Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Váltsunk életmódot! fórum

Váltsunk életmódot! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. ápr. 11. 15:32

sziasztok

olvasgatom amit irtok, hat eleg remiszto. csak egy tippet akartam adni. szerintem a hunyadiviz is tok jo meregtelenito es nem kell mindenfele bogyokat szedni.

42. Suhi
2008. ápr. 11. 15:15
20x-ra dagad zselés állagú lesz (ergo nem szakad szét)
41. Suhi
2008. ápr. 11. 15:14

Na jó... utána olvastam ennek a colon cleanse-nek.

1, nincs féreghajtó hatása

2, olyan anyagot tartalmaz, ami vízzel érintkezve a beledben 20x-ra dagad a leírtak alapján. A beledben hozzátapadnak a redőkben, kefeszegélyben maradt bélsár (ezé méregtelenítő), s ilyen érdekes formában ürül.

40. erikpipi (válaszként erre: 39. - Peg)
2008. ápr. 11. 11:39

Engem érdekelt volna, hogy néz ki, ha már kiszedted.:D Pl. van e szeme? Lehet, hogy pislogott!:DDDDD

Na, jó félretéve, legközelebb mosd már le.OK?

39. peg (válaszként erre: 37. - Erikpipi)
2008. ápr. 11. 11:17

ne viccelődjünk kérem .... :( ha a magad bőrén megtapasztalod, meglátod nem olyan vicces ott állni értetlenül, nézni ki a fejedből, nem érteni csak nézni mint egy idióta.

megsem próbáltam megmosni. betekertem papírba és dupla tescos zacsiban levittem a közös szemeteseb. ennyire volt energiám.

Amúgy ha netezel és beírod: colon cleanse ( natur, ananász, eper) beadja. Jómagam meghozattam egy drógériással. 7.990.-/doboz. Állítólag elég 1 dobozzal. Most szerzem be a maradékgyilokokhoz szükséges:) termékeket. íííííííííííírtok ezerrel

2008. ápr. 11. 09:45
JA, s hol vetted?
37. erikpipi (válaszként erre: 35. - Peg)
2008. ápr. 11. 09:38

Ha már odáig eljutottál, hogy kiszedted, nem mosnád le, hogy jobban megnézhessük?DD

Ja, és mennyibe került ez a szer?

36. peg (válaszként erre: 34. - Cszsuka)
2008. ápr. 11. 08:34
Tudod az a döbbenetes ismét ezt kell mondanom, h. magasan vigyáztam mindig a higiéniára, norm. szoc. körülményekben éltem mindig. Újra és újra nyitott a kérdés: hogy a fenébe került oda .... az ökonetest fel fogom kutatni és tuti elkövetek mindent, h. kivégezzem őket ( csírájában). Amikről írtál, még egyenlőre ismeretlen dolog számomra,után fogok járni! kösz az infót.
35. peg (válaszként erre: 32. - Erikpipi)
2008. ápr. 11. 08:29
:) tehát visszanéztem, láttam egy csigabiga szerü valamit és mivel már elötte olvastam ezekről, egy fülpuccantóval kiemeltem. Nem hinném, h. bélsár, mivel ahogy emeltem ki:) nem szakadt szét. Bődület leírni amúgy. Mai eredmény: jött 3 db kicsike 4-6 cm. Onnan ismerhető fel, h. lényegesen elkülönül állagában, színében a bélsártól.
34. Cszsuka (válaszként erre: 32. - Erikpipi)
2008. ápr. 10. 20:53

Jaj, ilyeneket ne kérdezz már!!

Egy ilyen alakú féregnek egyáltalán nem "odabent" van a helye. Ha volt ilyen nagy, akkor voltak kistestvérei is, megnyugtatlak. Nem ártana valami parazita irtót szedni. Mivel én Ökonetes vagyok, csak onnan tudom ajánlani, ha ismertek a közelben ökonetest, nála meg tudjátok rendelni. A neve Parasine és az általam emlegetett BWL-3-al együtt kell beszedni, az nem csupán az ilyen típusú parazitákat segíti külvilágra.

Ráadásul a bélféreg elszívja a tápanyagot, B vitamin hiány is előfordulhat, aminek többek között gyenge idegzet lesz az eredménye. Ha a paraziták kikerülnek, a felszívódás is javul, s valóban ezáltal lehet fogyni...

33. 923b9fc8b4 (válaszként erre: 30. - Peg)
2008. ápr. 10. 19:43
Lehet, rossz a szemem, de én nem látom, hogy ez féreg lenne. Inkább csak bélsár.
32. erikpipi (válaszként erre: 27. - Peg)
2008. ápr. 10. 18:55

Fogalmam sincs.:)Mondjuk láttam már béldarabot az volt ilyen. Még arra lennék kíváncsi, hogy került a papírra? Mondjuk nem csak engem érdekel, de én vagyok a legszemtelenebb.:DDD

És mi a haszna? ezután jobban lefogysz? Na, és mi az? Tényleg nem tudom, de ha esetleg valami féreg, akkor nem lett volna jobb, ha továbbra is bent marad?:D

31. Suhi (válaszként erre: 30. - Peg)
2008. ápr. 10. 14:25

tévedések elkerülése végett...

salátától, földi eper eszegetésétől stb ugyanúgy bekerülhet a féregpete a szervezetedbe, mint a nem jól átsütött hústól

csak azért mondom, nehogy féreértés legyen s mindenki vegává váljon, mert nem az a megoldás:)

csak ennyit akartam:)

30. peg (válaszként erre: 29. - Cszsuka)
2008. ápr. 10. 12:18
... köszi a gratulát inkább a döbbenet van bennem , mert eddig volt egy elképzelésem , miszerint velem nem fordulhat elő,bennem nincs és kb. egy órát tétlenül kavarogtam a lakásba, mert nem tudtam felfogni a látványt. Figyelek a higiéniára, alig eszem húst, méregtelenítek sportolok és lőn. Van egy féreg bennem. Szóval el vagyok keseredve, h. volt/van bennem :(
29. Cszsuka (válaszként erre: 28. - Peg)
2008. ápr. 10. 12:01

gratula!

Mennyi volt a Colon cleanse? Olyan 4-5ezerre emlékszem. A BWL-3 is nagyjából ennyi, csak az más összetevőkből áll.

28. peg (válaszként erre: 26. - Erikpipi)
2008. ápr. 10. 11:49
ezen az oldalon a képgalériát feltétlen nézd meg :)
27. peg (válaszként erre: 26. - Erikpipi)
2008. ápr. 10. 11:46
valami ami a bélsárral jött ki. Valami amivel eddig nem találkoztam. Van egy amerikai béltisztító termék ( colonics- így keress rá )és ott van ehhez bővebb info. Én kerestem egy pénztárcakímélőbb módot. Ez a colon cleanse. Nos 10 nap után ez történt. Szerinted mi lehet :)
26. erikpipi (válaszként erre: 25. - Peg)
2008. ápr. 10. 10:51
Mi az a képen? :)
25. peg
2008. ápr. 10. 08:17
sziasztok. 10 napos Colon Cleanse kúra utáni eredmény a képeim között! Bocs mindenkitől, ezt meg kellett tennem, h. bizonyítékot szolgáltassak, h. a szer működik.
2008. ápr. 3. 21:43

nem csináltam béltisztitást. amugy jelenleg 99 kiló vagyok :(

és 65 szeretnék lenni, aztán majd meglátom hogy kell e még fogyni:)

23. Cszsuka (válaszként erre: 22. - 22f56b42c8)
2008. ápr. 3. 20:54

Miért? Hány kiló vagy? (Ha nem titok)

Béltisztítást csináltál már? (Ha már írtál erről, akkor bocs) :)

22. 22f56b42c8 (válaszként erre: 20. - Manókavagyok)
2008. ápr. 3. 19:39

szia:)

hát semmi titok:)

szénhidrátszegény étrend:) nagyon vigyázok a nasival , és a szénhidrátos kajákat minimális mennyiségben eszem, fehérjeturmixot iszom, valamint heti 4 szer kondizom:) jelenleg ez a helyzet:)és még 34,8 kilót kell fogynom:( legalább..aztán utána meglássuk kell e még..

21. peg (válaszként erre: 18. - Pimpi3)
2008. ápr. 3. 08:36
Meddig csináltad? Egy dobozzal vettem 3. napnál tartok. Nem értem mi történik veled, mi lehet az oka .... :(
20. Manókavagyok (válaszként erre: 19. - 22f56b42c8)
2008. ápr. 3. 06:41

Szia! Már hogyne fogadnánk be, üdv néked itt nálunk!

Mi a te titkod, milyen elvek szerint étkezel, mit sportolsz?

19. 22f56b42c8 (válaszként erre: 16. - Manókavagyok)
2008. ápr. 2. 23:17

szija:), és sziasztok

remélem beogadtok magatok közé:))) én 2007. májusában váltottam életmódot:)

18. pimpi3 (válaszként erre: 15. - Peg)
2008. ápr. 2. 22:16

Én egy hete fejeztem be a colon cleanse evését!Mert én a jokhurtba tettem!Ananászosat!

Anyagcsere zavarom van ,de nagy mértékbe!Mig ezt ettem és ittam a májva teát rendesen tudtam wc-re járni és tisztultam is rendesen!Most miota elfogyott nagyon rosszul érzem magam!Csak gyogyszerrel tudom elvégezni a dolgom!

17. Cszsuka (válaszként erre: 13. - Peg)
2008. ápr. 2. 21:49

Szia!

Most látom, hogy nem válaszoltam a kérdésedre, de közben itt több helyről is kaptál választ, helyettem. Valóban igaz: biorezonanciával is ki tudják mutatni, mégis a legpontosabb eddig a véranalízises vizsgálat. Nőgyógyász csak akkor találja meg, ha pont szaporodási fázisban vesz kenetet, amiről viszont nem tudjuk, hogy mikor van. Én a juharszirupot továbbra sem ajánlom senkinek, ha valóban diétázni szeretne, hiszen az tömény szénhidrát, jól meg lehet vele zavarni a szervezetet. Ennyi erőből nyugodtan megehetsz egy kiló cukrot normális kaja helyett. Nem tudom elképzelni, hogy Ausztráliában valóban ennyi juharszirupot tudnának előteremteni...

De, ha valódi, akkor sem ajánlanám rendes étkezés helyett!!!!

2008. ápr. 2. 20:05

Én is rászántam magam végre: holnaptól juharszirup. Candidát nem ellenőriztettem, mert nem jutottam el eddig orvoshoz, talán pénteken...

Peg, sok sikert a kúrádhoz!

Ajjajj, holnaptól nincs cigi sem :(

15. peg
2008. ápr. 2. 17:53
... köszi,közben utána olvastam a dolognak. 2. napja eszem az eper ízű Colon cleanset. Belevágtam:) A májtisztító kúra után vagyok ( és mindenre nyitott ). Tény, h. amiben hiszünk azzal segítünk magunkon. A drogeriaban ahol megvettem az eladó a saját tapasztalatait mesélte el.2006:bélmosása volt 2007: colon cleanse.2008 colonix.Annyira lelkesen mesélt minden apró részletet, h. most is elnevetem magam ha rágondolok.
14. kustiov (válaszként erre: 13. - Peg)
2008. ápr. 2. 12:41
A candidanak tobb fele fajtaja van,amit nogyogyasznal, belgyogyaszna is ki tudnak mar mutatni,sot en biorezonancias vizsgalaton is voltam es ott is meg tudjak mondani,tobb egyebb gomba,bacilus es parazita mellett.A candida albicans elegge elterjedt es az emberek 80-90% szenved ilyen problemaval,csak meg nem tud rola,vagy soha nem jelentkeztek a tunetek.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook