Van köldökpiercinged? szavazás
Van,nem volt vele semmi baj:)
49
Van,de sokat bajlódtam vele.
8
Ki kellett vennem.
36
Meguntam.
7
Nincs,de szeretnék.
28
Nincs,de nem is szeretnék.
320
Nincs.
125
Minek az?
22
Ezt a szavazást kihagyom!
4
Szavazatok száma: 595 | Kiírta: RylPlyr., 2009. jún. 9. 15:35
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
552 szavazat
Ha lehetőséged volt rá, vásároltál vagy igényeltél szolgáltatást számla nélkül olcsóbban? (név nélkül)
426 szavazat
261 szavazat
Lenézően beszélsz az eladókkal? (név nélkül)
622 szavazat
494 szavazat
461 szavazat
503 szavazat
486 szavazat
600 szavazat
581 szavazat
452 szavazat
Mikor ment tönkre a legtöbb kapcsolatod? (név nélkül)
441 szavazat
195 szavazat
519 szavazat
605 szavazat
495 szavazat
485 szavazat
590 szavazat
További szavazások (38.450 db)