globus)
2021. dec. 17. 18:34
Ez bolt függő.
21. fincsi5 (válaszként erre: 7. - 5d8fd6c5cb)
2021. dec. 17. 18:03

Nekem eleve nem tetszenek az üzletek, a 30 évvel ezelőtti romániai boltokra emlékeztetnek. A másik, hogy nem szeretek előrecsomagolt húst és főleg felvágottakat venni.


Mi az Interspárhoz laktunk közel, azt szoktam meg. Maga az üzletek hangulatai ég és föld. Tescóban sem jöhet szóba hús, felvágott. De könnyen beszélek, férjem imád a piacra járni, így megoldjuk.

A Lidinek van egy zsíroldója, amit szeretek. A Penny szóba sem jön, pedig Debrecen központjába beraktak egyet.


Az Aldi a Spár után jön nekem. De nem kell megsértődni, én nagyon sok felvágottat eszem, emiatt alakult ki a "nem szeretem" ennél a két üzletláncnál.

20. globus (válaszként erre: 12. - Syria)
2021. dec. 17. 17:39
Nekem mindkettő kicsit olyan, mint a raktáráruház...ha sikerül megtalálnom, felismernem egy szokásostól eltérő nevű, csomagolású terméket, azzal már nincs bajom. Középen az ömlesztett, stoptáblának szánt asztalos turkáló, az áruk semmi logikai rendet nem követnek. Egyik olaj itt, másik ott, ha céltalanul nézelődöm, úgy érdekes. Figyelni kell a pékáruknál, az árat termék fölött látjuk, nem alatta. Így lehet diós bejgli helyett gesztenyéset venni. Még jó, hogy nem tévesztjük össze a pogácsát kakaós csigával, bár címkézésen nem múlik 😁
19. Bless the child (válaszként erre: 16. - Pengő Gyöngyi)
2021. dec. 17. 17:28
Ma voltam Lidl-ben, gyöngytyúkot akartam venni, egy darab nem volt. Tegnap óta elhordták az összeset. Másik multiban nem is láttam még
18. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 17. - Syria)
2021. dec. 17. 17:02

Teljesen egyetértek veled az elejétől kezdve.


Én a LIDL-t nagyra értékelem, nekem mindent meg is ad a szolgáltatásaival.


Én magam sütöm a kenyereimet, de korrekt dolog, hogy nem sunnyogtak mikor ez kiderült...

Le a kalappal az üzletpolitikájuk előtt.

17. syria (válaszként erre: 15. - 5d8fd6c5cb)
2021. dec. 17. 16:56

Nem értem, mi a megdöbbentő azon, hogy "van pofájuk szólni" a hibáról, amint értesültek róla.

Akár kés alatt van a nyakuk, akár nem, mindenképpen jobb, hogy szóltak amint tudtak, és nem sunnyogtak, nem várták meg a vevői reklamációkat.

Majd kérek kiképzést az ott rendszeresen vásárló 3-4 ismerősömtől. 😊

16. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2021. dec. 17. 16:41
Én húsfélét szinte csak onnan veszek. Mondjuk pékárút nem, de csak azért nem, mert máshol jobban ízlik.
15. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 12. - Syria)
2021. dec. 17. 16:39

"Ha addig ki nem nyírják őket (is) ..."


Pontosan.... meg is döbbentett ez a hír...


Nézz ott is szét, aztán majd eldöntöd, hol mi a jobb...

Én speziel Sparban még sosem jártam,.

14. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Syria)
2021. dec. 17. 16:28

Egész biztos, hogy nem szállítják ki, ha már akkor tudták volna, hogy baj van.

Nálunk a Penny kivételével minden multi jóval a városon túl van, akinek nincs kocsija, vagy kerékpárja, az nem igazán tud egyikben sem vásárolni. Amikor megépültek, még volt buszjárat, de már réges-régen megszűnt.

13. syria (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
2021. dec. 17. 16:26
Nem kell nyugta: "A Lidl arra kéri a vásárlóit, amennyiben ezekből a termékekből a fent megjelölt időben és helyen vásároltak, ne fogyasszák el, hanem szíveskedjenek azt üzletekbe visszavinni. A vételárat – a vásárlást igazoló nyugta nélkül is – természetesen visszatérítik."
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook