Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények Dr. Molnár Imre nőgyógyászról (MISKOLC)? fórum

Vélemények Dr. Molnár Imre nőgyógyászról (MISKOLC)? (beszélgetős fórum)


2013. jún. 8. 10:28

Nem nagyon ismerem a Molnárt,de én nem hallottam rosszat róla.

A Szentpéteriben Dienes József,Kocsis Norbert Csabát(mellesleg nagyon jóképű),és Gubás Pétert dicsérik.De állítólag jó aki nekem is csinálta a csaászárt(a sterilizálást úgy néz ki elég szarul csinálta,mert lehet,hogy amellett is terhes lettem....)a Farkas László is jó.

2013. máj. 28. 10:19
Én a Kaáliba jártam hozzá egy nagyon nagy tudású rendes doki !! Érti a dolgát nagyon !! Nekem sikerült a teherbeesés. Én csak jókat tudok róla mdani.
5. maluka (válaszként erre: 4. - Mirtus30)
2013. máj. 25. 15:26

Érdekelne a privi Mirtus! :)

Valamint írjátok meg azt is nyugodtan, hogy Ti kit ajánlanátok! Köszönöm!

2013. máj. 25. 14:46
Kerüld el jó messzire!!! Ha érdekel priviben leírom.
2013. máj. 25. 13:42

Barátnőm járt hozzá, de pl. nem nála szült immár másodjára... nem mondott semmi extra-t róla, csak annyit nem volt teljesen megelégedve vele.


Kollégám feleségével jártak a Kaáliba, hááát itt nem írom le a dolgokat.


Aztán az lakótelepen is volt inszemes hölgy, aki csak azért járt hozzá, mert Kaális, érted biztos.

2013. máj. 25. 13:31
mennyire alapos, segítőkész, árak?
2013. máj. 25. 13:30
Lehetőleg azok véleményét várnám akik nem a Kaáliban járnak hozzá, hanem a magánrendelésére? Ott is olyan rendes mintha a Kaáliban keresnéd fel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook