Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van esély rá, hogy táppénz után kirúghatnak? fórum

Van esély rá, hogy táppénz után kirúghatnak? (beszélgetős fórum)


10. Csillagszem38 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 23. 12:20
Várd meg míg kirúgnak, ne mondj fel. ;) A papírokat ne írd alá azonnal, egyeztess jogásszal. Sok sikert!
febr. 22. 18:52
Őszintén szólva azért örülnék neki mert egyébként is régóta motoszkál már a fejemben a felmondás . Jeleztem a vezetőnek aki el is akar küldeni mindjárt majd 1 hét szabadságra. (Mivel hogy szerinte sok van) . Viszont nagyon nem örülök neki mert így jócskán kevesebb lesz nyaralásra. Nem értem most ez az 1 hét szabadságot,ezek szerint nem nagy szükség van rám.
8. Csillagszem38 (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
febr. 22. 14:40

Igen, nálunk is pont ez megy most. :D


és még akkor is megtámadhatatlan gyakorlatilag, ha a maradnak olyan feladatok, amiket nem osztanak szét...

febr. 22. 14:22

Sajnos van.

Viszont ha rossz volt a viszony és gyomorideggel mentél dolgozni, hosszú távon jobban is jársz, ha kirúgnak, minthogy egy ilyen munka(hely) megbetegítsen az idők folyamán.

6. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Csillagszem38)
febr. 22. 14:06

Állítólag a "szervezeti változás" indok, amit egyszerűen képtelenség a dolgozó részéről sikeresen megtámadni.

Csak át kell nevezni, rajzolni az egyes egységeket, az adott feladatokat szétosztani más dolgozók nyakába, és rögtön feleslegessé válik a nemkívánatos dolgozó.

febr. 22. 13:26
Táppénz alatt is, bár nem tudom a 9-es kód speciális-e...
4. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 13:24
Persze
3. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 11:05

Igen, lehet.


Tudom, hogy nem ez a fórum témája, és ha nem akarsz nem is is kell válaszolnod, ( meg persze ezer okod lehet rá, hogy nem hagyod ott), de miért maradsz ezen a munkahelyen?

A soraidból nem tűnik úgy, hogy szeretsz ott dolgozni.

2. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 11:01

"Terhes táppénz után egyáltalán lehet ilyet?"

Miért ne lehetne, nem ezzel az indokkal fog kirúgni, ha akar, hanem mindig lehet okot találni valamire.

Sajnálom, hogy elvetéltél, de ez nem jogosít már extra védelemre.

febr. 22. 10:49
Veszélyeztetett terhesség miatt táppénzes állományra vett az orvosom 5hetesen. Viszont sajnos nem maradt meg a terhességem. Elvetéltem 8hetesen. Még táppénzen vagyok jövő hét után kell vissza menjek. Nem volt fényes viszonyom előtte a főnökséggel. Elég undorító stílust engedtek meg maguknak sokszor. Gyomorideggel mentem be minden nap. Félek tőle hogy ezek után mi lesz. De van rá esély hogy ha vissza mentem kirúgjon ? Terhes táppénz után egyáltalán lehet ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook