Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Való világ 9 - vélemények, beszélgetés fórum

Való világ 9 - vélemények, beszélgetés (beszélgetős fórum)


141. 04424e865e (válaszként erre: 140. - Kicsi Fecske)
2018. nov. 11. 22:59

Nekem van egy olyan érzésem, hogy nem lesz Radics-Roli párbaj. Túl korai lenne, ha a két hangadó közül az egyik kiesne.

A kihívásig még nagyon sok víz fog lefolyni a Dunán, addig bármi előfordulhat.

Persze ez csak az én elméletem.

140. Kicsi Fecske (válaszként erre: 137. - D1zsúlika)
2018. nov. 11. 22:47

Nekem is pont az jutott az eszembe, hogy Roli helyében, mint villamester, hagytam volna Radicsot fellélegezni, majd kihívtam volna párbajra.

Szerintem is "megdicsőült" volna ezzel Roli.


Egyébként, tényleg egy káosz volt az egész kiválasztás.

Rendben van, hogy az első volt még, meg sokan vannak, de tényleg gyakorolhatták volna a tábla kihozatalt, a táska behozatalt stb. Azt sem tudták, hol vannak szerencsétlenek, Anikó meg csak beordibált nekik! :D


A két új játékos, olyan, mint a többi bent lévő.

A szimpátia szavazásnál meglepődtem, hogy Era

milyen hátul szerepelt.

Kíváncsian várom a véleményeket.

139. Ildi (válaszként erre: 138. - 04424e865e)
2018. nov. 11. 22:42
maximálisan egyetértek.
138. 04424e865e (válaszként erre: 137. - D1zsúlika)
2018. nov. 11. 22:42
Ahogy a játékban résztvevők, úgy a műsorvezetés színvonala is szériáról szériára csökken.
2018. nov. 11. 22:37

Kiesett Szintike!

A kiválasztásnál, négy szavazatot kapott Roli, négyet Radics. Mivel, Roli volt a villamester, az ő szava döntött. Raicsra tette a zöld kendőt.


Én, Roli helyében, magamra tettem volna. A kihívásnál, kivittem volna magammal Radicsot.

Roli, nagyot ütött volna ezzel, és megdicsőülten ment volna vissza a villába, ahol egy darabig nyugodtan ülhetett volna a sejhaján.Szerintem.


Kíváncsi vagyok, a két új játékos, milyen lesz emberileg.

Vivien (?), mutatós, de nagyon felvágták a nyelvét, erre mondta valaki, hogy "biztos bölcsész." :D

Lacika (?) pedig, olyan Radics féle utánzat. Valószínű, valamiért tényleg kiakarják rakni Radicsot.


Ezt az első kiválasztást, az újak bejövetelét, elég "fejetlenül" bonyolították le.Sokat akartak, kevesebb több lett volna. (Gyakorolhatták volna napközben a kiválasztás menetét, volt rá idejük!)

Borzasztóan ment a szavazás, de Anikó és Peti is gyengék voltak nagyon. Anikó úgy ordibált velük néha, mint ahogy a bent lévő lányok szoktak.

2018. nov. 11. 19:33
Szerintem ez a Hunor fiú szégyenlős. :D
135. Cymbelyne (válaszként erre: 134. - Soyle74)
2018. nov. 11. 14:21

Igen, az elég bicskanyitogató, hogy csak lányokkal szemben nagy az arca. Fiúknak miért nem meri kimutatni ezt az oldalát? Mert fél, hogy nagyobb ellenállással találkozik? Remélem, ki fogják rugdosni a komfort zónájából. Nemcsak őt, hanem mindenkit.


Hunor tucatember. De akkor is látszik rajta a gyengeség. Ha fogadnom kéne, akkor ő fog a leghamarabb összeomlani. Nem valami stabil az az álarc. A beköltözésnél is remegett a hangja, de közben próbálta tartani a macsó szerepet. Ha már a beköltözés kikészíti, akkor mi lesz később?


Greg, Era és Roli érnek valamit, a többi játékos kuka. Na jó, talán még Radics. Jellemtelen, de akkor is jó játékos.


Szerintem megint az lesz, mint tavaly. Kiesik valaki, és a helyébe beköltözik egy új.

134. soyle74 (válaszként erre: 133. - Cymbelyne)
2018. nov. 11. 13:50

Radics úgy látom csak a lányokba mer belekötni, a fiúkba nem, ezért szerintem gyenge jellem. Tipikusan olyan ember, aki többnek akarna látszani, mint ami. Színészkedik, de rossz színész, remélem kiesik minél hamarabb, bár az ilyenek ált. sokáig húzzák bent a villában.


Hunor szerintem sótlan, olyan semmilyen, és továbbra is azt mondom, hogy külsőre is csak átlagos.


Csokit továbbra is bírom, vicces, igaz nem egy észkombájn.


Era rendes csaj, szerintem jól ellesznek Rolival és Zsuzsuval.


Greg sunyi szerintem, most még kedvesnek látszik, de szerintem ahogy telik az idő, egyre bunkóbb és törtetőbb lesz.


Kíváncsi leszek, hogy ki fog elsőként kiesni, de sajnos nem mutatják a szavazás jelenlegi állását, így nehéz megtippelni, hogy vajon kinek fog véget érni elsőnek a játék...

2018. nov. 11. 13:37
Radics érdekes még. Vajon tényleg ennyire gonosz? De neki legalább van egyénisége. Bár hogy ez mennyire ő, az is jó kérdés. Lehet, ez is egy álarc, mint Hunornak. De Radicsot őszintébbnek érzem. Róla el tudnám képzelni, hogy megnyeri ezt a játékot. Minden megvan benne. Van humora, van jó oldala, de közben tud szemét is lenni és simán átgázol bárkin. Az egyetlen versenyző, aki csinálja a műsort.
132. Cymbelyne (válaszként erre: 130. - Kicsi Fecske)
2018. nov. 11. 13:33

Csoki és Krisztián olyanok, mintha csak a farkukról tudnának beszélni és itt meg is állt a tudomány. De most komolyan, miért válogattak be ennyire buta embereket?


Hunor egy dögunalom. Legalábbis az az álarc, amit visel. Alatta meg ki tudja, hogy mi van. Szerintem eleve gáz, ha valaki ilyen szinten megjátszós. Nem szeretem a kamu embereket.


A csajoknak pedig a nevüket se tudom megjegyezni. Annyira egykaptafa mindegyik. Talán Zsút azért, mert őt kipécézték és kezdem sajnálni. Már most. Mindenkinek a céltáblája.


Eddig a meleg srácot kedvelem a legjobban, ő legalább csinálja a show-t.

131. Cymbelyne (válaszként erre: 109. - B4b1d52444)
2018. nov. 11. 13:27
Nem attól lesz érdekes valaki, hogy végigmegy rajta a villa. Ezek között a játékosok között alig van érdekes versenyző. Tényleg olyanok, mint az állatok. Pedig jó kis játék lehetne. Be lehetett volna válogatni olyanokat is, akik egyéniségek, tudnak gondolkozni, taktikázni... De ezek nem fognak taktikázni. Talán Rolit kivéve. Szegénykém, már most sajnálom. Kimondta a frankót, amikor beköltözött. Sűrű sötétség van a fejekben és mindenki játssza az eszét. Csak kérdés, hogy meddig. Nekem az a benyomásom, hogy gyenge embereket válogattak be, gyenge egyéniségeket, akiknek nagy a pofájuk és igyekeznek erősnek látszani. Pedig nem azok. Kíváncsi vagyok, hogy végül az értelmesebbek hullanak ki, vagy az aljanépe. Ha az aljanép marad, akkor idén kihagyom ezt a műsort.
2018. nov. 10. 21:07

Egyenlőre, senki sem természetes, csak a "kamerának élnek" a játékosok, teljesen kivetkőzve magukból.

Azt gondolják, hogy mekkora showt rittyentenek.

Főleg, a magát atyaistennek képzelő busman gyerek Csoki, a félbusman Radics és Krisztián.

Az utóbbi kettő, még picsog is, mint anno a "taknyos Soma gyerek." (Hogy nyerhette meg a játékot??!! :(((


Era és Roli, tök normálisnak tűnik egyenlőre.

Hunorról később, most még fekete folt.

Greg kissé hisztis, de talán Roliékkal változik és előjön az igazi arca.


Vajon ki lesz az első kieső?

Vajon lesznek meglepetések a bejövetellel, esetleg házaspár, vagy testvérek? (Volt már ilyen)

129. b0f0be9c95 (válaszként erre: 118. - Gyöngy:))
2018. nov. 10. 20:52
Én is így voltam vele.
128. soyle74 (válaszként erre: 127. - Specially)
2018. nov. 10. 14:57

Vagy inkább kislány. :)

Krisztiánt pl. a Való Világ FB-oldalán már Krisztinának csúfolják egyesek. :D


Kicsi a fütyi, nagy a pofa?! :D

Úgy látszik ezzel a tahó stílussal próbálja ellensúlyozni a kis szerszámát. :)

2018. nov. 10. 14:52
Lassan kiderül,hogy az összes nagy macsó egy kisfiú :D Krisztián ahogy beszélt..én is találkoztam már ilyen féreggel neki is kicsi volt a fütyije lehet ez az összefüggés :DDD
126. 04424e865e (válaszként erre: 117. - Flóra76)
2018. nov. 10. 12:56
Én azt gondolom ez a három legény, nem olyan nagyfiú, mint amilyennek beállítják magukat.
2018. nov. 10. 12:29
Én is nézem ezt a szennyműsort. Szeretek szörnyülködni. :D
124. soyle74 (válaszként erre: 123. - Gyöngy:))
2018. nov. 10. 10:15
Jó hát a hanglejtése kicsit fura, az igaz. De rajta legalább nem érzem a gonoszságot, mint jó pár emberen bent.
123. gyöngy:) (válaszként erre: 121. - Soyle74)
2018. nov. 10. 10:07
Nekem Zsuzsu csak addig szép, amíg meg nem szólal.
122. soyle74 (válaszként erre: 115. - Flóra76)
2018. nov. 10. 10:07

Hát lehet, hogy Cintikét is minősíti a dolog, de ilyen mocskosul akkor sem beszélünk egy nővel, ahogy ez a bájgúnár Krisztián.

De ahogy látom szerencsére Era már szólt a fiúknak, hogy ne beszéljenek már így a lányokkal.

121. soyle74 (válaszként erre: 118. - Gyöngy:))
2018. nov. 10. 10:05

Hát jó, legyen az akkor. :)

Bár én meg azt mondom, hogy Zsuzsu néz ki nagyon jól, legalábbis nekem nagyon bejön arcra.


De úgy látom Hunor is fogja itt majd kavarni a dolgokat, rafkós csávónak tűnik...

120. Ildi
2018. nov. 10. 09:55
Nekem egyik sem szimpi, bár talán a Hunornak lesz ott a legtöbb esze,,igaz, úgy kell lepkehálóval elkapni.
2018. nov. 10. 09:51
Ennél alpáribb,undoritóbb müsor a világon nincs..
118. gyöngy:) (válaszként erre: 114. - Soyle74)
2018. nov. 10. 09:48

Szerintem egyáltalán nem átlagos, jóképű fiú.

De a bemutatkozó filmje után már egyből nem tetszett, ez a szépfiús viselkedés nekem nem jön be.

117. Flóra76 (válaszként erre: 116. - 04424e865e)
2018. nov. 10. 09:47
Kiváncsi leszek, szembemegy-e a gittegylettel. Gondolok itt a Csoki-Radics-Krisztián szupertrióra...:))
116. 04424e865e (válaszként erre: 114. - Soyle74)
2018. nov. 10. 09:42
Eddig Roli az, akire azt mondnám normálisabbnak tűnik a többinél, de hosszú még a játék, lehet később ő is teljesen más lesz.
115. Flóra76 (válaszként erre: 114. - Soyle74)
2018. nov. 10. 09:37

Az átlagosnál picit sármosabb, bár ha megszólal el-el tűnik ez az érzés...:)


Az,hogy Cintikével lehet így beszélni, őt is minősíti, nem kicsit.

114. soyle74
2018. nov. 10. 08:31

Ez a Hunor szerintetek is annyira jóképű lenne? Mert szerintem tök átlagos a csávó.


De hogy a Krisztián hogy beszélt már a Cintivel, pff.... :/

Remélem ezek után egy nő sem áll vele szóba bent, de kint a való életben sem...


De hogy sírt már a két nagypofájú, a Krisztián meg a Radics is, vicces szitu volt. :)


Era rendes csaj, látszik, hogy ő nincs elszállva magától, és Roli is jó fej, Ginuval sincs különösebb problémám egyelőre, leszámítva a meztelenkedését... :/

113. soyle74 (válaszként erre: 112. - Specially)
2018. nov. 9. 16:07

Érdekes, szerintem meg inkább a Radics meg a Krisztián tartja magát istennek.

Bár mondjuk az tény, hogy mindegyik el van szállva magától. :)

112. Specially (válaszként erre: 111. - Soyle74)
2018. nov. 9. 13:09
Ht én sok szimpatikus dolgot nem találtam csokiban taszító a nagyképűsége de lehet azért mert alapból nem szeretem az ilyen isten vagyok típusú pasikat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook