Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vezetni szeretnék, van jogsim, de nem merek... fórum

Vezetni szeretnék, van jogsim, de nem merek... (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 16. 10:30
Hát... anyukám kb. 1 hónapja vett pótórákat, 5 éves a jogsija, azóta nem is vezetett. Ha jól tudom, a 10 óra (2x5 alkalom) került 10.000 Ft-ba, de szerintem ez iskolánként változó. Keress egy szimpatikus oktatót, nem tudom, a környéketeken milyen iskolák vannak! :) Menni fog az! :)
7. 54840f0fce (válaszként erre: 5. - Tankó márta)
2011. nov. 16. 10:30
Amerre élsz, ott nincs oktatás? Esetleg egy közeli városban?
2011. nov. 16. 10:30

oktatót bármelyik sulinál lehet találni extra zsetonért, elvileg mindegyik türelmes.

de félév után egyedül is megszerzed a rutint, ha vezetsz heti 3-4 napot. ami azt jelenti, hogy odanézés nélkül tudod, hányasban van és hova kell váltanod és hogy kb. milyen adottságai vannak a kocsinak, amikor főútra kanyarodsz.


szerintem fontos, hogy haladj a hullámmal, viszonylag figyeld a mögötted lévő forgalmat is (tudd ki kb. hol van) időben indexelj és ne menj a forgalommal ellentétes irányban :)

2011. nov. 16. 10:29
Szükségem lenne kis gyakorlásra, de nem tudom kihez forduljak? és mennyibe kerülhet?
4. tankó márta (válaszként erre: 2. - 54840f0fce)
2011. nov. 16. 10:27
Nincsenek rossz élményeim. 10 éve van jogsim, de eddig nem volt autó, tehát nem volt amit vezetni, most van autó és nem merek beülni, feltételezem, nem is tudnék vezetni!
2011. nov. 16. 10:25
Anyukám pont abban a cipőben jár, amiben te is. Van jogsija, vett plusz órákat is, de annyira bizonytalan, hogy nem mer. Eleinte én is féltem, amikor megszereztem a jogsit, de én teljesen magamra voltam utalva, senki nem ült mellettem, amikor vezettem, így szépen lassan kitapasztaltam a dolgokat! :)
2011. nov. 16. 10:21
Szia! Rossz élményeid vannak netán??
2011. nov. 16. 10:18
Segítséget szeretnék, egy türelmes oktatót aki segít. Ha van tapasztalatotok írjatok!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook