Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van remény arra, hogy együtt legyünk? fórum

Van remény arra, hogy együtt legyünk? (beszélgetős fórum)


1 2
13. 9f86e86d50 (válaszként erre: 12. - 5146e98818)
2013. jan. 7. 19:51

Harcolni, leigázni, megtörni? Mire neveled a mostani fiatalságot?

Inkább: hass, alkoss, gyarapíts! :D

12. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Michiko17)
2013. jan. 7. 19:49
Egy férfi számára az az értékes, amiért megharcolt, és nem az ami az ölébe pottyan.
11. Fisica (válaszként erre: 1. - Michiko17)
2013. jan. 7. 19:26
nincs
2013. jan. 7. 18:53

Nyilván a remény hal meg utoljára.

Szereted? Meg tudod mondani mit szeretsz benne? Mert attól tartok, hogy a lehetőséget, hogy szerelmes lehetsz valakibe

9. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Michiko17)
2013. jan. 7. 18:29
Én is voltam fiatal,igen,akkor úgy èrzi az ember belehal,ha a másik elhagyja,de szerintem keresned kellene egy másik,normálisabb ffit.Hidd el van ilyen.Akkor végre megtapasztalnád azt is,milyen a bizalom,tisztelet.Ő ugráltatni akar,te meg foglalkozol vele.Az elején szédített,lehet még magával is elhitette,h így gondolja,de még ő is csak egy éretlen,kiforratlan kamasz volt,akiből egy bunkó lett:(
8. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Michiko17)
2013. jan. 7. 18:17

Mély mondanivalód és érzelmekkel átitatott cselekményszálas története dramaturgiai súlya alatt rogyadozva írok. Az „Y” egy útelágazást szimbolizál az életedben, azt jelenti, hogy VAN VÁLASZTÁSOD! Az meg tök természetes hogy az első alkalommal többet akart, elvégre manapság a lingvisztika kinek az erőssége? Ki akarja untatni a másikat bohém percekkel, önfeledt csacsiságokkal? Nem és nem! A „vagy csak nem mondom el.” egy kedves válaszgesztus, ilyenkor érzi az emberfia a törődést, és a motivációt! Merthogy ez azt szüli, hujujuj! :D

Mit is tehetnél? Az első jó hírem, hogy nem kell mindig mosolyogni, mert az ebben az időben az arcodra fagy, a másik meg, hogy aludj jól.:)

Viszont a javadra legyen írva az, hogy egy dolog állandó, a változás! Ha Te is változol, és ÉRDEKES leszel, akkor érdekelni fogod, de ez sem biztos. Pusszancs! :D

2013. jan. 7. 18:11
Na ezt kitöröltem. Túl okos vagyok más dolgában, úgyhogy csak annyit mondok kedves Michiko17: egy kalappal!
2013. jan. 7. 18:08
Végigolvastam! :-D
5. 569a7df0cf (válaszként erre: 1. - Michiko17)
2013. jan. 7. 18:07
Felejtsd el! Nem fogod tudni megvaltoztatni, megbant, megalaz, kihasznal. Fiatal vagy, keress valami ertelmesebb egyedet!
4. kisj (válaszként erre: 2. - Kisj)
2013. jan. 7. 18:07
Na, ebből is látszik, hogy csak félig olvastam:/
2013. jan. 7. 18:06
Ez dettó, mint a Pató Pál!
2. kisj
2013. jan. 7. 18:05

Jaj istenem de nagy probléma:)

Gondolom a neved után a 17 az az éveidnek a száma.

2013. jan. 7. 17:59
Hosszú történet, a lényeg annyi, hogy 2012 december elejétől kezdve hitegetett egy fiú mindenfélével, hogy "egyre inkább azt érzem, hogy nekünk együtt kell lennünk", "nálad jobbat nem találnék", "majd ha összeköltözünk...", "nem szeretném, ha vége lenne, mert te nagyon jó leszel hozzám" és satöbbi... Másfél éve kajtatok ezután a fiú után... Sokszor hív el magához, és keres fel, de... Mint kiderült, átvert, és semmit se gondolt komolyan. Szóval december 26-án találkoztunk (1 év után újra), addig tök jól elbeszélgettünk facebookon, aztán... találkozásunk után valamiért megromlott ez... Nem keresett, és elhidegült... Nemrég rám írt a történtek ellenére, hogy elmegyek-e hozzá.. de elég bunkó volt... megkérdezte ma mit csinálok, amire én írtam, hogy semmi érdekeset, erre ő írt egy "(Y)" jelet, és én erre azt írtam reagálásként, hogy "vagy csak nem mondom el". Erre ő írja, hogy "aham". Rá fél órára megkérdezte, hogy : "na elindulsz? :D " Lehet megsértődött, mert aztán írtam neki, hogy : "Rohanok...:D " erre ő: "jó :D" elolvastam, amit írt, de nem válaszoltam. Az is lehet, hogy nem ír többet, de... 2011 nyarán még olyan más volt.. akkor szeretett, de tényleg.. csak az a baj, hogy akkor még 14-15 voltam... most már lassan 17 leszek... Ja, és akkor, december 26-án közölte velem, hogy nyáron kiköltözik Németországba... Semmi bűntudata, de még csak arra se válaszolt, hogy miért csinálta ezt, mire volt neki ez jó... Most vágott volna vissza a 2011-es eset miatt? Nem tudom.. De, mint kiderült, az is közrejátszott, hogy nem vagyok egy dumagép, és valószínűleg zavarta... Plusz már az első alkalommal többet akart... Nekem már itt furcsa volt a dolog... Csak az a baj, hogy szeretem... Mindvégig azt hittem rendes, de tévedtem, és megalázkodtam előtte... Mégis... annyira szeretném ha még valahogy észhez téríthetném, és együtt lennénk... (20 éves lesz nyáron...) Mit tehetnék most? Nagyon rosszul alszok, és mosolyogni is nehéz... És az esik a legrosszabbul, hogy ennyit változott, és már nem szeret...Változhat még ez? Esetleg belém szerethet még?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook