Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vérzés, de mitől? fórum

Vérzés, de mitől? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 5. 13:14

Volt ilyen nálam is már nem egy alkalommal ! Az első kettő után már nem is mentem vele orvoshoz , mert azt mondta az orvosom, hogy néha előfordul ,hogy a bent lévő nyálkahártyák elvékonyodnak és ilyenkor a hajszálerekből szivároghat vér !

Orvoshoz menj el mindenképp, mert ez több dologtól is lehet ..inkább nyugtasson meg az orvos hogy nincs baj , mind későn vegyék észre ! :)

8. veronika72 (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2011. nov. 4. 16:25
Azóta semmi.Illetve olyan érzés, mintha meg akarna jönni a menstruációm, holott 16-án kellene.
2011. nov. 4. 14:53
Én is méhszájsebre gondolok, de az is lehet, hogy szeretkezés nélkül is véreztél volna, ha mondjuk épp peteérés után vagy, ovu. közben, után előfordulhat. Azért menj dokihoz, nem árt meg a szűrés sem.
2011. nov. 4. 14:50
Nem lehet, hogy hevesebbek voltatok, mint általában?
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Veronika72)
2011. nov. 4. 14:41
És azóta semmi? Csak közvetlenül aktus után?
4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Veronika72)
2011. nov. 4. 13:45

Szerintem is nézz egy tesztet első körben.

Aztán nem tudom mikor voltál rákszűrésen, de ha több, mint 1 éve, akkor érdemes elmenni orvoshoz, és akkor meg is vizsgál, mielőtt leveszi a kenetmintát.

Lehet akár méhszájseb is, de sok minden más.

Előfordulhat, hogy nincs különösebb oka egyébként, tehát nem azt mondom, hogy hanyatt-homlok szaladj orvoshoz, és ijedj meg, mert az is lehet, hogy egyedülálló alkalom, és többet nem lesz ilyen, de baj nem származhat belőle, ha szakértő is rád néz.

3. szöszke40 (válaszként erre: 1. - Veronika72)
2011. nov. 4. 13:39
Elöször is csinálj terhességi tesztet! Ha az negatív irány az orvos!! Lehet ciszta,de sajnos bármi...ne halogasd.
2011. nov. 4. 13:39

szia

lehet hogy az ég világon semmi, előfrodult nekem is néha, úgy sikerült valamit (méhszájat, hüvelyhámot) megnyomni odabent... ha most elmúlik szerintem nem kell vele foglalkozz.


ha többször előfordulna érdemes orvossal megnézni, méhszájseb szokott ilyet okozni, de az akár magától is vérezhet ha már nagyon elterjedt, ez is kezelhető

2011. nov. 4. 13:34
Tegnap szeretkezés után enyhe vérzés lépett fel. Ilyen még nem fordult elő velem. Vajon minek a jele lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook