Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van újrakezdés? Igen van, ha nagyon akarjuk! fórum

Van újrakezdés? Igen van, ha nagyon akarjuk! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Van újrakezdés? Igen van, ha nagyon akarjuk!

1 2 3 4
59. Krisz42 (válaszként erre: 56. - Tnde)
2013. nov. 22. 19:23
Akik nem hisznek abban,h itt tartòs,őszinte érzelmeken alapuló kapcsolat van köztetek.Nem te vagy megkérdőjelezve,hanem a párod.Neked max.a naivitásod.Tényleg nem bántani akarlak,de nem értem mi lehet az,ami miatt el tudtad fogadni,h ő nem válik,h úgy vagytok együtt,h nincs lezárva a kapcsolata,h nem is lép ez irânyban,pedig nagyon szeret,akkor miért nem volt fontos,h mindig veled lehessen?
2013. nov. 22. 19:21

Nagyon könnyen mondjátok, hogy ő is csak a következő és most nem unalmasak a hibái, a hisztijei stb. Attól, hogy a férj elkövetette azt a hibát, hogy megcsalta a feleségét, attól még tanulhat a hibáiból is. És van, amikor egy ember hibái sokkal kompatibilisebbek a mi hibáinkkal, mint másokéval. Ettől működhet jobban egy másik kapcsolat. Honnan tudjátok ilyen holtbiztosan, azt amit nagy mellénnyel állíttatok? A házasság szent nevében? Ugyan! Lehet, hogy épp a házasság - mert hogy a törvény és az álszent külvilág is azt védi- maradt fent egyeltalán a kapcsolat és ha nem lett volna mögötte "egy szerződés" már rég felbomlott volna.

Van újrakezdés: nem egyszerű de van. 20 év házasságból nem egy tömény boldogság kilépni, bizony megszenvedi azt a férfi is. És pontosan tudja, hogy mik azok a hibák, amiket nem szabad elkövetni még egyszer.

tnde: sok boldogságot Nektek!

57. tnde (válaszként erre: 55. - 66429b468f)
2013. nov. 22. 19:19
Sajnos én is láttam,bár ne láttam volna.Mert addig mindig védtem.
56. tnde (válaszként erre: 53. - Krisz42)
2013. nov. 22. 19:18
A sorba be lehet állni.:))))De milyen sorba?????
2013. nov. 22. 19:15
A 2. pont: 100 férfiból 99 ezt állítja...
54. tnde (válaszként erre: 50. - 100évmagány)
2013. nov. 22. 19:14
Mivel én már tag voltam itt mielőtt megismertem,naplót vezetek,érdekelnek a cikkek,a receptek és sok más is.Kedvenc naplóim,és remek embereket ismertem meg itt.Csak ezért.Ja és annyi szabadidőm van,ha a lányával van.Ezt talán nem baj,vagy igen.
2013. nov. 22. 19:14
Beállok a sorba:)Ennyire egy gerinctelen embert,mint ez a pasi....aki így élt.Igen,majd jön a következő,akkor majd azt várja ki,h te und meg az egészet,aztán ha dobod,megint lesz hova mennie.Az rendben,h a szerelmes ember mindent elhisz a párjának-biztos a másik a hibás-,de hogy olyat elfogadjon,h majd csak akkor lesznek egy pâr,ha a feleség válni akar,na ezt velem senki nem tudná lenyeletni.Teljesen mindegy milyen a feleség,akkor is lépjen ki a kapcsolatbòl,rázza helyre magát lelkileg,legyen képes egyedül is létezni,utána keressen párt,ne az legyen,h a süllyedő hajóról szépen átszâll egy másikra,amit akkor nézett ki,mikor a léket fúrta.Egy ilyen emberrel tényleg csak boldogok lehettek,csak kèrdés,h a gerincét már elhagyta,tehát mi lesz,ha veled is megteszi?Ráadásul nekem szűk 2év kevésnek tűnik ahhoz is,h már most hisztis legyél...a nagy boldogságban.
52. tnde (válaszként erre: 31. - Gribedli***)
2013. nov. 22. 19:11

1.ő nem akar az asszonnyal együtt élni

2.az asszonynak 5 éve kandúrja van,bizonyíték van rá.

3.én csak 3 éve vagyok a képben.Sajnálom hogy csalódtatok,én vagyok a szenvedő alany.mivel én a bosszú tárgyának indultam,csak más lett belőle.

51. 66429b468f (válaszként erre: 47. - Tnde)
2013. nov. 22. 19:10
Netalán kárpótlásul ott hagyott nekik mindent?
50. 100évmagány (válaszként erre: 48. - Tnde)
2013. nov. 22. 19:07
Ha olyan qrva boldog vagy, mit keresel itt? miért kell egy tökéletes, romantikus pasi mellett a neten lógnod?
49. szabóné erzsi (válaszként erre: 31. - Gribedli***)
2013. nov. 22. 19:05
igen májusba mikor az elsö cikket irta akkor sokan köztük én is igy gondoltam mint te
48. tnde (válaszként erre: 43. - 0c08cb3084)
2013. nov. 22. 19:02
Köszönöm:))))
47. tnde (válaszként erre: 44. - 02cc8f2a95)
2013. nov. 22. 19:01
Hm.Igen.Csak arról elfelejtettem írni,hogy a lakás,telek stb.minden az övé.Úgyhogy ez a nincs hova mennie duma hülyeség.
46. 100évmagány (válaszként erre: 31. - Gribedli***)
2013. nov. 22. 18:48
Ujjé! Nem vagyok teljesen hülye, ha én is így gondolkodom.
45. 100évmagány (válaszként erre: 44. - 02cc8f2a95)
2013. nov. 22. 18:45
Köszi, egyetértek!!!!
44. 02cc8f2a95 (válaszként erre: 31. - Gribedli***)
2013. nov. 22. 18:15
Egyetértek minden szavaddal, én gusztustalannak tartom, amit a fórumindító magának érdemként könyvelt el, hogy ő milyen türelmes volt, kivárta stb... Szerintem rettenetesen igénytelen dolog osztózni valakin tudatosan, közben a pasi a feleséggel él. A férfi minősíthetetlen. Neten keres partnert magának, közben házasságban él. Addig keresett, míg nem talált valakit, akihez odaköltözhet. Miért nem állt gerincesen oda a felesége elé, hogy kész, már nem szereti? Mert nem volt hova mennie. Kellett egy balek, akinek van lakása, aki majd mos, főz rá. Most kényezteti egy kicsit (valószínű a feleségét is ezzel vakította idáig), aztán majd ráun és keresget tovább a neten. Eleve halálraítélt kapcsolat, hiába most a látszólagos nagy szerelem.
2013. nov. 22. 17:07
Jól van elolvastam:-) Nem értem miért írtak neked hideget. Az élet jobbá tétele alakítása fejben dől el és rohadtul nem mindegy kivel éli az életét az ember lánya. Neked sikerült és köszi hogy megosztottad velem boldogságodat! Tartson örökké! A legjobbakat nektek!
42. 0c08cb3084 (válaszként erre: 1. - Tnde)
2013. nov. 22. 16:53
Legyen boldog az éved hátralévő része és nézd el nekem, hogy halvány lila dunsztos gőzöm sincs, hogy miről is van nagyban szó!:-)De neked azért boldogságosságot kívánok!
41. 130454e42d (válaszként erre: 39. - 4d5610bcc4)
2013. nov. 22. 16:08
Abban egyetértek, aki házas az tabu. De a házasnak meg mindenki más tabu, egy viszonyban az a hunyó aki nem független.
40. tnde
2013. nov. 22. 15:07
Mindenkinek küldök egy nagy ölelést.
2013. nov. 22. 14:58
Én ezért rühellem a nők jelentős részét. Sunyi kis dögök. Aki házas az tabu. Legyen nő vagy férfi, mindegy. Ha egyszer örök hűséget fogadott, múljon CSAK kettőn, hogy meddig tart nekik az örökké...
38. gribedli*** (válaszként erre: 34. - Kikelet-)
2013. nov. 22. 14:48
:)
37. gribedli*** (válaszként erre: 32. - 66429b468f)
2013. nov. 22. 14:45

Egyelore meg nem, de ha az leszek, egy percig sem gondolkozom rajta, anyagilag be vagyok biztositva, nincs ami visszatartana abban az esetben, moralisan is en nyerek, ha megcsalna veletlenul, es ha emiatt kirugom, kisemmizem, teljesen oke lesz, egy szot nem szolhat senki.


Plusz fiatal is vagyok, szoval elbuliznam a hozomanyt egy jachton esetleg, 3-4-5 pasival, hogy jusson minden kezemre, es lyukamra 1;DDDD


It's party time...


Persze a lathatast sem vonnam meg, vinnem a 3 pulyat a nyakukra, amig "szabin vagyok"!


Viccen kivul, nem hiszem, hogy barkinek pisztolyt tartanak a fejehez, hogy maradjon egy kapcsolatban, csak akinek nem jutott egy normalis, annak kenyelmesebb azt mormolnia, hogy masnak sem jut, ettol elviselhetobb a sajat tragediaja.

2013. nov. 22. 14:41
Nekem csak az a furcsa h kijelentette h nem akar válni csak ha a felesége kezdi. Persze mindenki más mást tűr el..kívánom,hogy boldogok legyetek!
35. 66429b468f (válaszként erre: 33. - Gribedli***)
2013. nov. 22. 14:30

Errôl beszéltem! Unalmas a házasság?

Változtassanak! De nem társat" :(

Az ember hajlamos belesüppedni a hétköznapok szürkeségébe, mókuskerekéba.

De nem a társkeresô a megoldás meg az odaköltözés.

Ha annyira rossz volt, miért nem azonnal jött el?

Mert az anyjához nem akart, máshová meg nem volt hová, hiszen akkor rámegy a gatyája is.

Így meg ô adott okot a válásra és játssza az elhagyottat.

34. kikelet- (válaszként erre: 31. - Gribedli***)
2013. nov. 22. 14:29
Gribedli, bar zoldfulukent, de most is egyetertek veled.:) Teljesen logikus, szep levezetes.
33. gribedli*** (válaszként erre: 29. - Mancs97)
2013. nov. 22. 14:24

Az biztos, hogy ahol minden oke, nem fer be a harmadik. De szerintem semmi rossz nincs abban, hogy ha egy par elvalik es mondjuk egy bizonyos ideig szinglik mindketten, lezarjak.


Elitelem azt is mikor egy no addig nem engedi el az egyik faxt mig nem szoritja erosen a masikat, de ugyanez ferfiben is eleg gaz, hogy amig nem cuccolt oda az ujhoz, azert addig is ne jarjon sz@ros gatyaban, meg ha hazamegy, valaki ele tolja a kajcsit. Tok mindegy, hogy miert. Bunko a feleseg? Hagyja ott basszus! Hagyja ott es ne rijjon a masiknak! Mikozben hazajar enni, aludni, nem? (Esetleg neha dugni is...)

32. 66429b468f (válaszként erre: 31. - Gribedli***)
2013. nov. 22. 14:21
Te is megkeseredett feleség vagy ;D;D
31. gribedli*** (válaszként erre: 23. - Tnde)
2013. nov. 22. 14:14

Adva van egy felig sz@r hazassag, ahol belepsz a kepbe. Nem miattad volt nekik sz@r, mert nelkuled is a pali elhatarozta, hogy tarskeresozik, szoval kereste. Te tudtad, hogy nos, onnantol kezdve buntars vagy te is, hogy a viszonyba te is belementel, de nem is ez. Most nem fogok itt neked predikalni, csak azt irtam le, hogy ahogy mindenkinek vannak hibai, mindenkinek a hibait meg is lehet utalni egy ido utan (vagy eppen megsem, mert mondjuk kiegeszit minket az o hibaja pl).


Amikor 20 evig ugyanazt a hibat szenvedi valaki, megunja, kilep, betelik a pohar. De az elejen meg nem biztos, hogy ennyire utalta, erted, el tudta fogadni. Igy van ez most nalatok is. Lehet, hogy a te hisztid momentan erdekesebb mint az ex hisztije volt, de csak azert, mert a tiedet meg nem hallotta annyiszor. Majd ha ezt is megunja, megint tarskeresozni fog, es akkor te leszel a harpia, aki huuu de hogy hogy nem tudja ezt a "csodalatos ferfit" imadattal nezni, sot, addigra a most bajos-aranyos hisztijeidet ugyanolyan zsortolodeskent fogja latni, mint most az ex zsortolodeseit.


Csak azert irtam le, hogy megertsd, nem vagy jobb annal a masiknal, csak a kovetkezo, ennyi, egy szinten vagytok, mindenki helyettesitheto.


Viszont az ex annyit nyert az ugyon, hogy

1: nem kell ilyen pasival tovabb egyutt elnie

2: o lett elhagyva es nem forditva, ettol a kozvelemeny mellette all, szimpatikusabb lesz nekik mint te (de ha megsem, remelem tojik erre)

3: mivel ot nem koti semmilyen blokkolo kapcsolat es senkin nem gazolt at, karmikus szempontbol "tisztan" lep tovabb, ez sajat szempontjabol a jovojere nezve kedvezobb (mar aki osztja ezt a nezetet)

30. 66429b468f (válaszként erre: 26. - Tnde)
2013. nov. 22. 14:10
Boldog, elégedett, kiegyensúlyozott életem van.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook