Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valaki aki e-learning formában tanul, vagy tanult valamit?Hol, tapasztalatok?Köszönöm... fórum

Van valaki aki e-learning formában tanul, vagy tanult valamit?Hol, tapasztalatok?Köszönöm... (tudásbázis kérdés)

9. anzi (válaszként erre: 8. - Rohiani)
2010. dec. 29. 09:51
Gratulálok, ügyes vagy :)!
8. rohiani (válaszként erre: 6. - 0ae50a5e6b)
2010. dec. 28. 11:42

Csak 3 éves. Anyagilag nem drágább mint egy másik suli 105 e/fél év volt. (2éve végeztem). Úgy tudom a nappali is ennyi volt. Egy tantárgy volt ami nehezebben ment mintha nappalin tanulta volna az ember ez a bibliográfia, tudjátok a könyvtárba annak a kis kártyának az elkészítése ami a könyvekbe van, rajta van az író, cím, kiadó stb.

Ezt könyvből kicsit nehezebb volt megtanulni, de azért nem lehetetlen.

Szerintem csak önfegyelem kell, hozzá, hogy minden napra beiktass magadnak tanulási órákat. Én gyerek mellett tanultam, este 9-től 11-ig és nappal amikor aludt.

7. anzi (válaszként erre: 4. - Rohiani)
2010. dec. 27. 14:58
Jó neked, mert elvagy a vizuális oktatás nélkül, akkor ez nálam nem működik, mert nem tudok így tanulni :(.
6. 0ae50a5e6b (válaszként erre: 4. - Rohiani)
2010. dec. 27. 14:58
és ugyan úgy 4 év volt,anyagilag drágább volt?
2010. dec. 27. 14:50
Ez érdekes lehet, de gondolom, nem minden tárgy esetén kivitelezhető. Mondjuk másoddiploma esetén el tudom képzelni, ha a hallgató már megtanult tanulni. De érdekelnek engem is a tapasztalatok:)
2010. dec. 27. 14:47

Én így végeztem el a főiskolát. Egerben az Eszterházyn informatikus-könyvtáros szakot.

csak vizsgázni kellett bejárni. E-mailben, sky-pon lehetett értekezni a tanárral, de nem igazán volt rá szükség. Te osztod be, hogy mikor tanulsz. Minden tantárgyból volt beadandó feladat amit emailben kellett beküldeni ez volt a feltétele a vizsgának. Én direkt ilyen sulit kerestem.

2010. dec. 27. 14:33

Szia!


Az ELTEn is használják.... Minden hallgatónak van egy EHA kódja, amivel az ETRbe, és az elearningre (moodlera) tud fellépni...

Az elearningre tudod feltölteni pl. a beadandó anyagokat, a tanár odaírja az értékelését, az órai tananyagot is felöltik egyes oktatók....

2. anzi (válaszként erre: 1. - 0ae50a5e6b)
2010. dec. 27. 14:29
Szia, erre én is kívácsi vagyok, hogy működik-e? :)
2010. dec. 27. 14:25
Van valaki aki e-learning formában tanul, vagy tanult valamit?Hol, tapasztalatok?Köszönöm...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook