Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények, tapasztalatok a Bajcsy kórházzal kapcsoaltosan.Kismamák, akik ott hozták, hozzák világra babájukat. fórum

Vélemények, tapasztalatok a Bajcsy kórházzal kapcsoaltosan.Kismamák, akik ott hozták, hozzák világra babájukat. (beszélgetős fórum)


17. wuppie (válaszként erre: 16. - Bentley86)
2009. okt. 14. 13:48
megtaláltam :) köszi :) asszem, elkezdem vadul olvasni :):)
2009. okt. 14. 12:07

[link]

én a szülészetek,kh-ak regisztráltaknak-ban:)-jaj,de szépen írtam le,szoktam irogatni,az a Bajcsys részleg:)

15. wuppie (válaszként erre: 14. - Bentley86)
2009. okt. 14. 11:29
oké, előre is köszi :)
2009. okt. 14. 11:27
nem,de ha érdekel,megadom a címet:)kicsit később jövök,csak Totó kutyust kell vinnem sétizni:)
13. wuppie (válaszként erre: 12. - Bentley86)
2009. okt. 14. 11:19
itt a hoxán?
2009. okt. 14. 11:13
Köszönöm a hozzászólást wuppie,de képzeld,találtam egy olyan fórumot,ahol csak dokikról,kh-akról lehet csevegni,2006. óta megy a dumcsi többek között a Bajcsyról is:)
11. wuppie
2009. okt. 14. 09:54
a barátnőm szült ott két éve, én vittem be a kórházba és amíg a kispapa nem érkezett meg vele lehettem a vajúdóba (utána átadtam neki a terepet) :) nagyon pozítivan érintett, hogy attól függetlenül, hogy úgymond "senkije" sem voltam, szó nélkül beengedtek és bent is maradhattam volna:))
10. wuppie (válaszként erre: 8. - Bentley86)
2009. okt. 14. 09:51
Ez igaz, az áprilisi fórumon szoktam lenni, de írok a márciusiba is, mivel a doki szerint már márciusban meglesz a bébi :) mindkét fórumon, ahogy megfigyeltem senki sem fog ott szülni :(
2009. okt. 13. 12:40
Bajcsys kismamák,bátran ide!!:)
8. Bentley86 (válaszként erre: 5. - Wuppie)
2009. okt. 12. 08:55

Haliho!

Már közben láttam,hogy áprilisra vagy kiírva,én egy picit előbb,úgyhogy nem igen fogunk találkozni:)persze gondolom,attól függetlenül minden info,jó tanács és egyebek jól jön,vagyis én így vagyok vele.Nyílván az tudja a legokosabbakat mondani,aki tapasztalta,hogy jelenleg milyen a helyzet ...

7. Bentley86 (válaszként erre: 5. - Wuppie)
2009. okt. 12. 08:46

Szia!

Nekem nincs választott orvosom,"csak" a terhesgondozásom idejére lát el a dokim,aki mellesleg már vagy 4 éve az.Én sajnos bepipultam mikor kinyögte mennyiért hajlandó befáradni a szüléshez.

Dr.Palczerthez járok...

Mennyi idős vagy most??

Mi a 24. hetet kezdtük meg.

2009. okt. 8. 22:06

Sziasztok!Én nagyon megvoltam elégedve a kórházzal!De tényleg még a kaja is jó:)

"2ágyas kórteremben voltam baba mama szobában.A csöppem egész nap velem volt,éjszakára be lehetett volna vinni hogy pihenjek is de elég kitartó voltam csak 3 órára adtam be meg amikor elmentem tusolni.A nővérkék aranyosak csak koruktól fogva mindenki mást tanult így mást is mondanak a babával kapcsolatban.A szoptatás megmutatása annyi volt hogy minnél többet kell mellre tenni a babát ,szagolgatni...mert ugye az agyban dől el minden.Szóval konkrétan úgy mutatták meg hogy betették a bimbót Domi szájába...nahát ki gondolta volna:)....

Eleinte fájt,nagyon..de fontosabb volt mindennél hogy ő jól lakjon.Mellszívót vigyen mindenki magával..Én a bimbóvédővel sokat nemtudtam kezdeni..idegesített olyan kicsi ilyenkor még a szájuk és állandóan el is mozdult..

Ja igen van bent elektromos mellszívó érdemes kipróbálni nagyon be tudja indítani a tejcsit.Ha beteszitek éjszakára a babát,akkor aláíratnak veletek egy olyan papírt hogy tápszert és cukros vizet adnak neki,csak mellékesen jegyezte meg a nővérke hogy és nem dajkálják-az anyuci dolga.nemtudom mit írhatnék még...kérdezzetek privibe...

2009. okt. 8. 17:26
Szia :) Én is ott fogok szülni dr. Dán Pál az orvosom
2009. okt. 8. 16:55
Csak nem el fog évülni ez a topik????Még mindig senki???:((((
2009. okt. 8. 08:29
Haho,Kismamák és volt Kismamák:)Még mindig nincs véleményezés????
2009. szept. 27. 19:44

Haliho,Csajok,Asszonyok,Kismamák!!!

Sehol senki:(??

2009. szept. 27. 12:20

Kedves Kismamák!

Én is leendő Bajcsyban szülő kismama vagyok,ezért is érdeklődöm olyan intenzíven a khz-zal kapcsolatban,főként az orvosok,szülésznők,és a szülészeti osztály ami körül forognak a gondolataim!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook