Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van egy régi szekrényünk. De elveszett hozzá a kulcs. Ha kiveszem a zárat belőle, lehet hozzá kulcsot csináltatni valahol? fórum

Van egy régi szekrényünk. De elveszett hozzá a kulcs. Ha kiveszem a zárat belőle, lehet hozzá kulcsot csináltatni valahol? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 1. 09:26
Szekrénykulcsot lehet készen kapni.Általában a kulcsmásolók vagy lakatosok tartanak minden fajtát.Szerintem letéti díjért adnának belőle.Kipróbáljátok,amelyik jó megtartjátok.Nem sokfajta van belőle és így nem kellene kiszerelni.De ha egyszerű kivenni akkor barkácsboltban olcsón lehet kapni hozzá kulcsot.Van olyan fajta zár amelyiken van egy szám,6-ig,akkor már csak azt kell megnézni,hogy jobbos vagy balos kell.
2011. márc. 31. 21:32
én is ezen gondolkoztam. Viszont ez a szekrény tényleg nem mai gyerek...nemvagyok benne biztos hogy lehet hozzá kapni még zárat ..:D De párommal megnézetem, aztán összedugjuk a fejünket hogy milegyen. Köszönöm mindenkinek a válaszát!:)
7. annamari0825 (válaszként erre: 5. - Kacago325)
2011. márc. 31. 21:08
Elviszed a boltba a zárat,megmutatod,és ők már tudni fogják,hogy lehet e olyat kapni,vagy sem.
6. globus (válaszként erre: 4. - Annamari0825)
2011. márc. 31. 21:06
Én is erre gondoltam :) Ha kiveszi a zárat, akkor egyből tehetne be helyette másikat, új kulccsal.
5. kacago325 (válaszként erre: 4. - Annamari0825)
2011. márc. 31. 21:05
Akkor meg pontos méretek kellenek szerintem.
2011. márc. 31. 21:04

Nem lenne egyszerűbb,ha új zárat venné hozzá?

Habár lehet,hogy az drágább lenne.

3. kacago325 (válaszként erre: 2. - Arianne113)
2011. márc. 31. 20:44
Igen,próbáld meg mert van rá esély hogy tudsz vásárolni kulcsot hozzá.Főleg ha magyar a zár.
2011. márc. 31. 19:24
Buta kérdésnek hangzik így elsőre, de tényleg nemtudom hogy csinálnak e ilyent.
2011. márc. 31. 19:21
Van egy régi szekrényünk. De elveszett hozzá a kulcs. Ha kiveszem a zárat belőle, lehet hozzá kulcsot csináltatni valahol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook