Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki segítene jegyzet olvasásban? fórum

Valaki segítene jegyzet olvasásban? (tudásbázis kérdés)


nov. 9. 12:11
Ha valaki lediktálja nekem, én begépelem :D :D
15. fincsi5 (válaszként erre: 14. - Halacskaaaa)
nov. 9. 11:04
A kisasszony bizonyára érti, az ő jegyzete. Magának írta, nem másnak.
nov. 9. 10:29
Mellesleg a margó tele van rajzolva, ami arra utal, hogy a részletes jegyzetelés helyett a kisasszony inkább csak ábrándozott.
nov. 9. 10:27

Ez olvasható, de szerintem a probléma itt inkább azzal van, hogy ez a jegyzet az óra igen csak leegyszerűsített változata. Nyilván, aki ott volt az órán, az érti, de túl sok a nyíl meg a tőmondat ahhoz, h valaki, aki hiányzott kikövetkeztesse.

Javaslom, hogy a fórumindító kérje el másnak a jegyzetét vagy szépen vegye a fáradságot és a tankkönyvvel együtt próbálja meg kiegészíteni. Csupa kedvességből senki nem fogja helyette elvégezni a feladatát.

12. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 08:13
Ilyenekre csak a gyerekeimnek voltam képes,,,kérd anyukádat:)
11. Domimami (válaszként erre: 9. - PöttyösPanka)
nov. 9. 08:12
Azt hihette,hogy ez egy unatkozó anyukás-nagymamás közösség😄
10. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 08:02
Tanulj meg olvasni és akkor menni fog. Igaz, akkor meg értelmezni nem tudod.
nov. 9. 07:57
Tényleg naiv elgondolás, hogy bárki megcsinálja ezt helyetted. Ennyire azért nem unatkozunk. Vedd elő a tankönyvet, ott minden le van gépelve, és szépen, érthetően rendszerezve.
8. Bree25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 06:37
25 ezerért előre utalással 😂😂
7. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 06:16
Hányszor buktál már meg kedves, hogy még mindig az általános iskolába jársz, és földrajzot tanulsz. Jobban mondva most sem tanulsz, itt lógsz a hoxán a felnőttek között??
6. Karmol (válaszként erre: 5. - Karmol)
nov. 9. 02:01
V
5. Karmol (válaszként erre: 3. - Bichi)
nov. 9. 02:01

Nyilvan nem legelelni lehez.



Olyan lenne, mint mikor 13 evesen bedobtam az elekton helyett a kabatot. Azt beszi fel.

4. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 01:58

Olvasd el a konyvet, es utana megerted a nyilakat es a roviditeseket.

En a henyelo egyetemistaknak azt sem tudtam mi a szarbol irtam otosoket, de logikus levezetest csinaltam "Kozgazbol".

Mateknal harmasig vallaltam. A fizika kizaro, mert tudtam, mit nem tudok. De regen a kettes fizikat is megirtam harmasra, ami nem nem szar 17 evesen.

3. Bichi (válaszként erre: 2. - Andi6020)
nov. 9. 00:11
Nem tudom, hogy beleolvastál-e, én kíváncsiságból igen, és teljesen olvasható, de tényleg jó próbálkozás...
nov. 8. 23:06

Ezt nyilván nem gondolod komolyan.

Viccnek mondjuk tök jó.

😅😅😅😅😅

nov. 8. 21:21

Sajnos hiányoztam, és egy osztálytársam elküldte a jegyzeteit, de én nem tudom rendesen elolvasni. Nagyon köszi, ha valaki legépeli, és rendszerezi


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook