Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van-e a szerelemben visszaút? fórum

Van-e a szerelemben visszaút? (beszélgetős fórum)


1 2
4. 74f8c12b8e (válaszként erre: 3. - 2a69f78972)
2012. szept. 26. 18:31
Én is pont így gondolom.
3. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Aniko0909)
2012. szept. 26. 10:56

És ha megpróbálnál őszintén beszélgetni vele az érzéseidről, vagy az érzéseid hiányáról?

Utóbbi esetben felajánlhatod a barátságod.

Azt azért mondd meg neki, hogy te nem érzékeltél semmit az ő szerelméből, hiszen még most is azt írod, hogy "állítólag"


Megérdemli az őszinteséged, hiszen ő is őszinte volt veled.

2012. szept. 26. 10:18
Csak óvatosan. Nekem mondjuk nem engedné az önérzetem visszamenni valakihez aki lepattintott.
2012. szept. 26. 09:49
Sziasztok! Volt egy fiú, aki állítólag szerelmes volt belém egy időben, ezt ő maga mondta, hihetetlenül mellettem állt, támogatott, de mivel nekem akkoriban volt barátom, nem léptem felé, csak mint barát.Ő erre ezt megunta és hónapokra eltűnt az életemből, nem is válaszolt se levélre, se smsre, telefont nem vette fel. Most újra beszélünk,az elején picit bizalmatlannak tűnt, de mostmát úgy tűnik, hogy tényleg minden rendben. Végül elmondta, hogy azért tűnt el, mert én bár ő próbált közelíteni felém, mint nőhöz, de én tanácstalan voltam és letett róla, plusz semmi komolyságot nem talált bennem. Van visszaút ez ilyen fiúhoz?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook