Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki nyugtasson meg, hogy ez normális!!! :/ fórum

Valaki nyugtasson meg, hogy ez normális!!! :/ (beszélgetős fórum)


1 2
2014. máj. 2. 21:26

Nekem is szokott ilyen lenni,mióta lefogytam! Szerintem (nálam) sima bélmozgás,csak eddig az úszógumim elfedte! Amúgy én cola függő vagyok, emellé 1-2 kv és 1-2 energiaital.

Nem mentem orvoshoz,mert nem paráztam rá:-)!

De te menj,ha az megnyugtat,max. megmosolyognak!:-D

2014. máj. 2. 17:30
Nem hinném, hogy normális.
18. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Picilanykamarnagylany:()
2014. máj. 2. 17:23

Az egyik oldalon ezt találtam:


"A vizsgált energiaitalok egyike nagyjából hétszer annyi koffeint tartalmaz, mint egy csésze erős kávé, az egyik hazánkban is kapható márka pedig a kávéban található mennyiség nagyjából négyszeresét."


Ha ezt átszámoljuk, akkor ezek szerint napi kb. 20 kávét fogyasztasz el! Nekem már három kávé után ki akart egyszer ugrani a szívem!

2014. máj. 2. 16:37
Ne igyál annyi energiaitalt. Tudsz gondolkozni, a fizikai bajaid meg megszűnnek.
16. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - Picilanykamarnagylany:()
2014. máj. 2. 16:31
talán kiscicád lesz. :)
15. ina87 (válaszként erre: 6. - Picilanykamarnagylany:()
2014. máj. 2. 16:23
pff napi 5 energiaital ez sem normális dolog ha valaki enyit iszik belöle,menj el dokihoz mielöbb!
2014. máj. 2. 16:22

Aktv szén vagy espumisan gyöngy stb. ha szél akkor valamit csak kell tenni vele. A szelek + erős mozgásról jut eszembe ez:

"Az irritábilis bél szindróma vagy röviden IBS az emésztőrendszer funkciózavara, mely olyan krónikus panaszokkal jár, mint amilyen a hasfájás, a rendszertelen székelés (hasmenés, szorulás vagy felváltva) és puffadás. A tünetek általában gyakrabban lépnek fel napközben, mint éjszaka. Az IBS semmilyen kóros szervi elváltozással nem jár. Valójában ártalmatlan betegségről van szó, ám a panaszok hónapokon, éveken vagy akár egy életen keresztül megnehezíthetik a betegek életét. A betegség nem rosszindulatú, nem fertőző, nem növeli a bélrák kockázatát, és nem csökkenti a várható élettartamot. A kellemetlen tünetek azonban befolyással vannak a páciensek mindennapjaira. Az irritábilis bél szindróma tünetei többnyire 20 és 30 éves kor között jelentkeznek először. Egy nagyon gyakori betegségről van szó, ami nőknél hozzávetőleg kétszer olyan gyakran fordul elő, mint férfiaknál. Minden második páciensnél, aki hasfájásra, hasmenésre és szorulásra panaszkodik, az orvos semmilyen szervi eltérést nem talál. Ezért feltehetően az emésztőrendszer funkciózavarai a felelősek a panaszokért."

Részletek: [link]


De ha csak háromnapja akkor lehet h csak valamipár napos betegség, de az is lehet ha nem múlik vagy vissza-visszatér kivizsgáltatod magad és azt mondják inkább csak állapot mint betegség de magadnak kell kezelni.

13. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Picilanykamarnagylany:()
2014. máj. 2. 16:03
Nem tudunk megnyugtatni, alapból ez nem normális!
12. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Picilanykamarnagylany:()
2014. máj. 2. 16:02
napi 5 energiaital??? ez durva!!!
2014. máj. 2. 15:58
nem, nem igazán, reggel álmosan kelek, éjjel elájulok...:) egy 1 és egy 2 éves gyermekem van <3 :)
10. era06 (válaszként erre: 6. - Picilanykamarnagylany:()
2014. máj. 2. 15:39

ennyi energiaitaltól csoda, hogy még egyben vagy!

Pörögsz mint duracell nyuszi egész nap?

2014. máj. 2. 15:36
Ne igyál ilyen xarokat, csak felspanolnak!Ver a szíves össze-vissza, aztán még azt gondolod, beteg vagy, közben meg nem is.
2014. máj. 2. 15:34

Valószínű fokozott bélmozgás,talán valami erősen puffasztót ettél.

Ha továbbra sem múlik,nyugodtan menj el a háziorvosodhoz.

2014. máj. 2. 15:34
Sok szerencsét!!!
2014. máj. 2. 15:32

Moon pont erre gondoltam én is .... jaj csaknem.. mostanában minden bajom van, övsömör, mindennapos szédülés, most ez... és 23 éves vagyok. a vérképem olyan tökéletes lett 1 hete, hogy azt mondta a doki, hogy egy kicsit még egészségesebb is vagyok, mint mások :D


napi 5 energiaitaltól még arra gondolok, hogy elvékonyodott a bélfalam meg ilyenek, szóval mostantól csak a szénsavmentes víz :O

és akkor doki.....:/

2014. máj. 2. 15:29
Nehogy bélcsavarodás előjele legyen! Azonnal orvos!!!!
2014. máj. 2. 15:28
Inkább menj el, hogy megnyugodj!
2014. máj. 2. 15:28
Orvos. Három napja az már komoly.
2014. máj. 2. 15:27
csináltam tesztet*... nem mással pisiltettem rá :D :D :D
2014. máj. 2. 15:27

Sziasztok.


Köszönöm előre is a hozzászólásokat.


Harmadik napja teljesen ugyan olyan mozgást érzek a hasamban, mint amikor egy kb. 6-7 hónapos magzat rugdos, könyökölget. Nem vagyok terhes, csináltattam tesztet, 2 kicsi gyerekem van, szóval tuti, hogy tényleg ugyan olyan érzés :D


A legijesztőbb, amitől barátom is leizzadt először, az az, hogy látszik is, és ugyan úgy, mint a várandósság alatt, ha lefekszem vagy ha leülök kezdődik el.. Valami étel lehet, hogy megfeküdte a gyomoromat vagy csak a beleimben végighaladó gáz? Nem mentem el háziorvoshoz, mert elég ciki, ha csak egy sima bélmozgás :$

De még nem volt ilyenem.. Főleg így, hogy nem csak érzem, hanem komolyan látni ahogy ugrál, 'dobog' a hasam.


Menjek el orvoshoz vagy konkrétan ez egyszercsak kijön belőlem és túlremegem?:D

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook