Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van még remény? fórum

Van még remény? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. júl. 3. 14:18
nincs
2008. dec. 13. 19:27
Elengedtem testileg teljesen, de lelkemben még benne él, és valahol bízom benne, hogy még megoldódik, csak engednem kell neki kipróbálni a magát...nem létezik, hogy akkora szerelmet amit érzett 2 hét alatt el tud felejteni...ha igen akkor nem is volt szerelem sajnos...
30. sariya (válaszként erre: 29. - Remény!)
2008. dec. 13. 15:06
Tényleg szereted?Akkor örülj a boldogságának és engedd el.Ne szomorkodj amiatt,hogy elmúlt,hanem örülj annak,hogy megtörtént!Fel a fejjel:)Sosem tudhatod mit tartogat számodra az élet...
2008. dec. 13. 13:25

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!

27 éves vagyok az ex párom 30 éves.

Két és fél éve voltunk együtt...valamiért az utóbbi időben nem működtek a dolgaink, részben miattam részben miatta. Két éves együttéléls után úgy döntöttünk, hogy kicsit különköltözünk, hogy megpróbáljuk rendbetenni a kapcsolatunkat, átgondoljuk a hibáinkat, és újult erővel előről kezhedjük az egészet.

Hogy miért kellet volna előről kezdeni? Talán mert nem egészen tipikusan indult közöttünk a kapcsolat. Én nem rég voltam túl egy szakításon, ami még sokat jelentett nekem. Viszont ő hihetetlen módon szerelmes volt, és mindent megtett azért, hogy az övé legyek...talán elmondhatom, hogy életemben nem szeretett még senki annyira, mint ő engem! Mégis megromlott valami, én kezdeményeztem azt, hogy próbáljuk meg külön....ő nagyon nem akarta, nagyon szeretett akkor is, és boldoggá akart tenni. Valahogy azt gondoltam ő mindig ott van nekem, ő mindig szeretni fog, ezért mertem ezt kérni tőle. Viszont sajnos nem várt fordulat következett be...megismerkedett egy 34 éves lánnyal, aki nagyon belészeretett, és úgy érzem az exem most azt kapja amit tőlem szeretett volna, de nem kapta. Azt hiszem mindenben megfelelőnek találja eddig a lányt, támogatja a karrierjében, a hobbiában, és egészében mindenben, és nagyon szereti Őt, aki nemrég még csak az enyém volt.

Teljesen új élet kezdődik a számára, kapott egy nagyon jó, új állást, emiatt elköltözik, új társ, aki nagyon szereti őt. És a hobbia a lány által (ismert azokban a körökben) felfelé ívelőben van.

Viszont én azt hiszem ebbe belehalok...nagyon szeretném őt visszakapni...de hogyan?

Van még remény?

28. rinike
2008. szept. 23. 08:55
Domanik! Nem írsz róla hol tart a dolog most? Mit léptél végül? Hogy vált be?
27. Változó (válaszként erre: 1. - Domanik)
2008. júl. 5. 14:12

Szia!

Hogy alakultak a dolgok?

Sok igazság volt a hozzászólásokban, tudom, mennyire nehéz lehet neked ez az időszak...

honey02-vel egyetértek...

Változott valami azóta?

26. iriszb
2008. júl. 5. 09:10
-Nincs! (és már lélekben föl is adtam)
25. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 1. - Domanik)
2008. jún. 15. 16:54

Szerintem felesleges ezt a dolgot erőltetni.

Egy szerelemnek az első 3 évben "kell" a legnagyobb hőfokon égnie (mindkét részről!), ha már másfél év után ilyenekkel jön a srác, inkább keress mást és ne álmodozz közös jövőről. Még Te könyörögsz neki? Én úgy elhajtottam volna, mint a huzat, nem hogy itt határidőket adjak neki. Meg neked elég az, hogy szeret és nem szerelmes beléd? Ha erőlteted ezt a dolgot, csak magaddal cseszel ki. Tudod, nagy erőlködésnek mi a vége....Meglátod, fogsz találni olyan fiút aki érdemes lesz a szerelmedre. De hát úgyis te döntesz...mi csak véleményt mondunk.

2008. jún. 15. 14:58
Egy idelizált képpel pedig nagyon nehéz versenyezni. Vagg inkább lehetetlen..
2008. jún. 15. 14:57

Szia Domanik,

ha szerelmes a barátod, el kell engedned, magad miatt elsősorban. Előfordulhat, hogy Téged választ, aztán lehet, hogy egész életében bánni fogja, hogy nem a szívére hallgatott. Ha elengeded, lehet, hogy végleg teszed, de akkor ne bánd, mert nem ő volt az igazi számodra. De az is lehet, hogy elmúlik a varázs a friss szerelemben is, és rájön, hogy rád van szüksége. de ha nem tapasztalja meg, milyen a másik lánnyal (akibe nagyon úgy néz ki, szerelmes), idealizálni fogja, mivel csak a vágyakozást tudta megélni vele kpacsolatban.

22. Csigusz 79 (válaszként erre: 13. - Macsótigris)
2008. jún. 15. 14:48
Én is ismerek ilyen fiut aki már csak azért sem ment vissza a csajhoz.
21. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 16. - Domanik)
2008. jún. 15. 14:44

Nekem azt mondta az ex utólag,hogy szerinte nekem is könnyebb volt,vagy jobb így(??),mert nem kértem,könyörögtem hogy jöjjön vissza...vagyis gondolom nem elégszer mert bevallom az elején próbálkoztam.Hosszú és mély volt a kapcsolatunk,ha így utólag voltak gondok,de azok soha nem veszekedés vagy ilyesmi...magátol büszke lett volna visszajönni ez tény....

Aztán már nem kértem hogy jöjjön és nem jött...

2008. jún. 15. 14:41
Most látom csak, mialatt futni voltam hívott...
19. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 7. - Macsótigris)
2008. jún. 15. 14:40
Most egyetértek veled!
18. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 6. - Domanik)
2008. jún. 15. 14:40

Nekem egy ilyen igéret vagy nem igéret nagyon nem lenne elég.

Anno az exem bejelentette egy nap hogy nem biztos abban hogy velünk akar élni.Így snassz kimondta.Pontosabban nem tudta megmagyarázni,vagy nem akarta,nem tudom...később voltak olyan mondásai hogy visszajönne,de nem tudja véglegesen,vagy megismétlődik majd az az érzés,tehát jó lenne velünk de nem tudja meddig....


Ha nem biztos magában és kettőtökben,a próbálkozások semmit nem érnek,bármennyire is szeretnéd ezt a kapcsolatot....el kell engedned.....ha különválva mégis úgy érzitek mindketten hogy Ti kellettek egymásnak,talán lehet belőlle még valami,de én nem sok értelmét látom amíg ő azt érzi amit....vagyis nem tudja mit akar...

17. domanik (válaszként erre: 12. - Macsótigris)
2008. jún. 15. 14:37
Attól félek, ugyanúgy szenvednék mint most... :(
2008. jún. 15. 14:35

Szisztok!


Hát... futottam egy hatalmasat, de úgy tűnik a könnyeim ettől sem apadtak el, túl nagy a feszültség bennem.


Igen azt hiszem, Regusnak van igaza. A párom azt mondta, hogy amikor elmondta a csajnak mi a helyzet, úgy érezte egy kicsit megkönyebbült és azután már nem is találta annyira vonzónak, mint először. Ettől függetlenül még mindig keresi a vele való kapcsolatot és "rajong" érte.

Viszont bennem is megfordult már a gondolat, hogy ha elhagyom, rá fog jönni, hogy milyen butaságot csinált és mégis én kellek neki. De attól félek, ahhoz hogy visszajöjjön hozzám, már túl büszke lenne, mert tudja, hogy ő okozta ezt az egészet.

15. Regus
2008. jún. 15. 14:08
Macsótigris, véleményem szerint ez a túlságosan büszke pasikra jellemző magatartás. Domanik barátja viszont - úgy tűnik - még nagyon is kötődik Domanikhoz. De addig nem hiszem, hogy meg tud nyugodni, míg jobban meg nem ismerte a másik lányt. Tudod, az ősi vadászösztön! :-) Ami aztán fordítva is beindulhat: tuti, hogy akkor meg Domanik után vágyakozna. Persze, az már más kérdés, hogy a vadászösztön feltámad-e újra és újra, - de hát ez minden pasinál, bármikor beindulhat!
14. macsótigris (válaszként erre: 13. - Macsótigris)
2008. jún. 15. 13:22

folyt.:..egyik se.!

A pasik az ilyet nem kihívásnak, hanem lemondásnak veszik .

13. macsótigris (válaszként erre: 11. - Regus)
2008. jún. 15. 13:20
A pasik nem így gondolkoznak! Nekem már volt egy pár ismerősöm, és már csak dacból se ment vissza.
12. macsótigris (válaszként erre: 10. - Domanik)
2008. jún. 15. 13:17

Nehogy azt hidd, hogy nem tudom, de ezt muszáj már most tisztázni, amig nincs házasság, gyerek, stb. Mert utána minden bonyolultabb.

Mit csinálsz, ha a későbbiekben újra előfordul egy ilyen eset vagy még durvább? Majd szidod magad miért nem dobtad ki már az elsőnél. Akkor már késő lesz okolni magad.

Fiatal vagy még, előtted az élet.

11. Regus
2008. jún. 15. 13:13

Szia Domanik,

eddigi tapasztalataim szerint csak egy dologgal lehet visszaszerezni a másikat: ha elengeded. Ehhez hatalmas lelkierő kell, de ez az egyetlen módja. Ha remeg is belül a gyomrod, mutass megértést, engedd el. Biztos vagyok benne, hogy vissza fog menni hozzád, mert ilyen lelki nagyságra kevesen képesek, és az ilyet előbb-utóbb értékelik. Ez nagyobb kötőerő bárminél!!!

10. domanik (válaszként erre: 8. - Domanik)
2008. jún. 15. 13:07
azaz NEM tunik ilyen egyszerunek...
2008. jún. 15. 12:59
Muszáj egy órácskára kimennem sportolni, mert mindjárt szétrobbanok...
2008. jún. 15. 12:57
Tudom, hogy igazad van, de ez sajnos nekem tűnik ilyen egyszerűnek. :(
7. macsótigris (válaszként erre: 6. - Domanik)
2008. jún. 15. 12:54

Na ezért tartom én labilisnak a srácot.

Egy férfi legyen határozott, nyílt és őszinte, ha egyik se megy akkor lépjen le.

2008. jún. 15. 12:51

Borsócskának köszönöm a biztatást, ez most nagyon jól esik. Sajnos ösztönösen kapaszkodok minden reménybe.


A 3. kérdést már megvitattuk. Mondtam neki, hogy nem akarok bizonytalanságban élni. Azt mondta, hogy meg szeretné ígérni, hogy többé soha nem fordul elő, de fél, hogy mégis és akkor mit sem ér az ígérete. Én azt mondtam, hogy ez felelősség elhárítás a részéről.

5. macsótigris (válaszként erre: 3. - Domanik)
2008. jún. 15. 12:46

Talán tedd fel neki a 3.kérdést, és közöld vele, hogy neked ez nem felel meg, mert nem akarsz örök bizonytalanságban élni.

A srác nagyon ingatag és a kapcsolatotok is.

2008. jún. 15. 12:44

Szia !

Küzdj még érte !!! Igaz még elég rövid a kapcsolatotok hogy ilyen megtörténjen de lehet hogy épp attól rettent meg hogy előbb utóbb teljesen komolyra fordul. Házasság, gyerek stb. Légy erős és szeresd tovább, szerintem van értelme. Ki tudja az a lány mit akar tőle?

2008. jún. 15. 12:37

1.) Nem csalt meg a másik lánnyal, csak belezúgott úgy, hogy még csak nem is ismeri. Azt mondja, nem tudja megtenni.

2.) Előttem volt egy négy éves kapcsolata, szintén együtt élt azzal a lánnyald, de már egyikük sem szerette a másikat és ezért szakítottak. Viszont azt mondja, vele nem volt ilyen jó mint velem. Azelőtt nem volt túl sok kapcsolata, én is azt gondoltam, hogy az lehet a dologban, hogy nem élte ki magát eléggé, de azt mondja szerinte nem ez az oka.

3.) Sajnos nem tudom mi lesz később. :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook