Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valami kütyü, amivel könnyű megtalálni a valahol letett kulcsot? fórum

Van valami kütyü, amivel könnyű megtalálni a valahol letett kulcsot? (tudásbázis kérdés)

2010. jún. 16. 07:06
A bazárosoknál néha még látni ilyen fütyülős, vagy tapsolós változatút. Igen, de ehhez előbb rá kell tenni a kulcskarikára. Az elveszett kulcsnál már csak a fém kereső detektor lehet a végső megoldás, ha van valakinek az ismerősök között. A 18. hozzászólásban említett gyerekeknek való játékról most hallottam elsőnek. Jó lehet!
20. Kralim (válaszként erre: 4. - Szimonic)
2009. szept. 28. 17:37
Úgy keresd, hogy kulcskereső:) Meg fogod találni a fütyülős változatot és a tiéd is lehet pár száz forintért:)
2009. júl. 29. 15:32
Csörgessd meg!:-D:-P
2009. júl. 29. 11:31

én tudok ara is egy megoldás, hogy a már elveszett kulcsot, hgoy találjuk meg.

Férjem vett a gyerekeknek egy fémdetekort. Nagyon vicces: gyerekkincskereső szett, de hasznosítottuk a játékon kívül is. Édesapám kerti munka közben elvesztette a kulcsomóját és a detektor segítségével megtalálták.

2009. júl. 29. 09:55
á másik bizniszoldalon lenyúltam egyet, bocsi :)
16. Ódrics (válaszként erre: 13. - Szimonic)
2009. júl. 29. 09:42

Örülök, hogy segíthettem :)

Jó fütyülést :)

2009. júl. 29. 09:41

:)))))))))

Nem is tudtam, hogy itthon is lehet kapni!

A Vészhelyzetben láttam még vagy 10 éve, mikor asszem Abby tesója szült és nem találta a kulcsot és rászólt a húgára, hogy ne sikítson, mert nem hallja, hol van. Hát jót röhögtem! :)

De azért nagyon jó találmány! Kb. fél éve nekem is jól jött volna, mert a kislányom mindig elvette a kulcsomat, utána meg hisztizett, hogy mikor megyünk már... Volt, hogy a játékos kosara alján volt!!! :D

14. 80ASIQ
2009. júl. 29. 09:37
Nekem volt "ilyen" fütyülős bánat, tényleg nagyszerű találmány, de engem bosszantott, hogy lépten-nyomon megszólalt, ha kellett, ha nem. Már nincs meg, nem is tudom, mikor és hol hagytam. Inkább igyekszem a kulcsokat mindíg ugyanoda letenni, úgy, hogy mindíg szem előtt legyen. Ennek ellenére egyszer a vállalati kocsi kulcsát a kamrába a befőttes üvegek közzé tettem. Több mint egy órahosszáig kerestem, végigjárva többször is a házat! :( Nem tudom, hogyan ötlött be, hogy ugyan, nézzem már meg a kamrában is!
13. szimonic (válaszként erre: 12. - Ódrics)
2009. júl. 29. 09:36
óóóóóóóó, ezer hála!!!!!! férjemet meglepem vele:)) már elegem van a kérdésből: kicsim, nem tudod, hol a kulcsom??
12. Ódrics (válaszként erre: 11. - Ódrics)
2009. júl. 29. 09:35
És itt abszolút nem drága, akár minden cuccunkra tehetnék egyet :)
2009. júl. 29. 09:34

ÓHHHHHHHHHHHHH, aranybánya!!!!

Vatera, keresőbe, fütyülős kulcstartó!!!!! :D

2009. júl. 29. 09:32

retronom.hu/index.php?q=node/5489

mondjuk, ezt nem tudom, lehet-e még kapni

2009. júl. 29. 09:31
Nekem volt ilyen szavazós kérdésem, hogy fütyülős kulcstartó...de sokan nem tartanak rá igényt, de én is szeretnék...
2009. júl. 29. 09:31
7. szimonic (válaszként erre: 5. - Ódrics)
2009. júl. 29. 09:30
jajj, de jó!! nem tudod, hol szerezte, vagy hogy keressek rá??
6. szimonic (válaszként erre: 3. - Marjann)
2009. júl. 29. 09:29
igen, én is emlékszem, csak google nem dob ki arra semmit, h visszafütyülős bigyó:)))
2009. júl. 29. 09:29

Igen, a páromnak van, hogy tapsol egyet és fütyül a kütyü.

Bár neki nincs rá szüksége, de ígérte már, hogy előtúrja nekem, mert én bezzeg mindent elhagyok!

2009. júl. 29. 09:29

:)

arra gondolok, h pl ha a mobilt nem találom, megcsörgetem egy másikkal és máris megvan, de a kulcsot hogy keressem?


google-be próbáltam beírni szavakat, de nem tudom, hogy keressek rá...

2009. júl. 29. 09:28
Régen volt az a visszafütyülős bigyó...
2009. júl. 29. 09:26
Ez nekem mindennapos:) ilyenkor leülök és visszavezetem a fejemben a dolgokat addig, amíg emléxem, hogy a kezembe volt és utána azon a területen keresem. Volt, hogy a szennyeskosárba találtam rá. Tegnap a kocsikulcsot a kocsiban hagytam, még a zene is szólt:)...stb...
2009. júl. 29. 09:23
Van vmi kütyü, amivel könnyű megtalálni a vhol letett kulcsot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook