Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valaki, aki szívesen barátkozna? fórum

Van valaki, aki szívesen barátkozna? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. nov. 28. 20:10
És újra csend lett.. :S Eltűnt mindenki.. :O
60. 063a7a4558 (válaszként erre: 57. - N.diamond)
2012. nov. 26. 17:51
Én is megsajnáltam, de így is túl sokáig volt bent. Már az előválogatókon, vagy hol, az élősóóó előtt kettővel kezdett harcolni a hangokkal.
59. Szabina00 (válaszként erre: 58. - N.diamond)
2012. nov. 26. 16:51

Süthettél volna hurkát :))))

Én is elcsodálkoztam, hogy hirtelen "ennyien" lettünk. :)

58. n.diamond (válaszként erre: 39. - Szabina00)
2012. nov. 26. 10:33

Punnyadás nemcsak szombaton, de vasárnap is volt ,és ezalatt elindult a fórum és én nem voltam gépközelben.

Mit műveltél, hogy ennyi új aktív tagunk lett ?

Egyébként örülök !

Üdv az újaknak, ha még nem írtam volna !

57. n.diamond (válaszként erre: 41. - 063a7a4558)
2012. nov. 26. 10:30
Végre, bár most majdnem megsajnáltam. Nem való ebbe a versenybe, tényleg pszichológus kell neki.
56. n.diamond (válaszként erre: 47. - 76ea67e69d)
2012. nov. 26. 10:25

Köszi a részletes leírást, amióta feltettem a kérdést, már régen szétdurrant a hurka, és az elhatározásom is megszületett, hogy soha többet !!! Egyébként anyukám sütőben süti, ahogy te leírtad, és neki sem sikerül mindig egyben tartani. Különben villantűzhelyem van (nem a legújabb típus), nem könnyű a hőmérsékletet szabályozni.


Fantasztikus, hogy amíg otthon punnyadtam anyukámnál, fellendült a fórum, pedig én már azt hittem kétszemélyes marad.

Üdv az újaknak !

Nem csak főzünk, de mint téma felmerült, mert nem tudok és nem is szeretk.

55. a9e26193e7 (válaszként erre: 1. - Szabina00)
2012. nov. 26. 10:08

Én is


Azaz én nem vagyok lány és már lassan kétszer is elmúltam húsz éves:)

54. Szabina00 (válaszként erre: 53. - 8b798194e3)
2012. nov. 26. 10:07

Gratulálok a babához! :) Szép neve van :)

Ja, hogy otthon zumbázol.? :)) Talán vannak olyan videók a neten, ami az alapoktól kezdi? :O

Na hát igen.. A sózás.. :S Inkább mindig kevesebb sót rakok, mert a sótlan kajával lehet mit kezdeni :D :)

2012. nov. 25. 16:53

Gölle Kaposvár és Dombóvár között van.

A kislányunk neve Fanni.

Én itthon zumbázok kb 3 napja.Egyedül.:)

Hát már nem tudom.Próbálok trükköket ellesni az anyósomtól (még náluk lakunk) meg az internetről nézem a recepteket.Igazából amit a férjem megkíván azt megpróbálom megcsinálni de utána a konyha valamikor úgy néz ki mint egy csatatér.:DD

A legnehezebb eddig a kijevi csirkemell, csülkös babaleves és a borzaska.

De az egész főzés titka a fűszerezés.Mindig keveset és folyamatosan kóstolgatom.Így csak ritkán rontom el.De volt már hogy iszonyatosan elsóztam a fasírtot.:)))

52. Szabina00 (válaszként erre: 51. - 8b798194e3)
2012. nov. 25. 16:23

Gölle? :O Merre van? :O

Hogy hívják a kislányotokat?

Zumbázni én is szívesen járnék, csak nincs kivel. :(

Milyen ételeket sikerült főznöd? :)

51. 8b798194e3 (válaszként erre: 50. - Szabina00)
2012. nov. 25. 16:17

Én Göllében lakom, 24 éves vagyok, házas és van egy kilenc hónapos kislányunk.

Most kezdtem Zumbázni és még elég falábú vagyok de kitartó.

Olvastam hogy milyen eszmecserét folytattatok a főzésről.:D Én szeretek főzni, de még csak lelkes kezdő vagyok.

2012. nov. 25. 16:08
És Ti honnan írtok? :) Mennyi idősek vagytok? (ha szabad tudni :) )
49. Szabina00 (válaszként erre: 45. - 8b798194e3)
2012. nov. 25. 16:07

Szia! :)

Természetesen. :)

48. Szabina00 (válaszként erre: 43. - 063a7a4558)
2012. nov. 25. 16:07
Lassan 1 éve élek Pécsen a Párommal. :) 21 éves vagyok.
47. 76ea67e69d (válaszként erre: 13. - N.diamond)
2012. nov. 25. 13:06
szia, soha nem szabad serpenyőben sütni hurkát, csakis sütőben. tedd más helyre az összes holmit a sütőből, és tartsd üresen ha kell ott legyen. kolbászt viszont lehet serpenyőben, zsirt és kicsi kis vizet kell alá tenni,óvatosan megszurkálod villával és befedet fedővel, mikor megpuhult(megfő benne a kolbászhus) akkor a fedőt leveszed és ahogy a víz kezd kifőni belőlle, hallani fogod hogy kezd sülni is, és innen meg már sülni fog,párszor meg is kell forgatni hogy mindkét oldala jól megsüljön, a sütőben a hurkát ugy süsd, hogy kb 20 percig normál hőmérsékleten, utánna meg kisebben hogy ne durranjon szét, néha kidurran mikor gyenge bélbe van töltve, de ezt nyilván nem tudja az ember előre hogy milyen a bél minősége. azért kell kisebb hőfokon is sütni a vége felé.
2012. nov. 25. 11:57
Bocs, az a 4-es ! jel akart lenni
2012. nov. 25. 11:57

Sziasztok4

Csatlakozhatok?

2012. nov. 25. 11:46
Nem szereztél még barátokat a környéken?
43. 063a7a4558 (válaszként erre: 42. - Szabina00)
2012. nov. 25. 11:45
Mióta élsz Pécsen? Hány éves vagy?
42. Szabina00 (válaszként erre: 40. - 063a7a4558)
2012. nov. 25. 11:30

Szia :)

Persze :)

41. 063a7a4558 (válaszként erre: 38. - N.diamond)
2012. nov. 25. 11:10
KIESETT!!! :)
2012. nov. 25. 11:08
Hello, jöhetek én is? :)
39. Szabina00 (válaszként erre: 38. - N.diamond)
2012. nov. 25. 09:54

Akkor tegnap punnyadás volt. :)

Nem szeretem ezt az időt. Állandóan fáradtnak érzem magam, lustának, nincs kedvem semmihez.. Ha tehetném egésznap csak feküdnék..

Kereskedelmet tanultam, de megmondom őszintén ebben a szakmában nem szívesen helyezkednék el. A gyerekeket nagyon szeretem, és a késöbbiekben gyerkőcök mellett szeretnék dolgozni. :)

A takarítás általában az enyém, ő pedig főz. :D

De amikor nagytakarítás van, akkor ő is segít természetesen. :)

Kiesett a Krisztián... Hát már ideje volt! :)

Nyugtatót? :O

Tegnap voltunk kosármeccsen. Nagyon jó volt. :)

Ma pedig.. Pihenés, tv.. :)

Amikor mész Anyukádhoz, akkor vasárnapig vagy?

Puszi :)

2012. nov. 24. 13:46

Nincs kedvem semmihez. Beraktam egy mosást, ettem egy kis mákos tésztát (saját készítés :)),egyedül vagyok, most nyugodtan pakolhatnék, de :((. Kinézek egy filmet és ledőlök, tuti elalszom. Hétvégén megint anyuhoz megyek, és persze megint X faktort nézünk. Valami nyugtatót kéne bevennem.

Mit tanultál ? Milyen szakmában dolgozhatnál ? És a párod , takarítani is szokott ? Van valami jó programotok hétvégére ?

Amikor itthon vagyok, most az új számítógépemmel küzdök. ÚJ géép, új operációs rendszer (W7), nagyon jó, de még a csúcs új funkcióit sem tudtam átnézni, nem hogy használni. Ez a hoxa megvan átkozva, ha itt írok, nem tudok javítani, mert a vissza -nyil nem működik, problémás a javvítás.


Legközelebb valami izgalmasabbat próbálok írni.

Jó hétvégét !

Pusz

Ria

2012. nov. 24. 09:47
Rendben. :)
2012. nov. 21. 21:00

Nagy nyugiban az anyunál telt a hétvégém.

Most elég mozgalmas napjaim voltak. Na semmi különös, de nem volt időm hoxázni. Írok hamarosan.

35. Szabina00 (válaszként erre: 34. - N.diamond)
2012. nov. 19. 18:21

Őket is szoktam hallgatni.

Én Pécsett,Szüleim Nagykanizsán. 2 hetente járok haza :) Holnap reggel utazok vissza.

Jaajj ne is említsd.. Biztos voltam benne, hogy legalább párbajozik..és nem.. :(

Hát ha ketten lennénk annak tényleg nincs értelme, hiszen itt is tudunk.. :)

Akkor jól telt a hétvége.? :)

34. n.diamond (válaszként erre: 33. - Szabina00)
2012. nov. 18. 18:54

Őszintén szólva a magyar előadók közül inkább az idősebb korosztályt kedveltem, de a Republik nekem is bejön.A régiekből, Presser, Demjén, Katona Klári,stb.Végignézem a telefonom zenetárát és rávezetlek az "öregek"-re. Legfeljebb nem tetszzik.

Hétvégén én is az édesanyámhoz megyek, a párom dolgozik szombaton, vasárnap jön értem.

Te hol laksz, és a szüleid ?

Én tősgyökeres budapesti vagyok.

A klubon még gondolkodom, lehet, hogy abban is ketten lennénk. Most bevettek a "csak pozitívan " klubba, ez a beléépés kicsit zsákbamacska, mert a felvétel előtt a bevezető szlogenen kívül nem tudni, milyen a klub élete. Első látásra (olvasásra, sokat megélt, de vidám, humoros csajok cspata).

Tegnap kardomba dőltem, amikor ZK elsőként jutott tovább. Ez már a vég. Lehet, hogy megnyeri :(((

2012. nov. 16. 22:26

Én is mindenevő vagyok. :) nehéz kiemelnem konkrét előadókat, mert nekem ahogy Te is írtad "egy-egy dalos kedvenceim" vannak. De hogy 1-2 említsek, Kowalsky, Republic, Homonyik Sándortól is van 1-2 szám.. :) A gépzenétől pl. egyenesen fel áll a hátamon a szőr.. :D :)

Holnap megyek haza Szüleimhez, amit nagyon várok :)) Majd csak kedden jövök vissza :)

Jelenleg nem dolgozom sajnos.

Csinálsz, csináljak klubot? :)

Neked mivel fog telni a hétvége? :)

32. n.diamond (válaszként erre: 31. - Szabina00)
2012. nov. 16. 08:29

Te mit minősíítessz rock zenének ? Én egy ideig azt gondoltam, hogy csak a zajos, vad zene a rock.

De ebben a műfajban is van kedvemre való szép lassú. Az EDDA tipikusan rockot játszik, és mégis van egy-két nagyon szép daluk. (nem a kedvenceim)

Én tulajdonképpen mindenevő vagyok, amit nagyon nem szereték, az a mulatós zene, a rep,hyp-hop, és a géépzene,amit minden dal aegyformán nyomatnak, és legszebb régi dalokat is agyon....nak tőle. Nem vagyunk egy korosztály, a mai zenekarokból, énekesekből keveset ismerek,de amikor a rádiót hallgatom, többet is hallok, ami nekem ismeretlen, de tetszik. Az örökzöld kedvenceim Rod Stewart, Neil Diamond , már veteránok, Robbie Williams, Michael Bolton. Celine Dion,Bon JOvi, TRacy Chapman, Dire Straits, Chris Rea,Bryan Adams,stb.

Ha Te is említessz néhányat, lehet ,hogy van közös kedvencünk. Vannak egy-egy dalos kedvenceim is, nem tudom felsorolni. Szeretem a lassú, érzelmes dalokat, a jó ritmusú, pörgősöket is, és értékelem, ha a subu-dubin kívül értelmes a szöveg. El is kezdtem kicsit angolul tanulni emiatt. De mostanáan a neten a dalok szövegeit a google fordítóval is el szoktam olvsni , ha nagyon tetszik a dal. Bár ez a gépi fordítás időnnként eszméletlen hülyeségeket fordít.


Ha meghallgatom néhány kedvencedet, küldök azöregekből is izelítót, ami neked is tetszhet.

A szokásos elütéseknél, most több van, mert a "vissza"billentyűm nem mindig működik, és egész szavakat nincs mindig türelmem javítani.


Mit csináltok a hétvégén ? Te még tanulsz, vagy dolgozol ? (lehet, hoyg már írtad, de keverem néha a levelezőtársaim életrjzát)

Gondoltam rá, hogy a korábbi "barátkozzunk" fórumokkból megmaradt ismerősökből -biztos neked is van - csinálhatnánk egy klubot, vagy meghívhatnánk őket erre a vegyes korosztályu fórumra ?


Jó hétvégét !

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook