Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valakinek Ariston felülfagyasztós hütőszekrénye? Véleményeket szeretnék! fórum

Van valakinek Ariston felülfagyasztós hütőszekrénye? Véleményeket szeretnék! (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 5. 16:33

hát , nem szeretek negativ dolgot irni


de én sajnos az ARISTON hütőnkkel nem vagyok megelégedve, amióta itt van csak márgelődők


lehet kicsi helyre van etéve, és szeretné ha 10-10 cm vagy több lenne körülötte légtér, sajnos ez nincs, a felül lévő fagyasztó jéggé fagyaszt mindent


alul "pisil" a hütő, folyik a konyhába...


hamarosan a teraszra kerül.....


már 2x javitottak, de mindig jön valami ujabb probléma


és csak szakszerviz szervizeli nincs hozzá alkatrész



Én biztos nem fogok ilyen márkát venni, soha többé.

7. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Totek63)
2011. jún. 5. 12:44

Nálunk az egyik háznál felülfagyasztós van. Jól működik, de kevésbé szeretem, mint a másiknál az alulfagyasztóst. A fagyóba ritkábban kell benyúlni, ezért szerintem praktikusabb ha lent van.


A méretek típusonként és gyártónként is változnak. A saját igényeidnek megfelelőt kell kiválasztani.

2011. jún. 5. 12:28
A méret változó attol függ melyiket veszed
2011. jún. 5. 12:21
A miéneket nem is kell olvasztani mert direkt nem jegesedös(önolvasztós vagy nem tudom ezt hogy hivják pontosan):)
2011. jún. 5. 12:18
Ha megtennéd én a mélységére és a szélességére volnék még kiváncsi
2011. jún. 5. 12:14
Nekünk olyan van. Semmi gond nincs vele. Nem kell túl sűrűn olvasztani, már 10 éves lesz, de eddig 2-szer olvasztottam. A fagyasztója nem túl nagy, de nekünk pont elég. Mi érdekel még?
2011. jún. 5. 12:13
Igen. Nagyon jó. 5 éve van és meg vagyunk vele elégedve, semmi gond vele.
2011. jún. 5. 12:11
Van valakinek ariston felülfagyasztós hütőszekrénye? Véleményeket szeretnék!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook