Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van itt még valaki, aki nem látja a 3D-s képeket és filmeket? fórum

Van itt még valaki, aki nem látja a 3D-s képeket és filmeket? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 15. 17:20
A 3d-s látást gyakorolni kell, nem fog egyből működni. A Netről le kell tölteni ilyen képeket, és azon gyakorolni. A képeket csak akkor látjuk 3d-s nek, ha a szemünk bizonyos távolságra van a képtől. Televízióban csak speciális szemüveggel lehet megnézni, aminek a két üvegje más színű.
2010. aug. 15. 17:12

Az hogy lehet?

Mit mond a szemész orvos?

Én látom...

2009. febr. 9. 20:06

Sziasztok!


Én se látom soha a 3D-s képeket, a filmekkel még nem próbálkoztam. A szemészeten se látam egyszer sem az ilyen képeket. Állítólag színtévesztő vagyok. Bár eddig még nem tapasztaltam.

5. petka (válaszként erre: 4. - RoniSize)
2009. febr. 9. 19:47
Én még most is kancsal vagyok, mégis láttam :)) Nem hiszem egyébként hogy bármit is másként látnánk. Én csak örültem hogy megvan ez a képességem is.
4. RoniSize (válaszként erre: 2. - Petka)
2009. febr. 9. 19:45
Én próbálkoztam, de nem sikerült. Azt olvastam, hogy aki gyermekkorában kancsal volt, az nem lát 3d-ben. Végül is nem olyan nagy probléma, csak akkor már elgondolkodtad, hogy ezek az emberek az egész világot másképp látják?
2009. febr. 9. 19:44

Szia!

Én csak a filmeket "látom", a képekből nekem soha semmi nem "jött ki"...

2009. febr. 9. 19:42
Én csak ilyen képeket láttam, megvan a "technikája" hogy hogyan kell nézni. Először nem ment,majd koncentrálás után sikerült és nagyon élvezetes. Nekem úgy tanították, hogy először nézzek mereven a távolba, majd utána helyezzem a tekintetemet a képre és így lehet látni 3D-ben.
2009. febr. 9. 19:36
Először csak csodálkoztam, miért élvezi a közönség annyira a 3d-s filmet, nekem meg ugyan olyan, mint bármelyik más. Mikor sulis koromban mások nézték a 3d-s mozaik képeket, amiben minden félét kellett látni, én akkor sem láttam soha semmit :( Állitólag az emberek 1-3 százaléka nem lát 3d-ben. Hasonló élmény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook