Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van köztetek akinek lapos a hasa vagy izmos és régebben nem volt az, lenne egy két kérdésem!:) fórum

Van köztetek akinek lapos a hasa vagy izmos és régebben nem volt az, lenne egy két kérdésem!:) (tudásbázis kérdés)


1 2 3
67. Spini
2009. júl. 23. 23:10

Sziasztok!Én a hasam laposítására szauna övet tekerek magamra,és alatta bekenem szűztea krémmel(ami nagyon éget,de hozzá lehet szokni)két szűztea kapszulla(CLA-val,nem a sima)és mehet a kocogás,40 percet,heti 2-3 alkalommal.Ha kitartó vagy,és kenyeret tésztát mellőződ az étrendedből,esetleg köretnek salátákat fogyasztasz,biztos elérhetsz változást!Remélem tudtam segíteni!Ja,és a szüztea kapszit ki kell tapasztalnod,mert nagyon jól tisztítja a belsőd,két hét után már nem kell tőle "szaladni"

Üdv:)

2009. jan. 28. 14:35
..:)
65. ivett78 (válaszként erre: 64. - 2577cdcc12)
2009. jan. 27. 13:20

Igen, a képen fekete harisnya és 10 cm sarkú cipő optikailag javít:)

Utoljára volt akkor rajtam mini szoknya(majdnem 1 éves a kép), akkor kb. 50 kg voltam(a szoptatástól egyre fogytam, csak fogytam), most 53 kg vagyok és persze a lábam vastagodott:(

De majd futok, ha jön a jó idő:)

64. 2577cdcc12 (válaszként erre: 61. - Ivett78)
2009. jan. 27. 12:17
Szerintem (legalábbis így kép alapján) egyáltalán nem annyira tömzsi, mint amilyennek leírod. Mondjuk mindenkiben van egy fix genetika, amit javítani lehet, de az nem mindig esik egybe az egyén igényével. Egyébként a képen is miniszoknya van rajtad, és jól is áll, úgyhogy hord nyugodtan :D
63. Rosa (válaszként erre: 61. - Ivett78)
2009. jan. 27. 11:44

Nem baj:))

Ha Villerst nem zavarja,csak kérdezz nyugodtan.

Hála a fórumnyitónak...:))

62. Rosa (válaszként erre: 56. - 2577cdcc12)
2009. jan. 27. 11:42

Rendben,köszönöm!

Akkor neki is látok.

Sül a csirkemell,és karalábé főzelék zabkorpával sűritve:))

61. ivett78 (válaszként erre: 51. - 2577cdcc12)
2009. jan. 27. 11:38

Köszi, aranyos vagy!!!

De neked nagyon formás a lábad(mindened), arányos, nőies, épp amilyennek lennie kell!!

Én viszont örökre elfelejthetem a mini szoknyát.

Teszek fel a tömzsi lábamról képet, ha van időd nézd meg, akkor te is látod, hogy milyen:( , hátha mégis tudsz valamit ajánlani.

Bocsi többiek, tudom itt a has a lényeg téma...

60. 2577cdcc12 (válaszként erre: 58. - Herengtimea)
2009. jan. 27. 11:38
Mindegy, hogy hol van a narancsbőr, a módszer ugyanaz, diéta és sok folyadék. Ja, és sok türelem, meg azért némi mozgás sem árt :D
59. 2577cdcc12 (válaszként erre: 57. - Herengtimea)
2009. jan. 27. 11:36
Én nem nagyon hiszek a testtekercselésben, legalábbis ebben. Azzal inkább a bőr állagát tudod javítani.
2009. jan. 27. 11:30
ja és még azt akartam kérdezni,merthogy a lábamon is található narancsbőr,hogy ez diétával,sok folyadékkal nem ürül ki a szervezetből???
57. herengtimea (válaszként erre: 50. - 2577cdcc12)
2009. jan. 27. 11:24

igen erre gondoltam énis,de otthon valami?mit szólsz a testekercseléshez?

amúgy nagyon köszi hogy segitesz és bomba alakod van,nem semmi!!!

56. 2577cdcc12 (válaszként erre: 54. - Rosa)
2009. jan. 27. 11:20
Szerintem ha jó kajákat eszel, és normál mennyiséget, akkor nem kell kalóriát számolni, maximum egyszer-kétszer a kiváncsiság kedvéért. Vannak ránézéses mértékek. Hús kb 1 tenyérnyi (ujjakkal). Zöldköret 1-2 ökölnyi. Gabonaféle 1 ökölnyi. Saláta bármennyi (ha friss). Kenyér 1-2 szelet. Gyümölcs 1-2 darab. Tejtermék (sovány) 1-2 dl, vagy 10-20 dkg.
55. Andy79
2009. jan. 27. 11:17
Norbi update ételeket eszek főleg, de már próbálok visszaállni a normális étkezésre, mert már visszafogytam a szülés előtti állapotomra bőven. Most a 176 cm-hez vagyok 56,6 kg, reggel ruhában. A hasam meg valahogy így maradt sajnos.
54. Rosa (válaszként erre: 53. - 2577cdcc12)
2009. jan. 27. 11:16

Szia,akkor egyúttal nekem is válaszoltál(köszi),még a diétával kapcsolatban még kérdezném(már tudom mit mikor egyek),de mennyit?

Valamennyire mégis érdemes lenne kalóriát számolni?

53. 2577cdcc12 (válaszként erre: 52. - Andy79)
2009. jan. 27. 11:07
Ha zsír, akkor sajnos fogyni kell. De nem fogyókúrázni, hanem diétázni, és az nem ugyanaz. Diétázz addig, míg le nem megy az is, akármilyen vékony is leszel, és utána kezd el erősíteni a többi testrészedet.
52. Andy79 (válaszként erre: 49. - 2577cdcc12)
2009. jan. 27. 11:03
Köszi a választ, ezek szerint nekem zsír is van alatta, mert nem annyira vékony réteg :-) azt akkor letudom dolgozni valahogy fogyókúra nélkül? Mert máshonnan már nagyon nem szeretnék fogyni, csak hastájékról. Lábam az egyébként is nagyon vékony, nyáron szerintem most ezért fogok hosszúba járni :-D
51. 2577cdcc12 (válaszként erre: 47. - Ivett78)
2009. jan. 27. 10:57
Nem az volt, hogy a vádlit lehet jól edzeni, hanem az, hogy a többi izommal ellentétben a vádli és a has akár mindennap edzhető, nem kell közte pihenőnapot/napokat tartani, mint a többi izomnál. A túl vastag vádlival sajnos nem nagyon lehet mit csinálni, viszont ne bánkódj, mert a legtöbb embernek nagyon tetszik a nagyobb vádli, és sokan hiába edzenek rá nap mint nap, mégsem nő nekik :D Egyébként megértelek, nekem is nagy, és rendszeresen állítanak meg, hogy mitől lett ilyen, még férfiak is...
50. 2577cdcc12 (válaszként erre: 44. - Herengtimea)
2009. jan. 27. 10:52
Ha van rá kereted, akkor arra elég jó, a vákumkezelés, mert az kissé "megtöri". Nem vészes az ára, ha csak azt a részt csináltatod. Viszont fontos mellette a diéta, és a sok folyadék.
49. 2577cdcc12 (válaszként erre: 43. - Andy79)
2009. jan. 27. 10:50

Hát nem könnyű kérdés :D. Elvileg, ha összecsíped, és csak valami vékony van a két ujjad között, akkor bőr. Ha vastagabb, akkor zsír.

Az is lehet, hogy egy pici megnyúlt bőr, és alatta egy kevés zsír, mert az szokott ilyen lenni. Egyébként, ha csak valaki nem extrém zsírmentes, akkor ha leül, akkor azért olyan mintha kicsit hájas lenne, de attól még nem az...

48. Rosa (válaszként erre: 45. - 2104cc91e8)
2009. jan. 27. 10:17

Megint egyetértünk:))

Egyébként Villers nem az a fajta,akit ilyen könnyen el lehet tántoritani a segitségnyújtástól.:))...én tudom...és köszönjük!

2009. jan. 27. 10:11

Sziasztok!

Nekem a hasammal nincs gondom, azt nem is szoktam edzeni igazán.

Viszont a lábam nagyon aránytalan:(

VILLERS, olyan csini vagy!!!! Szerintem aki kritizál, az csak irígy lehet rád és biztos nincs kibékülve önmagával!!!!

Itt olvastam, hogy a vádlit lehet jól edzeni. Nekem genetikailag túl vastag, tudsz valami jó edzést ami segít???

Szép napot mindenkinek!

46. babyyy
2009. jan. 27. 09:30

Sziasztok!

Nekem is hasonló a problémám, mint Andy79-nek...amikor nagyon vékony voltam (én is kb. mint egy anorexiás) akkor is volt egy pici hasam alul. Most picit híztam, de semmiképp sem vagyok kövér. Heti négyszer járok edzőterembe..aerobic, x-co, spinning, utána hasazás..Mégis ott a pocó..akármit csinálok, nekem ott van. Azon is gondolkodtam, h talán a bőrömmel van vmi gond..(régen túlsúlyos voltam, talán megnyúlt). Szerintetek? Villers?

45. 2104cc91e8 (válaszként erre: 42. - 2577cdcc12)
2009. jan. 27. 09:15

Kedves Villers! Azon túl, hogy fenntartom a 27. sz. hozzászólásomat, úgy gondolom, hogy teljesen igazad van! Kérlek, hogy ne tántorítson el a segítségnyújtástól az ilyen (rosszindulatú, netán irígy) emberek KÉRDEZETLEN, KÉRETLEN véleménye!!

Segítségedet ismételten köszönöm, köszönjük!!!

2009. jan. 27. 09:00
énis szeretnék tanácsot kérni,méghozzá a második szülésem után maradt hasam,de már belekezdtem egy diétába,lassan megyek lefelé,de a hasamon vannak olyan kicsi dudorok,a bőr alatt,ez narancsbőr lehet?hogy lehet eltüntetni?
43. Andy79 (válaszként erre: 42. - 2577cdcc12)
2009. jan. 27. 07:44
Lehet, hogy ez egy hü**e kérdés lesz, de azt honnan tudom, hogy a hasamon lévő valami az csak bőr vagy még háj :-D Már nem szeretnék fogyni, mert a család így is el van hűlve, hogy úgy nézek ki, mint egy anorexiás, de a hasam eléggé zavar. Ha állok, akkor nem nagyon látszik (főleg reggel), de ha leülök akkor olyan "pöttyhedt" :-) és kiáll. Szerinted?
42. 2577cdcc12 (válaszként erre: 39. - Boszika66)
2009. jan. 27. 05:08

Igazán örülök, hogy valamiben megfeleltem elvárásaidnak, és továbbra sem kell egyetértenünk, de ez nem egy olyan fórum, legalábbis nem annak kéne lennie, hogy kritizáljuk egymást (egyébként ha jobban megnézel biztos találsz mást is, én is találnék :D), hanem az,hogy segítsük, amit én speciel szívesen is teszek akár itt,akár a hétköznapokban. Pont azért, mert nem szükségből csinálom azt, amit, hanem azért mert imádom :o)

Részemről a téma lezárva...

41. 2577cdcc12 (válaszként erre: 38. - Boszika66)
2009. jan. 27. 05:04

A hasam akkora volt terhesen kb, mint annak, aki jobban jóllakik. Mikor bementem a kórházba és már a szobában voltam, a nővér közölte, hogy ma már nem hozza ki szoptatásra a babát, mert késő van, pihenjek. Mondtam neki,hogy az érdekes lenne, mert még meg sem szültem :o). Ennyit a hasamról...

Egyébként kötekedj nyugodtan, mert pont nem érdekel, és az a fajta vagyok, aki nem ír a levegőbe. Mielőtt kitalálnád,hogy mit is lehet edzeni és mennyit (amit egyébként a sportban csak kicsit is járatos ember is tud), talán nem egy szépségszalon szolgáltatásából kéne kiindulni...

Az meg, hogy szerinted mennyire kerek, vagy nem kerek a fenekem, az arról alkotott véleményed nem különösebben izgat, ellentétben azokkal, akik már láttak levetkőzve. Amúgy van más

Úgyhogy nyugodtan kritizálj tovább, mert ugye messziről jött ember azt mond, amit akar, és ugye a Hoxa is tele van önmagát vállalni (sem névvel, sem képpel) nem képes "boszikkal" :DDD

40. diegóóó (válaszként erre: 34. - 2577cdcc12)
2009. jan. 26. 23:43
Köszönöm a segítséget!:)
2009. jan. 26. 22:45

A táplálkozásról viszont csupa jót írsz!!! És igazán értékelendő, hogy segítesz másoknak!

Tényleg nem akartam rosszindulatú lenni...

Csak nem értettem egyet valamivel és ezt közöltem, ennyi.

38. boszika66 (válaszként erre: 31. - 2577cdcc12)
2009. jan. 26. 22:37

Megnéztem az adatlapodat, van egy kisfiad , szóval szültél már, akkor "kinyúlt" a bőröd , és mégis vissza húzodott és lapos a hasad!!!! Nem akarok én kötekedni, de néha írsz olyat ami nem minden emberre vonatkozik...szerintem.

A fenekednek nem nagyobbnak kell lennie, hanem kerekebbnek(de a korod miatt ez is jó arány)

Én szépségszalonban dolgozom, tehát több ezer nővel találkoztam már és a te testeden ezt az egy mini "hibát" találtam, mivel szoktunk feneket formálni, persze az nem tartós, de ha rendszeresen járnak, akkor szép kerek a fenék...

De persze az edzésnél nincs jobb és egészségesebb!!!!!!!!!!!!

És azt, hogy a feneket vagy a vádlit(?) lehet -e többet edzeni:)... természetesen nem a vádlit!!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook