Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válassz színt a csillagjegyed szerint! fórum

Válassz színt a csillagjegyed szerint! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Válassz színt a csillagjegyed szerint!

1 2 3
2007. nov. 10. 23:53

Minden stimmel,kivéve a vérnarancsot!A Bika színe lenne ez,vagyis az enyém.Azt bekell ismerjem,mióta az ebédlőm falait(mindegyiket más árnyalatra) rózsaszínűre,narancssárgára festettem,sokkal meghitebb,nyugisabb lett ez a helyiség.Azelőtt rendszerint borsózöld volt az egész fal,de megúntam azt a színt.

Öltözködésben a fekete,sötétkék,szürke a domináns.

2007. nov. 10. 16:57
Ikrek vagyok, és pontosan az a kedvenc színem, ami a cikkben is olvasható. Imádom a sárga minden árnyalatát (bár mintha úgy hallottam volna hogy ez a bolondok színe:D)
2007. nov. 10. 11:44
skorpió vagyok:és kék,sárga Ezek a kedvenceim:)
2007. nov. 10. 11:39
én kos vagyok és imádom a zöldet,barack színt,feketét,fehéret
16. Donyta
2007. nov. 10. 10:45

Szeretem a színeket, a kedvenceim a kék minden árnyalata, a zöldek, és a sárgák. A leírás szerint sárga és a narancs változatai lennének igazán jók számomra. Részben ez meg is van.

IKREK:

15. Suhi
2007. nov. 10. 10:10
Szűz jegy szülöttje vagyok, s a kedvencem a zöld szín, ok ruhám zöld, s a környezetem is... béhazöld :D
2007. nov. 10. 05:16
Én skorpió vagyok, és nem tartozik a kék a kedvenc színeim közé...:)
13. LoLiNa
2007. nov. 10. 04:43
én halak vagyok.. de minden téren égszinkék párti..
12. tengericsillag (válaszként erre: 6. - Tengericsillag)
2007. nov. 9. 22:13
nálunk Anyukámnak tényleg a lila a kedvenc színe,fiamnak a zöld,de a férjem ki nem állhatja a narancssárgát:(
2007. nov. 9. 22:08
Szerintem is hülyeség ez a cikk.Oroszlán vagyok,nem szeretem a sárgát,nem is áll jól.A nővérem halak,utálja a pirosat,soha nem venne fel ilyen ruhát.A párom vízöntő,rajtam sem nagyon tudja elviselni a lilát,mivel fradi drukker.
2007. nov. 9. 20:52

Nálunk sem illik rá egyikünkre sem, amit a cikk ír.

Én pl. Virágoskert hozzászólásával értek egyet, én is szűz vagyok, de ki nem állhatom a zöld színt. :D

Kék a kedvencem, lehet, hogy később kellett volna születnem? :D

2007. nov. 9. 20:20

:) Én meg azt veszem föl, ami épp tetszik:)

És majd' mindegyik színben csinos mindenki, ha izléses a ruha...

8. tengericsillag (válaszként erre: 7. - Manhattan22)
2007. nov. 9. 20:18
én a szűzhöz szürke,barna,zöld,azaz föld színeket tudtam.
2007. nov. 9. 20:12
Ez érdekes...Én úgy tudtam, a Szűzhöz a világoskék illik...:DDD
2007. nov. 9. 20:11
Én is halak vagyok,de nem áll jól a piros,nem is vagyok oda érte.Inkább kék,zöld színeket szetetem,persze nem mindegy az árnyalat sem,pl.:királykéket utálom.
2007. nov. 9. 20:06

A születési dátumom szerint engem is a halakba csoportosít ez a valami...

Kedvencem a kék, s érzékeny lelkem kékben is mindent gyönyörűen elvisel, s kibír:)

De jól áll a fekete és a fehér is:)

(bocs, aki hisz benne.)

2007. nov. 9. 20:01
Én halak vagyok ...és ki nem állhatom a pirosat ,a pirosaslilát meg főleg DDD
2007. nov. 9. 19:46
Én bak vagyok, de én sem szeretem azt a színt, amit ír. Bár érdekes, mert máshol meg tök más színt írnak "nekem", az viszont passzol. Hülyeség ez az egész asztrológia. :D (Bocs, aki hisz benne.)
2007. nov. 9. 19:35

Szia!


Milyen érdekes a szűz-re vonatkozó szin. Én szűz vagyok és nem nagyon szeretem a zöldet az öltözködésemben, de valahogy körülöttem sem igazán viselem el. Két éve szinte kisem lábalok az egyik betegségből már ott is van a másik, jó-jó ezek nem nagy betegségek, de akkor is,-eddig ezek nem voltak.Ugyan akkor úgy érzem és tényleg úgy érzem a testem ragyog:)

Cseréljek ruhatárat?, vagy vegyem magamat körül zöld-el?

1. Hoxa
2007. okt. 8. 23:17
Minden csillagjegynek megvan a maga kedvező és kedvezőtlen színe. Ha jól választasz magadnak, akkor energikusabb, szebb és elégedettebb lehetsz!

Ugrás a teljes írásra: Válassz színt a csillagjegyed szerint!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook