Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vérnyomásmérő fórum

Vérnyomásmérő (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2012. dec. 6. 15:52

Jaaaj, nagyon köszyke a tanácsokat :)


Nézegettem a netet, és a pici szívem az Omron felé húúz, jó oké drágább mint 8650 ft, de alap 3 év garanciával adják, 2 éventi bevizsgálás esetén 10 év garancia és olyan 15 ezer ft körül már kapni is...


Mondjuk az Omron M2 az milyen? megfelelö??


Adjatok tippeket és elöre is nagyon köszyke :)

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2012. dec. 6. 15:40

Szia! Próbálj olyat venni, amihez kapsz is mandzsettát. Elvileg több évig, de az ördög nem alszik.

Próbáld ki jól méri-e a vérnyomásodat. Én azon kevesek közé tartozom akiknek a felkaros automata vérnyomásmérő nem méri meg a vérnyomásom,tehát én csak csuklósat tudok használni. Kényelmesebb is számomra, bárhol vetkőzés nélkül mérhetek vérnyomást. Orvosnál jó egy mérést készíteni, összehasonlításképpen, nekem beváltak nagyon, pontosan mérnek.

3. 5ae5958e65 (válaszként erre: 2. - Hamyka)
2012. dec. 6. 15:28

szia. ami biztos hogy mindenképpen felkarit kell venni. a csuklós pontatlan. ha megszabtad a max árát, akkor nem sok lehetőséged van. mert a jobbak meg drágábbak. nekem microlife van de kéztől vettem pár éve 10 ért. akkori új ára 25 ezer volt. a mandzsetta sokáig birja, de attól is függ mennyit használod, óvd a sérülésektől. ha lehet akkor a mérőhöz vegyél külön adaptert ha lehet hozzá csatolni, mert igy nem kell megvenni a drága elemeket, hanem hálózatról lehet üzemeltetni.


maci

2. hamyka (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2012. dec. 6. 15:09
Bocsi ha hülyeséget kérdezek de nem igazán ismerem a vérnyomásmérőket :D
2012. dec. 6. 15:08

Sziasztook :)


Engem az érdekelne hogy melyik vérnyomásmérő a legmegbízhatóbb?


Vagy mindegyik jo??


Itt helyben ahol lakom a Romed BP 1000 tipusu vérnyomásméröt ajánlották 8650 ft-ért a Patikában, ez jó vagy esetleg vegyek picivel jobbat? sajnos nem sok pénzem van rá :(


a Patikus mondta hogy Mandzsetát (amit felkell tenni a karra) nagyon nehéz hozzá szerezzni,


Én az elébb a neten nézegettem a vérnyomásméröket és van olyan is amihez lehet mandzsetát venni külön....


egy Mandzsetta meddig birja??


szal választhatok hogy:


veszek egy olcsót amit ami birja mondjuk 2-3 évig, de nehezen szerezhetö be hozzá mandzsetta..


vagy:


veszek egy drágábbat amihez külön lehet mandzsetát kapni...


Árban olyan 10 ezer ft-om van rá....


Háziorvosom javasolta hogy vegyek vérnyomásmérőt....

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook