Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van egy Angyal, aki vigyáz ránk fórum

Van egy Angyal, aki vigyáz ránk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Van egy Angyal, aki vigyáz ránk

1 2 3 4
64. csandi1973 (válaszként erre: 63. - D8245d1073)
2010. okt. 26. 11:47
Nagyon-nagyon köszönöm! (pityergés)
2010. okt. 26. 11:03

Nagyon megértelek és minden együtt érzésemet

szeretném eljuttatni Nektek.

Én hála ISTENNEK ezt a tragédiát nem éltem át, de

az én drága kisfiam is betegen született és sok

sok problémát átélve és végig szenvedve először

4.5 hónaposan került ki a kórházból és 1 éves

koráig 9 alkalommal volt tüdőgyulladása. Ő a harmadik gyermekem és tudom mit érezhettetek a

férjeddel együtt. Én is rohantam a kórházba naponta háromszor, hogy szoptassam, de tejem

nem volt csak pár csepp. Azt mondták akkor is

menjek, mert kap anyatejet, de arra a pár csepp-

re is nagy szüksége van, de főleg arra, hogy

a baba-mama kapcsolatot érezze. Állandóan imád-

koztam, hogy segítse meg a jó ISTEN és imáim

meghallgatásra találtak. Az én kicsikém ma már

28 éves gyönyörű és sportos fiatalember és nagyon

jó és szerető gyerek.

Hidd el aki ezt átéli soha nem tudja elfelejteni.

Én a mai napig is úgy vagyok, hogy minden emlékem

előtör mikor látok, hallok, olvasok egy ilyen

szívbe markoló történetet.

Abban is biztos vagyok, hogy a kis Angyalkátok

fentről vigyázz a Szüleire és a Testvérkéire.

Kívánok őszinte szívből erőt a gyászotok elvise-

léséhez és a drága gyermekeitek felneveléséhez.

A Kicsikétekért pedig imádkozni fogok.

Áldjon meg Benneteket a Mindenható ISTEN!

62. erika691230 (válaszként erre: 61. - Csandi1973)
2010. okt. 26. 11:03

:-DDD

Annyira érzik,amikor vígaszra van szükséged.Még az ilyen picik is.

Kisfiam születésnapján én is magam alatt voltam,bementem,rám mosolygott a féléves kincsem,még jobban sírtam,de aztán simizett,dumált,és jobb lett.Ő így vígasztalta anyát. :-)

2010. okt. 26. 11:00
Köszönöm Nektek! Sok erőt merítek szavaitokból, mert eléggé padlóra kerültem, mikor ismét átolvastam, mit is sikerült kiírni magamból. Bár közben mosolygok is, mert kicsi lányom folyamatosan itt halandzsázik mellettem, és minden baba-csücsö-anya után válaszolnom kell Neki:)
2010. okt. 26. 10:54
Nagyon sajnálom a történteket!Gratulálok a gyönyörű kislányokhoz!!!!!
59. Hanata
2010. okt. 26. 10:50

Szia!

Kiatartást és erőt kívánok Neked! Sírok én is, mint szinte mindenki aki a cikkedet olvassa, de tisztellek az erődért, a kitartásodért!

2010. okt. 26. 10:48
Nagyon sajnálom:(...abba sem tudom hagyni a sírást:(.....Sok erőt kívánok és vigyázz a lányokra:)
2010. okt. 26. 10:41

Nagyon sajnálom a történteket!!!! Légy nagyon erős azt kívánom!!!

Kis Angyalkátok mostmár örökké veletek lesz...

2010. okt. 26. 10:26
Sajnos tudom mit érzel.:'(Ölelés.
55. bebe82 (válaszként erre: 52. - Csandi1973)
2010. okt. 26. 09:36

Meglesz!

Beteg szegénykém, nagyon csúnyán köhög.

2010. okt. 26. 09:16
Szörnyű volt, még olvasni is, az ember azt hiszi, vele nem történhet meg, és mégis. Nem is tudom, hogy lehet egy ilyet ép ésszel feldolgozni, túlélni. Roppant erősek vagytok! Minden tisztelet a tiétek!
2010. okt. 26. 09:01
Sok erőt kívánok nektek! Sajnos tudom mit kellett átélnetek. . . nagyon sajnálom
52. csandi1973 (válaszként erre: 50. - Bebe82)
2010. okt. 26. 08:29
Ne sírj Hugi! Szeretünk! Csenge is puszil, bár épp leszedi az ujjaimat a billentyűkről! Haazamész, Nórikát öleld meg helyettem is.
2010. okt. 26. 08:21
Istenem:(
50. bebe82
2010. okt. 26. 07:53

Megint bőgök.

Szeretlek!

Tesó.

49. edy71
2010. okt. 26. 07:15

Kedves Csandi!

Veled sírok és tudom sajnos mit érzel...egy kislányt és kisfiút veszítettem el gyors egymásutánban...A kisfiamat 4 hete a 24.hétben.Nem értem ez miért történik...és csak folynak a könnyeim!Bár érteném, bár tehetnék valamit...

Részvétem!

48. csandi1973 (válaszként erre: 42. - Egypt)
2010. okt. 26. 07:11
Köszönöm! De Te most már csak Magatokra figyelj, Neked is kijár a boldogság! Sokat gondolok Rád, Rátok! Légy ügyes!
47. csandi1973 (válaszként erre: 44. - Erika691230)
2010. okt. 26. 07:06

Szia!


Igen, ezzel mi is így vagyunk. Főleg mikor a kislányunk még csak pár hónapos volt, mindig nézte a "plafon" egy pontját, és csak mosolygott. Ezt az érzést nem tudom leírni. Néha még most is előfordul (már elmúlt másfél éves, nem beszél, csak egy-két szót: baba, anya, mama, stb), hogy néz a "semmibe", és mosolyogva mondja: baba, és mutat egy pontra. Ilyenkor rögtön elerednek a könnyeim.

2010. okt. 25. 23:26

Sok sok erőt kívánok nektek ..sajnos tudom mit kellett átélnetek...nagyon sajnálom .Ölellek Barbika

Meríts erőt a gyerekekből igaz nekem sokszor a fiam sem tud segíteni....én is próbálok erős lenni de sajnos sokszor belül olyan nyomorultúl érzem magam....

Párom nem szeretne kistesőt pedig én úgy érzem sokat segítene rajtam.

2010. okt. 25. 23:16
Annyira megrázó, végig sírtam amíg olvastam. Bár ez semmi a Te fájdalmadhoz képest. Sajnálom...
44. erika691230 (válaszként erre: 43. - Erika691230)
2010. okt. 25. 23:08
Azt Mondják,a pici babák azért mosolyognak,mert látják az angyalukat.Pici kislányom hónapokon át a szoba egy pontját nézte mindig mosolyogva,beszélt,gagyogott,bármerre is vittük a szobában.Ez az ágya feletti üres mennyezet volt.Sokszor sírtam el magam,mert hiszem,a bátyját látta,és néha annyira rám tört ez az érzés,hogy sírnom kellett.
2010. okt. 25. 23:03

"KINEK GYERMEKÉT NEM FEDI SÍRHALOM,NEM IS TUDJA,MI AZ IGAZI FÁJDALOM"


Kedves Andi!

Sajnos,hozzászólások olvasására már nem futja az erőmből,majd máskor.Az én kisfiam 18 napot élt,és tegnap volt a halálnak a 21. évfordulója.

Teljes szívemmel átérzem a fájdalmadat.

Most van egy gyönyörű,20 éves lányom,aki 11 hónappal a bátyja után született,nekem Őt küldte maga helyett,és most,igaz,másik házasságból van egy csodás fél éves kislányom,de a kisfiam után keletkezett űrt teljesen sosem tudják pótolni.De hisz,ezt Te pontosan tudod.


Gyönyörűek a lányaid!Gratulálok!

42. egypt
2010. okt. 25. 22:29

Megfogadtam, hogy szülés előtt nem olvasok már semmi hasonló történetet, de a Te cikkedet már nagyon vártam. Borzasztóan sajnálom, ami történt, és mélyen átérzem...:( Azt hiszem, hogy mindig csak az tudja meglátni az ilyen dolgokban az értelmet, akivel megtörténik, mert kívülállóként csak azt tudja kérdezni az ember, hogy miért... Ha egyszer rájöttök, miért kellett ennek így lennie, (vagy talán már rájöttetek, nem tudom), akkor talán kicsivel könnyebb lesz...

Szívből kívánom, hogy ezentúl csupa jót kapjatok az élettől, és csak boldogságban legyen részetek!!

♥♥♥

2010. okt. 25. 22:13
Nagyon szépen írtál,végigsírtam a történeted.Sok szerencsét,erőt és egészszéget kívánok neked és a kis családodnak !
2010. okt. 25. 22:04
Mindannyian nagyon aranyosak vagytok, hogy elolvastátok, és hozzászólásaitokkal próbáltok erőt nyújtani. Igen, még mindig szükségem van minden apró "támogatásra". Kívülről nagyon erősnek tűnök, de sokszor majd' szétszakad a szívem. Ilyenkor a két lányom mosolya és a férjem ölelése tud vigaszt nyújtani.
39. csandi1973 (válaszként erre: 22. - Mariannka80)
2010. okt. 25. 22:02
Köszönöm az együttérzést, bár ezek szerint Te is tudod, milyen is ez az egész... Tényleg nagyon hasonló a történetünk, a VIGASZunk is közel egy időben született:) Az én pici lányom 2009. áprilisban.
2010. okt. 25. 21:55
Nagyon sajnálom...
2010. okt. 25. 21:32
részvétem. borzasztó lehetett mindezt átélni. ahogy olvastam a történetedet, még én is zokogtam.
2010. okt. 25. 20:55

Szívből kívánok Nektek sok erőt,kitartást,boldogságot,szerencsét,egészséget!

Őszinte részvétem a Kisfiad miatt,ha tudnám,enyhítenék a fájdalmatokon!


Én is erős toxémiás voltam,de mi nem voltunk veszélyben...az orvosok szerint...

A kislányaid gyönyörűek,vigyázzatok rájuk!!!

2010. okt. 25. 20:54
én is elvesztettem 4 babát,de mindannyit az első 4 hónap előtt.Teljesen együtt érzek Veled.Lelj nyugalmat a két másik gyermekedben.én is ezt teszem.Te egy nagyon erős nő vagy hogy ezt le tudtad írni.most sírok én is Veled...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook