Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valyon mit is akar? fórum

Valyon mit is akar? (beszélgetős fórum)


1 2
13. epervirág (válaszként erre: 11. - Eda77)
2015. jún. 14. 17:19
Most hány km-re laktok egymástol?Most is kamionozik?
2015. jún. 14. 17:19
Gondolom 77-ben születtél... ha igen, akkor nem vagy már naív gyerek és magadtól is tudnod kell a választ: ennyi volt ebben a "kapcsolatban".
11. Eda77 (válaszként erre: 3. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 14. 17:16
Kérdeztem. A válasz amint anyagilag lehetősége lesz rá szeretne találkozni velem. Azóta is minden nap beszélünk. De most nem igen tudom, hogy álljak hozzá ezek után....
10. ab61752c45 (válaszként erre: 7. - E2add1f84e)
2015. jún. 14. 17:16
fejbe vágni vele,ha nem akar még egy találkozót.
2015. jún. 14. 17:14

Jó tényleg érdekesen kezdtem írni az elején de ha értelmes hozzáfűzésed nincs akkor tegyél meg egy szívességet.......


Epervirág és AdrianaLecouvreur köszönöm, hogy értelmesen fogtátok fel.

2015. jún. 14. 17:13
Nem értem, mi akadálya volt a telefonszám cserének??
7. e2add1f84e (válaszként erre: 5. - Ab61752c45)
2015. jún. 14. 17:13
Vallyon azt mire kell használni:-)
2015. jún. 14. 17:07
Szia!Én a helyedbe elfelejteném.Amúgy az én párom is kamionos és én is neten ismertem meg.Mi első megbeszélt talin találkoztunk is.
5. ab61752c45 (válaszként erre: 1. - Eda77)
2015. jún. 14. 17:06
először is vennék egy helyesírási szótárt.
4. csiga4dada (válaszként erre: 2. - Kristo_f)
2015. jún. 14. 17:05
Vissza a jövőbe
2015. jún. 14. 16:59
Kérdezd meg tôle, hogy vajon mit is akar.
2015. jún. 14. 16:58

2015.07.15 én neten kezdetm"

Back to the future!


VaLYon hány éves a kapitány?

2015. jún. 14. 16:55

2015.07.15 én neten kezdetm beszélgeti egy férfival egy csevegő oldalon én akkor 25 ő meg 31 éves volt. Akkor nem igen tekintettem másként rá mint barátként mert tetszett a nézőszöge a kifejezésmódja. Majd a Facebook oldalon is bejelölt kb 2 hónap után és minden nap beszélgettünk ha csak annyira is jött fel h beköszönjön jó estét kívánjon és jeletse h rendben hazaért és már fekszik is ( kamionos ).

1 szer taliztunk volna a városomba Mivel ő kb 1 órás kocsiútra lakik tőlem. Elmentem de ő nem mire net közelbe jutottam szólt h nem tud várni mert hívta a főnöke...naívan bevettem. Majd Januárba nekem volt dolgom nála és akkor se találtuk egymást de h elkérjük egymás számát olyan nincs okosak vagyunk :D Januárba bejelentette felmondott , gondoltam magamba hála mert nem szeretem a kamionosokat párkapcsolat terén és néha elgondolkodtam jó lenne ha de nem gondoltam rá mint leendő barátra. De mikor bejelentette h Bécsbe költözik összedőlt bennem egy világ és rájöttem h apródonként a szívembe férkőzte magát. Mikor szótlan voltam megkérdezte h mi bajom ( mindig érezte valahogy h bajom van nem tudom miről ) Elég nyílt vagyok és elmondtam h reménykedtem egy taliban és eddig hogy éreztem és most mit érzek. És Ő nagyon örült neki de Bécs útközben nem jött össze. Kereste a melókat és áprilisban talált Szombathelyen egy jó fizetős melót Szegedről felköltözött ez sem tetszett. Megkérdezte vele mennék e meg h mit szólok ehhez az egészhez ( rábíztam a döntést úgy kell döntenie mintha én nem is lennék , mert út közben ő is kijelentette h tetszem neki, de én nem megyek fel olyan személlyel akivel nem taliztam még soha). Megvártam h megkapja az első fizuját ami most volt ugye és meghívott egy buliba amit a szülővárosában szerveztek . Mit nem mondjak repestem h talizunk és mivel az szintén itt van délen mondtam ennyi belefér ő is utazik én is és jól jövünk ki . Igen ám de nem birtunk beszélni mikorra ér oda a vonatja meg h én mikorra menjek és nem jött fel neten én meg nem tudtam telefonálni sem igy megint elmaradt a tali ez már a 3 dik. De csütörtökön még cukin váltunk el egymástól h szombaton találkozunk.....

Ennyire bénák lennénk vagy csak játszadozik velem?

Ki mit tenne a helyemben?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook