Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vásároljunk haza termékeket! fórum

Vásároljunk haza termékeket! (beszélgetős fórum)

1 2
2010. febr. 23. 16:47

Ez áll a honlapon:

"A Tisza csapata fiatal grafikusok, ruha- és cipőtervezőkből áll. Termékeink Magyarországon készülnek, csapatunk tapasztalt szakemberei irányításával. Szeretnénk a márka egykori nagyságához méltón olyan dolgokat tervezni, amelyek bírják a magyar strapát és jól néznek ki. em tévesztjük szem elől a Tisza Cipő legendás múltját, miközben próbálunk a márka jelenére és jövőjére koncentrálni.


Figyelünk mindent és mindenkit, aki részt vesz a körülöttünk lévő színes forgatagban, legyen szó sportról, utcáról, vagy divatról. Budapest, a vibráló és változatos város tökéletes inspirációt nyújt ehhez. Olyan ügyért dolgozunk, ami 100%-osan és büszkén magyar.


Köszönet mindazoknak, akik szeretik a Tisza Cipőt és kiállnak mellette, reméljük a jövőben is számíthatunk Rátok! Véleményeiteket, ötleteiteket szívesen fogadjuk, hogy így még kedveltebb cuccokat tervezhessünk.

További jó szórakozást kívánunk meglévő, vagy jövőbeli Tiszádban!"

2010. febr. 23. 16:42

Harcos márka,hazai alapanyagból készül magyar varrodában.

Találtam egy jó áru bababoltot helyben ahol Sellő márkájú gyerek- melegítőket lehet vásárolni és babatermékeket is,elég jó áron és nagyon jó ,szétmoshatatlan minőségben.

Amit tudok megveszem piacon de azt sem akárkitől,mindig attól a két három nénitől bácsitól zöldséget száraztésztát pirospaprikát stbakikről tudom hogy tényleg jó minőségben,vegyszerezés nélkül,saját munkával állítják elő ,nem a nagybanisat keverik a többi közzé stb

2010. febr. 23. 16:39

bár ma vettem terhesvitamint és az nem béres volt

de én mindig az veszem

2010. febr. 23. 16:32
béres gyógyszer
2010. febr. 23. 16:28

Lehet, hogy hülyeséget írok. De én azt hallottam, hogy a Tiszának már csak a neve magyar, egyébként külföldi tulajdonban van, mint pl a Győri keksz is. Nem tudom igaz e,vagy kamu.


A Tinda rucikat megnézem, még nem is hallottam róla!

2010. febr. 23. 16:23
Tisza
2010. febr. 23. 16:23
Tinda gyermekruha,itt készül Gödön
3. Kockásfülű nyúl (válaszként erre: 1. - 9925394c3b)
2010. febr. 23. 16:22
Nézz fel a meska.hu-ra ott magyar kézműves termékeket találsz:)
2010. febr. 23. 16:19
Bocsi lemaradt, hogy hazai termékeket
2010. febr. 23. 16:19

Milyen márkákat ismersz ami biztosan magyar?

Vásárlásnál mindig figyelem, hogy lehetőleg hazai terméket válasszak, ti milyen márkájú magyar termékeket vásároltok/ismertek? Akár ruha, cipő, étel...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook