Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi van az egri kórházzal? fórum

Mi van az egri kórházzal? (beszélgetős fórum)


1 2
36. huszka
2008. nov. 5. 16:08
Kolléganőm éppen mondta, hogy azért van ez az egész, mert a hospinvest hotelt akar csinálni az egész kórházból, meg a gyógyfürdő melletti reumatológiából és a tüdőgondozós Kalpka utcai részből is. Szomorú ez. És sajnos végső elkeseredettségükben már nem tudnak mit csinálni. Villanyszerelőt és kerecsendi cigány! asszonyokat vettek fel ápolónak! Hát köszönöm szépen, de nem kérek belőle! És erről nem az ottdolgozók tehetnek!
35. norycica (válaszként erre: 33. - Fakabát)
2008. nov. 5. 14:46
Teljesen egyetértek veled,attól hogy rombolnak,semmivel sem lesznek előrébb-sőt!Most már ez van,el kell fogadni,lehet jobb lesz,lehet rosszabb-nem tudni-valahogyan majd csak lesz.Olyan még nem volt hogy sehogy se legyen!Csak ki kell tartani :)
34. huszka (válaszként erre: 33. - Fakabát)
2008. nov. 5. 12:05

Hát igen, én is hallottam, hogy szaggaták fel a szőnyeget meg ilyenek. Sajnálom őket nagyon, de a betegek az elsők. A Hospinvest tönkre fogja tenni a kórházat! Ebbe pedig nem nyugszik bele egy egri sem!

Én is közalkalmazott vagyok és nem fogok semmi helyettesítőt kapni a 13. havi helyett...szóval, nem hiszem, hogy amitt nem akartak volna sima alkalmazotti státuszba kerülni. Meg egyébként sincs ennek a rohadék hospinvestnek pénze. Elkeserítő az egész úgy, ahogy van :(

33. Fakabát (válaszként erre: 15. - Huszka)
2008. nov. 4. 18:12
Lehet, hogy a dolgozók (akik maradtak)jobban jártak, hogy már nem közalkalmazottak (legalábbis úgy hallottam), mert nem kapták volna meg közalkalmazottként a 13. fizetést. Ezért ,lehet, hogy itt több pénzt kapnak majd. A rombolást elitélem, jó magyar szokás, bosszút állni, ez egy bizonyítvány kiállítása azokról, akik azt tették. Ez a betegek kárára is megy. Sokféle képpen lehet tiltakozni,de kultúráltan.
2008. nov. 4. 17:49
Reméljük addig még ki is húzzák a kórházban...:) Köszi!
31. huszka (válaszként erre: 30. - Norycica)
2008. nov. 4. 17:46
Értem...az jó. Akkor vmennyire szerencsés vagy :D Sok sikert :)
2008. nov. 4. 17:43
Hát szülésznőt én csak egyet ismerek,de már ő se szülésznő,hanem ő van az uh-on.Barátnőm ápolónő volt a kórházban,most éppen gyesen van,de ő tudja kinek kell szólni és mikor,majd ő fog intézkedni.
29. huszka (válaszként erre: 28. - Norycica)
2008. nov. 4. 15:49
Akkor ismersz jó és megbízható szülésznőket? Lehet, hogy maradok akkor én is..habár lenne egy határozott elképzelésem a szüléssel kapcsolabtan, ami mindenképpen alternatív szülőszobát igényel. :)
2008. nov. 4. 15:25
Nekem van pár beépített emberem a kórházban,szerencsére kettena szülészeten vannak,igy nem aggódom annyira.Meg azt mondta mindkettő,hogy a szülészet nagyjából egyben maradt,mert ott szinte mindenki aláírt.Namsokára úgyis kiderül.Én semmiképp nem megyek máshova,mivel a dokimhoz ragaszkodok,vele nincs is semmi bajom,azt a pár napot meg majd csak kibirom valahogy,úgyis rugdossák hazafele a betegeket.
27. huszka (válaszként erre: 26. - Norycica)
2008. nov. 4. 14:54
Hát egy kardiológis sem írta alá, meg radiológus sem. Kerecsendi cigányokat visznek ápoló nőknek meg villanyszerelőt meg ilyenek. A diplomás ápolókat küldik el folyamatosan. Én tuti, hogy nem fogok itt szülni, ha arra kerülne a sor. Megyek inkább máshová.
2008. nov. 4. 14:50

Húúú,hallani mindent a kórházunkról...Állítólag teljes a káosz...én nem tom,majd pénteken kell mennem legközelebb,kíváncsi leszek.Annyit hallottam,hogy a 3.emeleti szülészeti osztályból wellness részleg lesz-ha igaz,de minek....Állítólag a 3 belgyógyászatra jut 1 doki,az is vagy török,vagy román...Ja és anesztes sincs elég-sőt....

Bár ki tudja,lehet csak kamu az egész,ezek meg csak rémhírek...nemtom...mindenesetre addig jóü míg nem kerülünk oda hogy kórházba kelljen mennünk.Bár nekem már nem sok van hátra,elvileg 3-4 hét múlva szülök...remélem addig nagyjából rendeződnek a dolgok

25. huszka (válaszként erre: 24. - Norycica)
2008. okt. 9. 21:39
Amikor mentem a nőgyógyászatra a zárójelentésemért, már akkor sem engedtek rá :S Csak nem hittem, hogy már nem lehet átmenni ezek után sem :( Ez van...
2008. okt. 9. 21:35
Még valami!Tudtad,hogy a sűrgősségi felőlmár nem lehet átjárni?Le van zárva,csak mágneskártyával lehet átmenni.Én is úgy kértem hogy engedjenek át,különbe körbeküldtek volna az egész kórházon.És még nekik nem tetszett,amikor mondtam,hogy ugye nem gondolják komolyan,hogy 29 hetes terhesen majd km-ekete mászkálok,amikor itt csak egy gombot kell megnyomni....kész vagyok ettől a hozzáállástól.....pedig én tényleg nem használom ki hogy terhes vagyok,én ugyanúgy kivárom a sorom mindenhol.
2008. okt. 9. 21:32
Ja képzeld ma be kellett mennem a terhesambulanciára a harmadikra beutalókért,és összetaliztam a dokimmal.Rákérdeztem,hogy most akkor mi van a kórházzal,meg lesz e hova jönnöm szülni.Azt mondta csak hiszti az egész,akinek nem tetszik a dolog,annak inkább el kéne mennie.Meg hogy az egész csak a politikáról szól,ahhoz meg ő nem ért.De nyugodjak meg,tudok majd hova jönni,és ő is marad.Úgyhogy ennyi infó az fix,mást nem hallottam.Bár mintha már csitulnának a kedélyek
22. norycica (válaszként erre: 21. - Huszka)
2008. okt. 9. 21:29
Ha jól tudom Werning Róbert. Ezt mondták,én nem tudok semmit biztosra.
21. huszka (válaszként erre: 20. - Norycica)
2008. okt. 8. 18:55
És kicsoda? :) Az én dokim szerintem aláírta, mert amikor volt a sztrájk egyik pénteken 9-11-ig, ő akkor sem sztrájkolt.
2008. okt. 8. 18:06
Hát én erről nem hallottam semmit,így nem is tudok rá mit mondani...remélem csak fellángolás náluk a dolog.Állítólag a szülészet-nőgyógyászaton csak egy doki nem írt alá szerződést-épp ma hallottam,nem tudom mi igaz belőle.
19. huszka (válaszként erre: 18. - Norycica)
2008. okt. 8. 15:48
Hát kíváncsi vagyok, meddig fog tartani. Végülis, ahogy elnéztem kolléganőmet, hogy jött dolgozni...mégsem zárták le az Egerbe vezető utakat..vagy igen? Én nem tudok erről semmit..
18. norycica (válaszként erre: 17. - Huszka)
2008. okt. 7. 21:06
Pontosan!!!De szerintem arra várhatunk....
17. huszka (válaszként erre: 16. - Norycica)
2008. okt. 7. 11:01
A lényeg, hogy mgekapjuk az ellátást... :)
16. norycica (válaszként erre: 15. - Huszka)
2008. okt. 6. 15:02
Azt nem tudom,hogy a tűzoltókkal mi van...de megmondom őszintén,nem érdekel semmilyen sztrájk,kinek lehet,kinek nem...mindenkinek megvan a munkahelye,és ott a munkavégzés a feladata,nem más...
15. huszka (válaszként erre: 14. - Norycica)
2008. okt. 6. 12:49
Ebben is egyetértek Veled. Én meg is értem a dolgozókat és nem is. Persze nem jó, hogy az akaratuk ellenére döntöttek így, ahogy. De az első a beteg, nem? Erre esküdtek, erre tették le a fogadalmat. A tűzoltók nem sztrájkolhatnak munka közben, de mindenki más igen...azért ez durva. Egyébként a tűzoltókat sokkal jobban megértem.
14. norycica (válaszként erre: 13. - Huszka)
2008. okt. 6. 12:13
engem nem is az háborít fel,hogy másik hospinvestes kórházba küldenek,hanem hogy egyáltalán elküldenek!!!Ha már van valahol egy kórház,aminek van működési engedélye,akkor ott nem engedhetik meg maguknak,hogy csak úgy elküldözgesség a betegeket!szerintem....és szerintem most nem a hospinvestel van a gond,hanem a dolgozókkal.Megmondták hogy átveszik őket,elmondák a feltételeket:akinek tetszik maradjon,akinek nem az meg menjen szépen máshova-ha egyáltalán felveszik máshova.Itt a dolgozók csinálják a balhét,nem más.Örüljenek hogy van munkájuk.Ha nem lenne,akkor meg azért sztrájkolnának,vagy ki tudja hogy még miért...tipikus: ha van rajta sapka azért verjük meg,ha nincs meg azért szindróma...
13. huszka (válaszként erre: 12. - Norycica)
2008. okt. 6. 10:25
Hát igen. Sürső eseteket ellátnak. Az ambuláns, járóbeteg ellátás szünetel. Néha azért én sem értem, hogy most per pillanat mért sztrájkolnak? Állítólag megkapják ugyanazokat a juttatásokat, amit közalkalmazottként, de csak alkalmazottak lesznek. Mondjuk megértem őket, de nehogy már mi lássuk a kárát.. Már betegnek és terhesnek sem érdemes lenni ebben a városban? Ez azért nevetséges..szerintem. A betegekkel senki nem foglalkozik. Egyébként szerintem a szülés megy itt. Ja meg a másik..elküldenek más hospinvest tulajdonában lévő kórházba.. :)
12. norycica (válaszként erre: 11. - Huszka)
2008. okt. 6. 10:17

Én is hallottam valamit ma reggel de még kómás voltam.Akkor csak a sűrgős betegeket látják el mától??Mert pl. a férjemnek majd vissza kell mennie időpontra-vagy akkor majd ez is halasztódik?Meg egyálltalán hova menjek akkor szülni???

Nekem már nagyon elegem van az állandó sztrájkból,meg az össze kórházi dolgozóból!!!!Inkább örülnének,hogy két évig biztosan van munkahelyük-nekem vagy neked vagy akárki másnak ki garantálja hogy 2 évig még lesz munkája????SENKI!!!!

Nem hogy inkább a munkályukkal foglalkoznának,és meg is dolgoznának a pénzükért-tisztelet a kivételnek.

Erre az egészre már nem is tudok mit mondani.....

11. huszka (válaszként erre: 10. - Norycica)
2008. okt. 6. 10:01

Ilyet...pedig 4x kötelező menni. Ez durva..hát kapja be, már elnézést.

Meg am ásik, hogy a kórház mától szépen sztrájkol határozatlan időre..ez még milyen. Én megértem, hogy nem értenek egyet a hospinvesttel, de ne a betegeg szenvedjenek már miatta. Menjünk Gyöngyösre meg Hatvanba meg Parádra??! Hát..ha nem haldoklunk, akkor már nem is leszünk elátva asaját városi kórházunkban..felháborító!

10. norycica (válaszként erre: 9. - Huszka)
2008. okt. 6. 09:55
Ő sem kér pénzt,az lehet hogy elfogadja,de konkrétan kérni nem kér ,mint mondjuk Kelemen.Kelemennek ki van írva a magánrendelésén,hogy mennyi egy szülés:aszem 10x kell menni hozzá terhesgondozásra -7000/alkalom- és talán 60,000 egy szülés.Barátnőm jár hozzá,ő mondta.Teljesen el voltam képedve,hogy ilyet még ki is ír....
9. huszka (válaszként erre: 8. - Norycica)
2008. okt. 5. 16:50
Igen, ő az egyik...a másik meg nem kér pénzt a szülésnél, vagyis nem pénzéhes. Akiről Te beszélsz, nekem volt kezelőorvosom 14 éves koromban, amikor hormonális problémákkal bekerültem a nőgyógyászati osztályra. Akkor még fekete volt a haja :)
8. norycica (válaszként erre: 7. - Huszka)
2008. okt. 5. 16:29
???????ez most új.... mivel nemtudom a másik mennyire világos,erre nem tudok válaszolni.Mondjuk nem olyan tipikusan fehér,mint mondjuk én ősszel :):),olyan kreolos...tudod mint aki most jött a tengerpartról :):) teljesen ősz,és nem túl magas.
7. huszka (válaszként erre: 6. - Norycica)
2008. okt. 2. 21:23
Elvileg kettő Varga Zsolt is van. Te a sötétebb bőrűhöz jársz?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook