Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki barátkozni? fórum

Valaki barátkozni? (beszélgetős fórum)


2021. ápr. 5. 12:43

Nyugdíjas 64 éves budapesti élvált nő vagyok, a XI. ker-ben élek.Sajnos 2016-os gerincműtét után maradtak mozgásszervi problémáim. Olyan kedves személlyel (nő,férfi) barátkoznék, aki hasonló problémával küzd, vagy empatikius.

Találjuk meg, vidítsuk fel egymást. Zsuzsi

2021. febr. 16. 11:38
Sziasztok! Egy hónapja temettem el egy nagyon jó barátomat, zenésztársamat, aki nekem a család után az életet jelentette! Most nagyon egyedül érzem magam. Olyan valakivel szeretnék beszélgetni, aki valamilyen módon segít abban, hogy ezt a hatalmas bánatot könnyebben viseljem.Köszönöm!
5. sanyinak (válaszként erre: 1. - Chondestes)
2021. febr. 5. 22:02
Két introvertált ember nehezen fog megismerkedni egymással. Gondolod, hogy tudnátok egymásnak segíteni? Vagy elég csak tudni, hogy más is jár hasonló cipőben?
4. a32f396a94 (válaszként erre: 1. - Chondestes)
2021. febr. 5. 04:51
Szia! Levelezőtársat is tudsz keresni az oldalon ;)
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Chondestes)
2021. febr. 4. 21:23
Ez a világ a bátraké.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Chondestes)
2021. febr. 4. 21:15
Sok sikert, már tettél magadért, hogy nyitst mások felé.
2021. febr. 4. 20:38

sziasztok :)

olyan emberekkel barátkoznék akik hozzám hasonlóan introvertáltak, bátortalanok és félénkek. nem tudom vannak e ezen az oldalon ilyen emberek de ha igen és szívesen barátkoznátok egy visszahúzódó lánnyal akkor én itt vagyok :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook