Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van még remény? fórum

Van még remény? (beszélgetős fórum)


1 2
2. macsótigris (válaszként erre: 1. - Domanik)
2008. jún. 15. 12:29

Pár kérdést felvetnék.

1. Megcsalt azzal a másik nővel?

2. Milyen kapcsolatai voltak előtted?

Kiélte már magát eléggé?

3. Ha közel 2 év után "beleesik" másba, mégis mit

gondolsz mi lesz később?

2008. jún. 15. 12:04

Sziasztok!


Borzasztó helyzetben vagyok, fogalmam sincs mit tegyek. Kérlek benneteket, "öreg rókalányok" segítsetek!

A párom 33 éves, én 28 vagyok. 1 éve és 9 hónapja szeretjük egymást. Január 1. óta élünk együtt az ő lakásában, Csepelen. Mély, erős és harmonikus kapcsolatunk volt, mindig mindenben megtaláljuk a közös hangot, az összeköltözés is jól sült el. Külön töltött szabadprogramjaiban egyikünk sem korlátozza a másikat. Plussz ő két-három hetente hétvégére hazajár az édesanyjához. Én csak ritkán látogatom meg a szülői házat, de sosem korlátoztuk egymást még ebben sem. A szex is csodás. Az első nagy bumm elmúlt már, de megmaradt az egymás iránti kölcsönös szeretet, egyetértés és tisztelet. Tudtam, hogy megtaláltam az igazit, ő életem párja, akivel majd öreg pillanataim is leélhetem egyszer. Aztán pár hete hirtelen megváltozott a levegő. Éreztem, hogy valami nincs rendben. Rákérdeztem, nem bírta tovább és elmondta. A munkahelyén megismerkedett egy nálam két évvel fiatalabb lánnyal, akibe teljesen beleesett. Egyébként alig ismeri. Elmondása szerint engem még mindig szeret, viszont hiányzik neki valami amit nem tud pontosan meghatározni. A lánynak is elmondta az érzéseit és gyakorlatilag szabad a pálya, de képtelen átlépni a határt (miattam), viszont nem tudja megállni, hogy ne keresse folyton a vele való kapcsolatot. Nem tudja mit tegyen mert szeret es én jelentem számára a biztos pontot, sose volt köztünk semmi gond, szinte álom a kapcsolatunk, küzd az érzés ellen de nem tudja becsapni önmagát és engem sem. Azt mondja, meg kellene hamarosan állapodnia és azt sem tudja, hogy biztosan én vagyok-e az, akivel ezt tenné, de nem hiszi, hogy a másik lenne az igazi. Viszont azt sem tudja mit kellene éreznie irántam ahhoz, hogy megállapodjon mellettem, olyan borzasztóan jó volt idáig a kapcsolatunk és nem érti miért nem érez valami erősebb bizonyosságot. Azt mondja, tisztában van azzal, hogy még egy olyan "jó lelkű embert" (ő mondta, nem én!) soha nem talál mint amilyen én vagyok és azt sem hiszi, hogy valaki más is tudja majd őt úgy szeretni ahogyan én szeretem őt. Egyúttal bűntudata is van mert nem tudja ugyanazt a szeretetet nyújtani, amivel én árasztom el őt nap-mint-nap. Ráadásul attól is fél, hogy ha most véget is vet a másik dolognak, a jövőben újra megismétlődhet az eset.

A múlt héten amikor iszonyú gyötrelmek közepette eldöntöttem, hogy elköltözöm (az egyik ismerősömnél éppen akad egy szabad hely az albiban), mindketten átsírtuk az éjszakát egymáshoz szorosan odabújva. Hajnalban újra azt súgta a fülembe, hogy nem akar elveszíteni, nem akarja, hogy elmenjek és olyan közel akar érezni magához amilyen közel csak tud. Persze szex lett a vége, ami egyébként most még jobb mint azelőtt. Megígérte, hogy véget vet a másiknak, de a hét közepén éreztem, hogy nincs rendben a dolog, újra elbizonytalanodott, továbbra is keresi a kapcsolatot vele. Csütörtök este megint egymást szeretgetve bőgtünk és beszélgettünk. Szerencsére őszintén elmondja a dolgokat. Látom, hogy ő is nagyon szenved. Pénteken haza akart utazni (már régen eltervezte, hogy hazamegy egy hétre), de elhalasztotta szombatra, mert nem akart úgy itthagyni, hogy munka után ne beszéljük újra át a dolgokat. Én ezúttal úgy döntöttem, lesz ami lesz, nem hagyom el, megpróbálok türelmes lenni. Úgy érzem, a kapcsolatunk egy kincs ami megérdemel egy újabb esélyt, nem akarom feladni. Ezt vele is közöltem.

Most otthon van, jövő vasárnap jön vissza. Én változtalanul bőgök és szenvedek egyedül a lakásban. Amúgy életerős, nagyon vidám természet vagyok, most két hét alatt majdnem három kilót fogytam a gyomoridegtől és nem tudom mi lesz ennek a vége. Ha el akarok költözni, minnél hamarabb meg kellene tennem, mert nem tudom meddig lesz szabad még az a hely. De olyan nagyon szeretem ezt az embert! Kérlek benneteket segítsetek! Hogyan tudnám elérni, hogy visszataláljon hozzám? Egyáltalán van még esélyünk a folyattásra?


Előre is nagyon köszönöm a hozzászólásokat...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook