Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van remény? fórum

Van remény? (beszélgetős fórum)


24. 083c00e999 (válaszként erre: 23. - 1930f518f3)
2010. jan. 3. 17:56

Mit tegyél? Vállald fel önmagad, és mond el neki azt, amit itt leirtál-egyenesen.

Aki szeret téged az visszatér.Egy esély mindenkinek jár.

23. 1930f518f3 (válaszként erre: 17. - 083c00e999)
2010. jan. 3. 17:53

Mit tegyek?

Segíts!

Nincs olyan lány ismerősöm akivel ezt meg tudnám beszélni. Pasikkal ez lehetetlen.

Találkozni fogunk, remélem. Akkor mindent elmondok neki. De remegni fog a térdem tudom.

22. 1930f518f3 (válaszként erre: 14. - E416ca8fa0)
2010. jan. 3. 17:44

Nekem van egy 6 éves kisfiam.

Ebből adódik, hogy vollt feleségem. Elváltam.

Ő szeretett volna családot, egy kislányt és hogy vegyem el feleségül.

Nem mertem. Aki egyszer megég.....

Szerettem akkor is, de féltem egy újjabb kudarctól.

Valjuk be manapság semmi nem 100%.

De rájöttem, hogy ez az én félelmem csupán és ennyi idő elteltével érzem azt, hogy igenis képes vagyok újrakezdeni a családalapítást vele.

2010. jan. 3. 12:55
Lehet esélyed.A volt ex-mel ugyan ez volt a helyzet, de később én szakítottam vele mivel már nem tudtam úgy nézni rá ahogy kellett volna.Nem bíztam benne és bennem volt, hogy újra szakíthat velem ha már egyszer megtette hiába bizonygatta, hogy szeret.Az már soha nem tudom meg, hogy akkor miért is hagyott el.Most van egy szerető férjem akiben teljesen megbízom és tavaly megszületett a kisfiunk akit nagyon szeretünk.Nem bántam meg, hogy úgy döntöttem elhagyom az exem.
20. 1930f518f3 (válaszként erre: 19. - C42aaaac41)
2010. jan. 3. 12:36

A szakításunk óta sokszor keresett.

Írt, küldött sms-t, beszéltünk, találkoztunk.

Nyáron aug. végén kétszer is voltunk együtt (úgy).

Novemberben még azt mondta, mikor feljött hozzám és kértem hogy maradjon: valami olyat kéne mondanom....

És szilveszterkor is Ő írt.

Nem felejtett el tudom!

És annak tudatában, hogy van barátja, és tudja mit érzek iránta, Te mint nő, találkoznál az exeddel?

2010. jan. 3. 11:47
Hát,ha egy kis esze van a lánynak,akkor nincs.Nem akarlak megbántani,de ha egyszer elhagytál valakit,annak oka volt.A múltat megszépíti az idő,de mint ember nem változtatok.Amik problémák voltak,azok megmaradnak.És ha már van egy kapcsolata,akkor békén hagynám,mert ez egy jelzés,hogy Ő már tovább lépett!
2010. jan. 3. 10:28

ha valoban szereted, hagyd most mar beken. lehet hogy mar nem haragszik, de van neki mas parja aki remelhetoleg jobban megbecsuli mint te. orulj neki hogy mint barat nem utasit el. de ne akarj tobbet. ne rontsd el az eletet. ha egyszer elhagytal el fogod hagyni megint ha visszaszerezted.


lepj tovabb, mint ahogy o tette.

boldog ujj evet, es talald meg az igazit.

2010. jan. 3. 10:17
van.
16. Sirga
2010. jan. 3. 10:17
Kemény dió! Elvileg azt mondom, van remény, de tényleg sokat kell dolgoznod rajta - a bizonytalanért. Fájdalmat okoztál neki, úgy érezheti, hogy elárultad, a bizalom pedig kényes dolog.(Tudod: elveszíteni könnyű.)A mostani párja nem bántotta, tehát ennyi előnye mindenképp van Veled szemben. Neked kell eldöntened, mit teszel, vállalod-e a hiábavaló harcot. Mindenesetre máskor légy előrelátóbb! :)
15. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 1. - 1930f518f3)
2010. jan. 3. 09:46
Szerintem felejtsd el.Meddig vársz még?
2010. jan. 3. 09:46
Miért szakítottál vele?
13. kingi7
2010. jan. 3. 09:45
Szerintem,nincs...még élsz benne, mint a múlt, most még jönnek mennek az sms-ek, majd ritkul, találkozni? Bárki találkozik a múltjával, pl én is néha a férjemmel. Gondolom nem rossz passzba váltatok el. Neki van egy új élete. Gondolod, ha összejönnétek,minden olyan lenne,mint régen? Tuti, hogy nem! El bírnád viselni, hogy ne nyomná a lelkedet, hogy mással is lefeküdt?
12. 16d1dd6891 (válaszként erre: 6. - 1930f518f3)
2010. jan. 3. 08:56
pl. h nem erőszakosan:), de érezteted vele, h fontos-- figyelsz a reakcióira, ha azt mondja, ne csináld ezt v azt, akkor nem csinálod. érezze, h megbántad, amit tettél. talán jó lenne, ha őszintén elmondanád a kétségeidet és a megbánásodat, meg azt, h nem tudod, hogyan is viselkedj. légy őszinte. én is egy szakítás után téretm vissza a mostani páromhoz, és bizony elvártam tőle, h megbánást mutasson azután, h elhyagott. nem könnyű megbocsátani..
11. gigi28 (válaszként erre: 1. - 1930f518f3)
2010. jan. 3. 08:53

Szia! Sajnos az a baj a férfiakkal hogy mikor mindent megkapnak és boldogok lehetnének nem tudják megbecsülni.Észre sem veszik hogy a Nő aki imádta min ment keresztül míg végre döntőt.A rengeteg könnycsepp az átvirrasztott éjszakák.Belegondoltál mekkora fájdalmat okoztál?

Most mikor végre megnyugodót,rá döbbentél hogy mégis kell?

Nem gondolod hogy túl sok időt hagytál veszni ha tényleg szereted?

Végig gondoltad??- és valóban tiszta szívből szereted és akarod vagy csak nem bírod el viselni hogy másé legyen?

Mi van ha vissza jön és mégsem működik a dolog,hisz valamiért már egyszer elhagytad !!!

2010. jan. 3. 08:45

Miért szakitottál vele???És mi volt a reakciója?Mert abból elég sok mindent le lehet szűrni...


De:ha engem elhagy valaki akkor nem hiszem el hogy szeret.Ezért nagyon bizonyitania kell az illetőnek hogy talán higyjek neki...és talán adjak egy esélyt.

Velem is megtörtént és adtam egy esélyt és ma boldog vagyok de ehhez sok időnek el kellet telnie.

9. anda1986 (válaszként erre: 8. - 1930f518f3)
2010. jan. 3. 08:45
a lányra gondoltan :)
8. 1930f518f3 (válaszként erre: 7. - Anda1986)
2010. jan. 3. 08:38
Bizonytalan? -Szeretem!
7. anda1986 (válaszként erre: 5. - 1930f518f3)
2010. jan. 3. 08:34
Ha magomból indulok ki, egy biztosat nem hagynék ott a bizonytalanért.
6. 1930f518f3 (válaszként erre: 2. - 16d1dd6891)
2010. jan. 3. 08:30

Pl?


Mit tegyek, hogy ne legyek erőszakos, de érezze hogy akarom?

5. 1930f518f3 (válaszként erre: 3. - Anda1986)
2010. jan. 3. 08:29

Magányos vagyok, mert hiányzik!


Az a baj, hogy én értem, hogy NEM-et mond, de az apró kis jelekből meg mást érzek.

És itt állt meg a tudományom.

Lehet, hogy félreértem és akkor teljesen hülyét csinálok magamból.

4. ritamama82 (válaszként erre: 1. - 1930f518f3)
2010. jan. 3. 08:24

szia!

hát ez eléggé nehéz ügynek tűnik!a nők nem nyelik le könnyen ezeket a dolgokat....kicsit makacsak szerintem és ha még szeret is nem fog egyből visszamenni hozzád.lehet h kicsikét meg is akar büntetni nem??ha érted hogy mire gondolok..ha sokáig téged szeretett akkor hirtelen nem hiszem hogy a másik pasit szereti!csak te dobtad ő meg lehet h most visszavág!

2010. jan. 3. 08:22

Szia!


A bemutatkozó szövegedben írtad, hogy magányos vagy... Ezzel azt akarom mondani, lehet hogy nem is ő hiányzik, csak valaki, hogy ne legyél egyedül. Biztosan meg volt az oka, hogy anno szakitottál vele.

2010. jan. 3. 08:20
szerintem van, de sok mindent kell helyrehoznod.
2010. jan. 3. 08:16

Sziasztok!


2, 5 éves kapcsolatunknak tavaly márciusban vége lett. Én szakítottam. Aztán szép lassan rájöttem, hogy Ő az akit nekem teremtett. . . . .

Mi pasik ilyen hülyék vagyunk! -vagyis inkább csak én.

Ő szeretett nagyon, sokszor próbált kapcsolatot tartani velem, írt sms-t, stb. Ha találkoztunk még Dec. elején, azt mondta hatással vagyok, rá és hogy jó volt látni.

Karácsony előtt felhívtam és elmondtam mit érzek.

Neki van egy új barátja és azt mondta hogy sajnálja, de Őt szereti.

Szilveszter reggel azért küldött egy sms-t és délután mégegyet. Igaz, hogy csak jókívánságok voltak benne, de gondolt rám.

Miért?

Bármit megtennék, hogy visszakapjam!

Kértem, hogy találkozzunk mert beszélni szeretnék vele. -nem mondott nemet.


Szerintetek van még remény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook