Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vannak itt kaposvári kismamák? fórum

Vannak itt kaposvári kismamák? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. nov. 18. 09:43

Pocak : nekem is lányom lesz, Luca lesz a drága.

Ha holnap megjottel , írd meg,h mi volt :-)

Nekem a 11.héttől kezdődött a hányás, a hányinger a 6.-7.héten. sajnos elerhetoseget én sem tudok a Tormasinak. A kórházat kéne felhívni és megkérdezni,h hogyan rendel.

85. pocokT (válaszként erre: 84. - Anyavagyok24)
2013. nov. 18. 07:35

:)) Igen, a "tünetek" ilyenkor megnyugtatóak. Azért remélem nem leszel hányós, én szerencsére nem voltam, csak émelyegtem és undorodtam bizonyos szagoktól. :)

Igen, DóriMini-zem, mert Dóra Jázmin lesz a kisasszony, és összevontam a két név becézését. :))

Hnap megyek NST-re és vizsgálatra. :)

2013. nov. 16. 19:03
Beszámoló: Ma délután hihetetlen hányingerem volt...5hét után először...fura,de örültem Neki...Kezdem babásnak érezni magam :) Dórimini... ez aranyos :)
83. pocokT (válaszként erre: 77. - Pumbilla)
2013. nov. 16. 18:12

Kislány lakik a pocakban. :)

Ma keményedett kicsit a pocak és DóriMini is a köldökömnél nyomkorászik a lábaival, egyértelműen lejjebb van a csajszi, nagyon kíváncsi vagyok mit mond a dokim majd kedden. :)

2013. nov. 16. 14:38
Akkor nagyon ráéreztem a két dokira... :) Marad egyenlőre Tormási....Fura,facebookon sem találom fent.... se telefonszám googliba,semmi....Nem tudtok semmit?
2013. nov. 15. 20:43

Nála az szólt a Gyócsi mellett,hogy van uh gépe. Meg mivel nekem nagyon problémás a terhességem,biztonságérzetet adott ,hogy az apukája is rendel.

Az András hétfőn ,az apuja,meg kedden ,szerdán ,meg csütörtökön.

Különben a Gyócsi meg a Tormási nagyon jóba vannak ,nem lennék meglepve ,ha barátok lennének :)

Engem csütörtökön ketten nézegettek uh-n.... :)

2013. nov. 15. 20:15
Amúgy most kezdek vacillálni kis Gyócsi és Tormási közt,annyit olvaok mostanság róla... Az lesz,amelyik előbb jön szembe velem :D persze ez poén volt.... Lehet mindkettőhöz elmegyek egy vizsgálatra,aztán ki jön be jobban...nem tudom...... bár maradna Péterfi...semmi gondom nem lenne.... menjen jövő novemberbe külhonba.. :)
2013. nov. 15. 19:28

Akkor sejtem, neked is jó véleményed van róla.

Undorító ez az anyagiaskodas ami megy a dokik részéről.

A Rak mocskos anyagias , nála csak a Seffer a rosszabb.


A Gyocsi meg nekem nagyon szimpi. Volt,hogy hívtam,nem hallotta, 10 perc múlva visszahívott es vagy 20percet dumaltunk . Vigasztalt , chorion biopszira mentem ( olyan mint a magzatviz vétel), elmondta,h hívjam ha megvan az eredmény. Hívtam,es velem örült.

78. Anyavagyok24 (válaszként erre: 76. - Pumbilla)
2013. nov. 15. 18:58
A rák doki (szándékosan kis betűvel) nem részletezem,de . még mindig nem vállal szülést... Részemről jobban is teszi :(
2013. nov. 15. 18:27
Pocak,te kislányt vagy fiút vársz?
2013. nov. 15. 18:25

En pont a Rak dokiban csalódtam. 4 évig jártam a privát rendelésre. Ő adta be a mehnyakrak injekciotol kezdve mindent. Mikor állapotos voltam, megkerestem. Mondta szülést nem vállal. Mondtam,ok, de legyen 12hétig az orvosom . Mondta semmi gond. 6 hetes voltam első uht a kórházban megcsinálta. Majd mondta jöjjek 2 hét múlva,de elottehivjam fel. Felhívtam pénteken ,h kedden mennek ,mondta jó. Mentem, meg sem ismert 4 év után,sőt mondtam neki,h baj van, bevereztem. Erre at mondja:akkor ennek örülünk. Vmi abortusos valakinek gondolt!!!!!!!!!!

Szetbogtem magam,es dokit váltottam!

75. Anyavagyok24 (válaszként erre: 74. - Anyavagyok24)
2013. nov. 15. 18:08
közben rájöttem,a kórházhoz jársz hetente.... mostanában az agyi működésem lassulni látszik :D
74. Anyavagyok24 (válaszként erre: 72. - PocokT)
2013. nov. 15. 18:06
Szerintem mindenki csalódott dokikban,itt Kaposban nem nehéz.... várjuk majd a babaképeket :) Ha tanácsadásra jársz Ezredévben,ott pont Tormási van keddenként,védőnőm mondta...ha látod,számolj be róla :D:D
73. pocokT (válaszként erre: 68. - Anyavagyok24)
2013. nov. 15. 15:34
Igen, van, de én már nagyon várom. :) Azért remélem max 3 hét csak már...
72. pocokT (válaszként erre: 67. - Pumbilla)
2013. nov. 15. 15:31
Megkérdezhetem ki volt az a doki akiben csalódtál? Sajnos én is valakiben...
71. pocokT
2013. nov. 15. 15:30
Én most már keddenként járok, de majd keresek egy jóképű dokit, hátha arra jár éppen... :)
2013. nov. 15. 15:12
25.-én még Péterfihez megyek.... aztán lehet még aznap megkeresem... sose lesz már aznap :( köszi,szerintem sejtem ki Ő
2013. nov. 15. 14:41

16 hetes vagyok.

Tormasi ,fiatal, kiemelkedően fiatal, magas, világos barna hajú, jóképű doki.

Pentekenkent mindig bent van, 2szer bevereztem be,mindkétszer ő volt ott, ő uh-ott. :-)

De tegnap is bementem a Gyocsihoz , es ő is ott volt.

2013. nov. 15. 14:04
Köszönöm és gratula az babához és esküvőhöz.... hány hetes vagy? én ma vagyok 5hetes :D Az a baj,h még beazonosítani sem tudom Tormásit... facebookja sincs... de gyanítom ki lehet.... Pocok,Neked meg még van időd arra a 4 netmentes napra :)
2013. nov. 15. 12:16

En nem kaposvári vagyok, csak oda járok terhesgondozasra.

En jelenleg itthon vagyok ,de Nemetorszagban szeretnék szülni. Az eskuvotszervezni jöttem csak haza, 12hétig szandekoztam maradni. De az élet közbe szólt :-)

A férjem kint van. Karácsonykor remélem együtt megyünk ki. Várom jelenleg a december4.et, akkormegyek nagyon fontos vizsgálatokra.

Sok fórumot olvasgattam,amikor doki kerestem.

En a Gyocsihoz járok, az Andrashoz . Nagyon jó fej. Nem nála fogok szülni, de nem érdekli, nagyon korrekt velem. Nem csak a lovera megy,mint az előző kaposvári nogyogyaszom , aki nagyon jó orvos, de emberileg nagyotcsalodtam benne.


De a Tormasinak, 1életre hálával tartozók, gondoltam megírom ,h jó választás lenne. Szülést nem tudom ,h vezet le. De az tuti ,h segítséget nem szegyell kérni.

66. pocokT (válaszként erre: 65. - Anyavagyok24)
2013. nov. 15. 10:20
Ha 4 napig nem jelentkezek, akkor megszültem... :D Egyébként igyekszem azért jönni, a hétvége kivétel ez alól. :)
2013. nov. 15. 09:58
Szia pumbilla.... :) csak gyarapodunk időnként.... szóval már döntöttem,mindenképp Yormási dokit keresem meg...nem értem,de a rutinos idős dokikban nem bízok.... pocok azt hittem calami nagyobb baj van ... bekem doki írt fel Utrot,annyit alszok tőle.....
64. pocokT
2013. nov. 15. 08:49

Sziasztok! Dejó, eggyel többen vagyunk... :) Bocsánat, a tegnapi napom teljesen kiesett, 2 napja alig aludtam és tegnap nagyon kába voltam, csak dőltem le állandóan. Mostani éjszakám egy fokkal jobb volt, mégegy ilyen kellene és valamennyire helyrejövök. :)

A Tormásit nem ismerem, de a olvastam face-en, hogy a Péterfi doki őt ajánlja maga helyett az utazás miatt, ebből gondolom, hogy jó lehet. :)

2013. nov. 14. 19:59
Elhagytam ,de gondolom sejzettetek ,h a tartó redo lett ekkora, hatalmas.
2013. nov. 14. 19:56

Sziasztok. Adrienn vagyok, en a Tormasihoz fűznem hozzá,hogy jó doki. Nagyon fiatal, ez miatt voltak fenntartasaim .

De nagyon jó uh-s, fiatal kora ellenere , es ha valamiben nem biztos, akkor kikeri más véleményét.

A genetikai dolgokhoz nagyon ért,le a kalappal, jó szeme van. Alapos, beverzett haematoma miatt kerültem hozzá, jelzem ,beestem a rendelésre. Csak a haematoma érdekelt,h kijött e az egész stb......ő meg csak nézett, nézett, telefonált.

Hívott 1 másik uhst , es megallapitotta , h elcsesztek az előző meresem , ami 1,2 lett. Mertvalojaban 3,5!

Amiből 4,4 lett,3nappal később

61. Gabella33 (válaszként erre: 60. - Anyavagyok24)
2013. nov. 14. 16:28

Gratulálok, és örülök! :)

Igen, ezt hallottam, hogy megy külföldre, a Rák doki mondta.

A Tormásit is dícsérik, állítólag nagyon kedves, csak van egy ismerősöm, aki akkor szült, amikor ő volt az ügyeletes, és bizonytalannak ítélte meg.

Na most így válassz dokit!

Én sem tudom még mihez megyek, még filózok rajta!

2013. nov. 14. 14:17
Nos.... Péterfi doki talált egy 8,12 mm-es petezsákot szikhólyaggal.... azt hittem nyakába ugrok :) majd elvette minden kedvem,mikor közölte,pár hónapra Angliába utazik :( Ajánlotta Tormási doktort.... azt sem tudom,ki ő....na de ami a lényeg,eddig minden ok,25.-én megyek újra,még hozzá..... csak legyen már 12.hét
2013. nov. 14. 06:46
Jujjjjjj alig aludtam éjjel...annnnyira félek és annnnyira ideges vagyok,pont amennyire nem szabadna :( 1órán belül találkozok dokival .......... jujjjjjjjjj
2013. nov. 13. 19:04
köszi.... Tündi vagyok amúgy :) nálunk tervezett volt...vagyis az előző,ami most okt.2.-án ment el,6 hetesen :( Őt most nem terveztük,várni akartunk 3hónapot...nem sikerült,most itt van,imádkozunk,h köztünk maradjon..ezért félek ennyire és terelem el a figyelmem fórumokkal.... :(
57. Gabella33 (válaszként erre: 48. - Anyavagyok24)
2013. nov. 13. 16:17

Gratula! :)

Én mikor 2 napot késett a menstruációm, akkor már tiszta ideg voltam! Nem tervezett baba, de elvetetni nem lettem volna képes!

Mi a párommal 2010-ben jöttünk össze, Ő is elvált 2 gyerekkel(két kamasz fiú), és én is két gyerekkel. Született egy közös pici lány, örültünk! :)

A negyedik már nem volt terveben!!!

De most már örömmel várjuk! :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook