Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki van még egyedül szilveszterkor? fórum

Valaki van még egyedül szilveszterkor? (beszélgetős fórum)


1 2
15. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 12:40
Volt ilyen szilveszterem nekem is, dolgozd fel a szakítást, utána meg folytasd az életedet. ;)
14. 55Judit (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 1. 09:02

Igaz hogy nem gyorssegély amiről írok, de hátha...

Éppen tegnap nézegettem a Szabó Gyuri bácsi, a bükki füvesember videóit. Nagyon jó ötleteket kaptam tőle. A te problémádra is van megoldása, ha gondolod ráértedben hallgasd az előadásait. Bajodra gyógyteákat bio boltokban is be tudsz szerezni.


Egészségre vonatkozó tanácsokat egészséges, idős emberektől szabad elfogadni. Szabó Gyuri bácsi pont ilyen.

13. tuskoledi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 1. 07:19

A felfogásod nagyobb gátja az ismerkedésednek, mint a 10 kg felesleg. Előbb fogadd el, sőt, szeresd magad, utána próbálkozz pasit találni.

Boldog Új Évet!😘🍾

2021. dec. 31. 21:50
Egyedül vagyok, már le is feküdtem. Lexarom a Szilvesztert
2021. dec. 31. 21:38

Én is itthon gyerekeim hàzibuliba -aminek örülök hisz 4elött kelnem kell meloba..passz tudok e majd aludni a petàrdàzàs tűzijàtéktól màr most hangos mi lesz éjfélkor :D

Amúgy mentem volna éjszakai túrára baràtokkal -én karàcsony elött szakitottam..nem fogok begubozni-igaz megint hiztam én is ..mindig szakitàskor ez van ugyhogy jó lenne nem belevàgnom egy kapcsolatba..

Mindig egy csalódàs a vége csak adok adok de nem kapok..mindig ugy néz ki csak én teszek a kapcsolatba..

10. dafke (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 31. 21:20

Volt rajtam 25 kg is pluszban, és a világ sem dőlt össze. És így is voltak, akiknek bejöttem. ;)

Most sem fog, hogy nem vagy már csinibaba. Becsszó.

Attól még bulizhatsz és pasizhatsz is. Nincs ilyen törvény, hogy csak csinibabáknak szabad ez.

Egy hajmosás viszont nem árt. Vagy legalább egy szárazsampon.

2021. dec. 31. 21:07

Szerintem meg maradok itthon.

(Barátnők már elindultak, egyedül meg nem megyek)


Ha valaki még egyedül van írjon!

8. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 31. 21:01

Akkor ne szedd. Nyalogasd a sebeidet, és nyafogj, most már közönség előtt.


Azért a hajad megmoshatnád, nem olyan nagy baj, ha tiszta vagy, nem koszos büdös ápolatlan.

7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 31. 20:56

Sampon, alapozó.

Kezdetnek megteszi !

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Papája)
2021. dec. 31. 20:54

Zsíros a hajam, tele vagyok pattanással és semmi kedvem összeszedni magam.

Az exem azért hagyott el, mert szerzett szebb lányt. Hormonprobléma miatt híztam és pattanásos lettem. Pedig a kapcsolatunk elején csinibaba voltam.

Nem hiszem, hogy 10kg felesleggel és pattanásokkal akarnának felszedni egy buliban.

2021. dec. 31. 20:50
Elmúlik ez a nap is. Még dönthetsz máshogy, csak egy farmer, csini felső, szájfény meg egy telefon. Vagy dönthetsz úgy is, hogy jó otthon. Csak azt válaszd, amit most tényleg szeretnél.
4. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 31. 20:44
Nem vagyok egyedül, ágyban vagyok, nézem a ,,,Kincsem-et,,, útálom a szilvesztert.
3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 31. 20:42

Aki hülye indokkal lép le, azt nem kell siratni.

Menj és bulizz ezerrel, érezd jól magad.


Talán ma találod meg az igazit.


Velem ugyanez történt nagyon régen. Elhagyott a régi és Szilveszterkor ismertem meg az újat.

Azóta is együtt vagyunk.

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 31. 20:36
Igaz, hogy nem vagyok egyedül, de én is ágyban vagyok tévé előtt.
2021. dec. 31. 20:33

Hali!

Tudom, anonim vagyok, nem kérek lecseszést!

Más is szilveszterezik otthon, sorozat elé bekuckózva?

Elhagyott a pasim egy olyan hülye indok miatt, így nem volt kedvem barátnőkkel bulizni menni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook