Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Velúr csizmámat lehipóztam... Szürke... Mivel tudom helyrehozni? fórum

Velúr csizmámat lehipóztam... Szürke... Mivel tudom helyrehozni? (tudásbázis kérdés)

19. babáca (válaszként erre: 18. - Nusika74)
2011. jan. 19. 13:48

Köszönöm!

Vettem tegnap fekete velúrtisztítót. Nem közvetlenül ráfújtam, hanem zsepire. Beleitatgattam a foltba, majd szétkentem.Szürke lett.. Majdnem teljesen jó!

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ez a kormos megoldás még jól jöhet. MÁsütt is olvastam a "csodaszerről" :-)

2011. jan. 18. 23:57
"Régebben"az én barátnőm is nagyon szerete a velúr csizmáját ,és ő mindig kormot dörzsölt rá hogy megmaradjon a szép fekete színe.Talán a tiéden is segítene :)
17. babáca (válaszként erre: 15. - MelisUK)
2011. jan. 18. 10:27

Ez is tetszik... De egy kollekció részeként (öv, táska, czizmi) kaptam, ami együtt még nagyobb érték, ezért a színéhez is ragaszkodnék...

De ha nem lesz más megoldás :-)

2011. jan. 18. 10:25

köszönöm a válaszokat!

irány a hobbi bolt, valami színezőért.

Velúrtisztítónk színtelen van otthon.


egyébként most zsírkrétával színeztem meg. feketével, eldörzsöltem... szürke lett...biztos mivel zsíros, nem változott az anyag sem kimondottan... nem tudom.


Ha odahajolok, látom,hogy foltos, de ha lenézek a lábbelimre, nem... Már jobb...


tényleg köszönöm a tippeket. már nem vagyok kétségbe esve.

Az első reagálások nem segítettek a lelkemnek :-)))

leírom mi lett vége a sztorinak..

2011. jan. 18. 10:24
Ha a filctoll nem segít, akkor meg hipózd ki az egészet, akkor mindenhol egyforma lesz.
2011. jan. 18. 10:08
2011. jan. 18. 10:04
A múltkor láttam hobby boltban velúrt. Kis műanyag tégelyben volt, volt fekete, fehér, szürke, meg vlmi vöröses-barnás fosszínű (bocsi:D). Úgy nézett ki, mint vlmi por, el nem tudtam képzelni, mi az, megkérdeztem az eladót, ő mondta, hogy velúr. Azt nem kérdeztem meg, hogyan lehet "ráragasztani" a lábbelikre... Bár ha lehipóztad, előtte tényleg kend át vlmivel, hogy a színe rendben legyen, és csak aztán tedd rá a velúrt. Szóval irány a legközelebbi hobby bolt! :)
2011. jan. 18. 10:01
Szineztetni?
2011. jan. 18. 10:00
A férjemtől kaptam és ha meglátja, biztos nagyon szomorú lesz.. Hátha nem kell látnia :-)
2011. jan. 18. 10:00
megyek nézek, hátha akad valahol... :-)
2011. jan. 18. 09:59

Igen. Kifehéredett.. nem egészen fehér, de jó pár árnylattal szürkébb... filctoll... tényleg. máskor a csizmám sarkát reparáltam vele amivel beakadtam egy rácsba :-)

akkor működött...

:-)

8. pgiz
2011. jan. 18. 09:59
Filctoll.
2011. jan. 18. 09:56

Szerintem erre kenni kell valamit.

Mert a hipó nem rajta van, hanem kimarta ott az anyag szinét, gondolom kifehéredett, nem?


Valami szürke szinű,cipőkrémmel festék, vagy filctollal be lehet festeni?

Ez csak gondolat, nem tudom müködne e......

2011. jan. 18. 09:54
szerintem semmivel,kuka:(
2011. jan. 18. 09:53
Szürke velúrtisztító? lehet, hogy van olyan...
2011. jan. 18. 09:51
:-(
2011. jan. 18. 09:50
Szerintem csak ollóval, mert a sima bőrt még csak be bokszolod, de ezt?
2011. jan. 18. 09:50

NAgyon dühít, drága volt, és nem az én dolgom a munkahelyemen az összefolyóba hipót önteni, de nem akartam a szagokat érezni. Bezzeg a takarítónő csizmája ép...

Ahhh.

2011. jan. 18. 09:46
Velúr csizmámat lehipóztam... Szürke... Mivel tudom helyrehozni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook