Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van itt valaki aki a KŐBÁNYAI SÖRGYÁRBAN dolgozik, vagy dolgozott? fórum

Van itt valaki aki a KŐBÁNYAI SÖRGYÁRBAN dolgozik, vagy dolgozott? (beszélgetős fórum)


2. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - Dcde70a4a0)
2008. aug. 23. 12:53
Miért nem hívod fel a HR-eseket a Drehernel, hátha tudnak segíteni?
2008. aug. 23. 12:42

Kedves Hoxa tagok

szokás szerint ismét egy nagyon nagy kéréssel fordulok hozzátok,még mindig keresem régi kedves ismerősömet SÁRAY ATTILÁT aki a 9O-es évek közepén a KŐBÁNYAI SÖRGYÁRBAN dolgozott,ha jól emlékszem mint technikus.Mivel a fórumban feltett kérdésemre,hogy vannak e KŐBÁNYAIAK(BUDAPEST X.KERÜLETE)a portálon ,a mai napig nem érkezett válasz,úgy gondoltam,hogy most így is felteszem a kérdést,már csak azért is mert nagyon szeretném megtalálni a fent nevezett személyt,és azt gondoltam (már bocsi de tényleg így van)a kedves tagok közül senki nem tudja,hogy BUDAPEST X.KERÜLETÉT,hogy hívják.TERMÉSZETESEN EZZEL SENKIT NEM AKARTAM MEGBÁNTANI ÉS ELNÉZÉST KÉREK,HA MÉGIS VALAKIT MEGBÁNTOTTAM,TERMÉSZETESEN NEM EZ VOLT A SZÁNDÉKOM.MÉGEGYSZER BOCSI,és nagyon szépen kérlek benneteket,ha tudtok segítsetek nekem.nagyon szépen köszönöm

sziasztok:FARKAS KRISZTI

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook