Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Változtatni kellene a felfogásomon vagy hagyjam ezt a férfit? fórum

Változtatni kellene a felfogásomon vagy hagyjam ezt a férfit? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. jan. 2. 15:41
El ne engedd, foggal - körömmel küzdj ezért a főnyereményért! A törzshelyén tuti van néhány éles karmú vetélytárs.
3. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 15:39

Egy agresszív piás posztológyároshoz miként kell elképzelni az alkalmazkodást?

Amúgy jó tulajdonságát tudsz említeni?

2021. jan. 2. 15:39
Ha a lányod (ha lenne!) ezt a szitut adná elő, neki mit mondanál?
2021. jan. 2. 15:34

Futólag régebb óta ismerjük már egymást, de az elején mikor elkezdett közeledni s rákerestem a Facebookon, már akkor azt éreztem, hogy nem tudnám elképzelni, hogy a barátnője legyek, mivel zavart, hogy napi szinten posztol mindent, akár kép, akár valami vicces poszt... aztán észrevettem, hogy az ismerősei nagy része, akikkel bulizik az vagy roma, öreg s nőtlen férfi, vagy pedig tőle 15-20 évvel fiatalabb srác. Noha 40 éves, majd minden hétvégén a haverokkal isznak valahol vagy lazulnak, berúgnak; én pedig úgy érzem, hogy nem lenne már hely így számomra az életében. Aztán elég agresszív, lekezelő típusnak tűnik.

Ne is foglalkozzak vele vagy alkalmazkodjak, mert nálam van a probléma?!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook